spinká od narození celou noc

1604
3.4.08 10:17

spinká od narození celou noc

Ahojky, máte štěstí a spinká Vaše miminko také tak hezky? Pochlubte se :)
Helča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5252
3.4.08 10:20

euryanta:Ahoj,tak se jen modli,aby jsi to teď nezakřikla :lol: :lol: :lol: Máš štěstí,u nás se budí pořád tak 2krát za noc,jednou chce napít,podruhé se nejspíš jen předsvědčit,že tam jsme :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19249
3.4.08 10:28

Ahoj
Tak to máš fakt obrovské štěstí.Všechny děti se mi budili/budí aspoň jednou za noc.Někdy se vzbudí i ti starší.Ale jde to.On si člověk zvykne.A to jsem už něco přes 5 let nespala v kuse celou noc. :wink: Ale nevadí mi to. No,kecám…Někdy jo.Ale většinou mi to nevadí. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
3.4.08 11:11

Ty jo to mi přijde skoro jako provokace :? Nic ve zlém, ale tohle fakt neznám a mám opačný problém. No co se dá dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20108
3.4.08 11:23

EURY, ty provokatérko :lol: Tobík už naštěstí taky spinká celou noc (cca měsíc), ale předtím se dost často budil…
A kdy za náma přijdeš do června na návštěvu, co? :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
3.4.08 12:11

Taky sme to tak měly a pořád máme s malou. Spala celou noc od 1m, 10h v kuse, teď spí v kuse 11h.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
3.4.08 12:19

teeeda, taky jsem to tak měla od 1 měsíce spinkala úžasně od 20 do 8.30, pak začali lézt ty zasr… zuby a bylo po spánku :evil: ale ted už se uase začíná dařit,dneska jsme se krásně vyspaly a chybí už nám jen dvě stoličky a snad,snad zase budeme chrundit (pro mě to je totiž za trest,ale je fakt že už jsem si nějak zvykla a dneska jsem se dokonce budila sama,protože mi přišlo divný,že spinká 8O :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
3.4.08 12:45

chceš mě naštvat nebo co?? :) bud ráda a moc neprovokuj, jo? :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1604
3.4.08 12:56

jéje, holky, pardon, já to dala do špatný diskuse…né když děti nespí, ale vše kolem spaní to mělo být :oops: jsem nechtěla provokovat.

a děkuju za připomínku......tuk tuk tuk......aby nebylo po spaní :roll:

ale něco na uklidnění, první měsíce jsem založila diskusi o tom, když miminko nespí přes den. mařenka sice spala v noci, ale přes den ani ťuk. první měsíce fakt ani minutu. bylo to docela o nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1604
3.4.08 12:58

NOVIRE až tam nebude chodiť jahůdka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1604
3.4.08 13:11

jo a CATHERIN s tím že se budíš sama.......to znám :wink: já si to mařenčino spaní taky zrovna neužívám. taky jí furt kontroluju, taky občas ztratí dudynu a pod. taky máme noci, kdy lezou zuby, ale naštěstí jich je málo. ale tohle málo stačí k tomu, abych taky špatně spala. někdy se budim vážně pořád. a mařenka si chrupčí vesele jako špalek. takže to zas tak růzový neni, maminy s nespavcema :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
3.4.08 13:47

Zažívám to už podruhý a moc moc si toho vážím :D :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
3.4.08 14:34

baby jedny, neprovokujte…já se nevyspala 2,5 roku :twisted:
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
3.4.08 14:46

Teď vzpomínám, jak byli v porodnici naštvaní, když mi tam syn v noci prospal 8 hodin v kuse a celou noc jsem nekojila :) Občas se pak sice v noci 1-2× budil - trápily ho dlouho prdíky, ale jinak když ho nic nebolelo, spal klidně 10-11 hod v kuse. Takže jsem se vždycky vyspala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
4.4.08 22:39

Spaní celou noc, to se taky může někdy stát :D :D
Už jsem tak nespala přes 3 roky :x , k té mladší cácorce vstávám i 3× :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...