Spirit S3 - boudička

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katerinah
Stálice 77 příspěvků 30.03.10 17:04
Spirit S3 - boudicka

Zdravim, rada bych pozadala ostatni majitelky tohoto kocarku o zkusenosti s boudickou. Co se tyka jizdnich vlastnosti kocarku - perfektni, ale trosku me stve striska u sportaku. Jakmile ji trosku stahnu, dela mi to takove varhanky a lezi to malemu na hlavicce. A taky mi vadi,ze kdyz ji nemam v ulpnem lehu, tak zezadu volne visi a moc se mi to nelibi. Da se s tim neco delat? Mate to tak take? Nevadi vam to? Predem diky za odpovedi :-)

Reakce:

Kačík3
Ukecaná baba ;) 2248 příspěvků 30.03.10 17:30

Ahoj, ty varhánky to dělá, takže já jsem boudičku nestahovala. Ono ani loni nijak nebylo potřeba, uvidím letos, ale asi mě to bude štvát. No a to, jak to vzadu visí, tak to jsem pořád rovnala a v podstatě jsem to měla pořád připnuté těma cvočkama na opěrce zádiček. A to docela šlo. Teď už používám jenom sedací a nebo úplně lehací polohu, takže už to neřeším. Ale osbobně bych rovnala, rovnala, rovnala..... :-) :-)

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 30.03.10 17:46

Ahoj, jak píše Kačík, spodní okraj boudičky se dá připnout k opěrce. Já ji ale nechávám viset, nepřipadá mi to neestetický :wink: A visí i kamarádkám, které nemají Teutonii :-D Jinak boudičku stahuju tak, že ji chytnu ne vepředu za okraj, ale až za další „výztuhu“ - tam kde je přišitý ten kryt okýnka = tam, kde přechází boudička z vodorovna do svisla 8-o Tušíš z mého popisu kde? :-D

katerinah
Stálice 77 příspěvků 30.03.10 21:20

Kaciku, ja teda taky rovnam, rovnam, rovnam :-)
Ale nemam tam cvocky na pripnuti k zadove podlozce. Pripnuta tam je pouze ta sitka, latka pripnout nejde :-(
Asi mam jinou vybavu, tusim Trendline, ty mas asi Fashion.
Takze nezbyva, nez to nechat viset :-(

Maxaku ja to delam jako ty :-)
Akorat me jeste stve, ze kdyz chci dat zadovou operku ze sedu do lezata, je docela komplikovane dostat se k te tycce pod operkou, ktera to umoznuje, jde to docela ztuha..
Nevim, jak to maji jine kocarky, ted me trosku mrzi, ze jsem si to pred koupi vic neprohlidla..
No, snad si zvyknu..

Tak diky moc holky, hezky vecer :-)

Kačík3
Ukecaná baba ;) 2248 příspěvků 31.03.10 10:49

Jojo, to jsem právě ještě zapomněla napsat. Mám Fashion a vím, že vypadala trochu jinak, než Trendline.
Ale třeba to půjde ještě vymyslet jinak. Tak hodně zdaru!!! :-)

vykyna
Závislačka 3471 příspěvků 15.04.10 20:29
vyšisování boudičky??

Ahoj holky,mám potah Fashion a přijde mi, že mi hrozně vybledla boudička. Kočárek byl ježděný minulé léto, ne mnou, takže nevím, jestli s ním paní jezdila na sluníčku, nebo jestli to ten potah udělá. Máte s ním některá zkušenost nebo mám vybledlý kočár jen já :think: ? Potah je také jako matný, v poerovnání s nánožníkem to bije do očí a mě to štve. Důvod k reklamaci to zřejmě není :nevim: .

Kačík3
Ukecaná baba ;) 2248 příspěvků 16.04.10 12:57

Ahoj, no to vypadá teda hodně vyšisovaně. Já mám tu samou barvu a když k tomu připnu clonu proti sluníčku, tak určitý rozdíl tam je, ale fakt ne tak hodně.
V Černých ovcích /nebo kde/ byl případ, kdy uznali reklamaci vyšisovaného kočárku. Sice to trvalo a byla u toho televize,ale dle právníků to jde a výrobce by to měl uznat.Zkusit to můžeš.

vykyna
Závislačka 3471 příspěvků 14.05.10 21:16

Kačíku, děkuji za radu, napsala jsem výhradnímu odvozci( kočárek byl kupován u nás v ČB) a bylo mi napsáno, že se na to reklamace nevztahuje.ALE a to především, jsem zjistila, že kočárek byl původně úplně v jiné barvě(v záručáku je 3610 loňská úplně světlá 8-o ), takže oni tam ten zelený potah prostě převlékli :roll: . No nechápu, ale každopádně mám boudu novou a dostala jsem na ní slevu. Jednání s nimi bylo nadstandartní, vřele doporučuji :palec: . Jen by mě zajímalo, jak to s tím potahem doopravdy bylo :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >