Špinění 15-16 týden těhotenství

338
15.10.19 19:54

Špinení 15-16 týden tehotenství

Prosím Vás, mala některá z vás podobný problém? momentálne jsem v 16 tydni, už druhý týden špiním.. Už jsem byla na pohotovosti, u lékare dva krát do týdna, všechno v porádku, jenom trochu níže uložená placenta. Je to každej den, nekdy víc nekdy mín a trvá to už dva týdni a jsem už toho fakt nervózni. Utrogestan jsem už dobrala, už len ascorutin a magnerot. Mám byt v klidu, to jsem ale mám pocit že když len ležím je to hur. všechny testy byi doted úplne v porádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

143
15.10.19 21:32

@Tina69 já jsem špinila až do 18 týdne, pak už ne. Ale Utrogestan jsem tedy brala po celou dobu :think: doktor mi ho vysadil až když jsem přestala špinit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
16.10.19 07:09

@kavenka Aj sa zistila príčina? to si od začiatku až do 18 t? to je teda dost. Mne povedal že utrogestan už ani nemá význam brať… tak ja potom nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 07:27

Jestli máš níže uloženou placentu tak to může být tím. Kazdopadne když ti řekli že je vše v pořádku tak si s tím nedělej hlavu a hlavně odpočívej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 09:11

Ahoj holky, jsem ve 13tt. V sobotu jsem začala prudce krvácet. Samozřejmě jsem jela hned do špitálu, nízká placenta která přesahuje vnitřní branku. Poležela sem si dva dny. A před propuštěním mi našli hematom. :( Raději jsem jela hned pak ke své gynekoložce protože jsem furt měla takovou růžovou krev. Prý šlo o špinění. Nasadila ascouritn, utrogestan. A stále po utření na wc mám růžovou krev v malém množství. Na vložce není nic. Nemá stim prosím někdo zkušenost? Je to hrozný strach o prcka. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
16.10.19 12:27

@RenaTTkaa presne ako ja. V 14tyzdni krvaceni, ale jednorazove a dost velke. Hned jsem sla na pohotovost. Nedali mi nic, lebo uz zadne krvaceni nebylo. Potom uz len spineni, ktore trva doteraz. Brala som utrogestan teraz uz nie. Len magnerot a ascoutitin. A tiez som uz z toho zufala, mam stres pri kazdej navsteve toalety. Lezala som niekolko dni, ale nepomohlo, uz chodim do prace, ale od roboty sa nejdem roztrhat, vela odpocivam, v praci si aj polezim. Sex ziadny a celkovo nic namahave. Cely den ficim na intimke. Nie je to vela, ale je. A stale. K dr idem az v piatok. Uz ma to tam nebavi stale chodit, ked sa vlastne nic nezmenilo. Mimco sa vyvija normalne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 12:34

@Tina69
Chápu ten stres je fakt šílenej. Já si radši dojela teď k doktorovi a řekl mi že růžová a hnědá krev je normální. Že si nejspíš hematom vybral cestu že odkrvácí. Klidný režim, žádný sex.. 8o
Do práce bych se bála jít. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
16.10.19 12:46

@RenaTTkaa ja pracuju len 4-5hod denne. Dovezu aj odvezu se autem pohyb zadny. Chvili sedim, chvili stojim, pak si trochu lehnu. Nic narocni. Tak se to da. Po prichode domov jen lezim. Taky jsem si toto obdobi takovy desni nepredstavovala. Jsem po IVF, byl to uz 4 pokus, tak o to vatsi strach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 12:48

@Tina69
Jo takhle, tak držím palečky určitě to zvládnete :srdce: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
16.10.19 14:54

@RenaTTkaa tak tebe krvaceni rovnako vydesilo… doufam ze to spineni nam brzy projde. Cekam na to uz dva tydny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 14:58

@Tina69
Ano ano, je to hrozný.. hlavně ať to jen špíní a nezajde někam do extrému. Ale ráda bych se toho zbavila už teď. :( Je to fakt šílený. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
17.10.19 18:55

@Tina69 u mě se příčina nenašla. Na kontrole vždy vše v pořádku :nevim: syn se narodil v termínu, vše ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama