Splasily se mi hormony

Anonymní
24.7.21 11:20

Splasily se mi hormony

Ahoj holky já jsem celkem v loji. Jsem hodne mladá máma dvojcat (1.5roku). Je mi 23let. S chlapem jsem od puberty, nikdy jsem nic s nikým jiným nemela, a to je ten asi kámen urazu. Doma to stojí všechno aktuálně za prd, nadávky, nekomunikace, nulový sex. Zacala jsem chodit mezi lidi - nemám žádné kamarády, jsem tu ve vesnici přes deset let, a s nikým se moc nebavim. Vlastně od té doby co jsem s manželem, protože mu každý vadil. On má pár kamosu, ale docela mě od nich drží stranou, protože mi jeden z nich psal už dříve… Jak jsem vlastně zacala chodit na procházky, zacala jsme si všímat že nejsem jen služka, kuchařka, ale i celkem pekna ženská..chlapi se zamnou začali otacet. Trochu mi to konečně přidalo na sebevědomí. Jenže, já zacala myslet ani nevím jak se to stalo, na toho manzelovyho kamarada co mi dříve psal. On se teď čerstve rozvedl, má přítelkyni, nicméně je to kurevnik už od přírody. Nikdy nebyl věrný. Nevěřím že tehle bude věrný bůhví jak dlouho. Nepíšu si sním, moc ho ani nevidam spíš téměř vůbec. Ale jak se stalo že jsem na něj začala myslet? Prostě si představuju že sním spim, vyloženě prasárny. Nechápu to.. Celý dny na něj jen myslím, v noci špatně usínám, sny mám o nem. Přes den jsem úplně mimo. Prostě mi doslova hrablo. Nechápu co se to děje. Jak se toho mám zbavit? Tajne si přeju aby mi napsal. Už jen jak tohle píšu tak brečím, je mi strašně všechno lito… Díky bohu že nejde číst myslenky… Vím že je v mým životě všechno špatně, celý svůj život jsem chytla za spatnej konec.. špatný výběr partnera, děti brzo (miluju je, jsem šťastná že je mám!!!) Ale… Třeba mě někdo dokáže pochopit. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
859
24.7.21 11:29

Tak pokud jen sníš a je to útěk z reality, tak je to ještě ok. Ale začni přemýšlet, co ti doma chybí, co by vám pomohlo, zda by šlo víc času trávit s manželem, jinak komunikovat. Děti budou už hlidatelnejsi, třeba byste mohli to partnerství zase oživit, být k sobě laskavejsi, najít tam to, co vás kdysi k sobě táhlo. Vzpomínej, proč ses do něj zamilovala, co jste spolu radi dělali…
Kamarádovi určitě nepiš, teď ho máš v hlavě, ale odezní to, v podstatě sis to celé vysnila, kdo ví, jaký by byl v realitě v posteli. Ono to (kamarád) vysumi, ale je potřeba to doma trochu změnit, ať vám to partnerství nezmizí úplně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.7.21 11:46

@řeřicha Děkuju za komentář.. Já už ani nevím co se mi na něm tenkrát tolik libilo. Hodně jsme se změnili, oba. Je pořád unavený z práce, podrážděný, neustále se mu něco nelíbí. Vlastně všechno je špatně. Špatně umývám podlahu, špatně vysávám.. On nemá problém to udělat, ale v týdnu na všechno kasle. Na všechno si stěžuje. Dítě si vezme ven jenom jedno, takže mám pořád někoho za zadkem. Není stoprocentně uklízeno, protože něco uklidím, a už hraboší jinde. Mně to žíly netrha, jemu ano. Teď se mi nakupilo hrozně oblečení na praní, ja uz nemám chuť něco dělat. Na procházky chci chodit sama, chci mít klid. Kolikrát už mu domlouvala jeho rodina, máma, sestra, otec..prostě on je jak dutej. Hrozně se pořád něčím vychloubá. Má sebevědomí až na půdu. Já si chtěla udělat ještě vosku, začal remcat že to je zbytečny… Máme jeden stejný koníček, ke kterému se musí udělat kurz aby se provozoval legálně. On ho má, já ne. Nedávno jsem začala stím že bych si ho udělala… To bylo keců že to stejně neudělám. Musel by hlídat obě děti… Kamarádovi psát určitě sama od sebe nebudu, nechci mít z ostudy kabat.

• Citovat
  • Nahlásit
91
24.7.21 12:11

Úplně chápu tvé myšlenky na jiného. Je to naprosto pochopitelné vzhledem k tomu co doma prožíváš. Je to prostě takový tvůj útěk před tím vším. Každopádně pokud chceš zachránit váš vztah, tak by nebylo na škodu o všem si s ním promluvit a klidně i zajít do nějaké poradny.
Zároveň chlap musí cítit, že ho někdo potřebuje, je to lovec atd.
Klidně si měj nějaký svůj vlastní koníček, pokud nemáš kamarádky, tak není problém třeba přes internet si najít ;) prostě se snaž dělat taky něco pro sebe a ne jen pro ostatní. Jsi taky přeci člověk a zasloužíš si pěkný život. Každopádně mu to všechno vysvětlit jak se cítíš, co ti vadí a zjistit proč on je takový atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
24.7.21 12:15

Zdravím, je mi tolik co tobě a doma máme čtyřměsíční dvojčátka. :mavam: manžel chodí také pořád utahaný z práce, kluky pochová, večer ta jednomu na noc mlíčko (nemůžu se dočkat, až si kluci budou ty flašky držet sami), oba pohlida max chvíli než se osprchuju. Naštěstí si nestezuje na nepořádek, atd.
Kdyby au můj muž na toto stěžoval, tak bych ho poslalado určitých mezí s tím, že on sice ráno vstává dřív, ale dělá osm hodin a já minimálně 16. On pět dní v týdnu, já sedm. A jestli se mu to nelíbí, že to může udělat on. :mrgreen: Jinak tomu kamarádovi určitě nepiš, jen by se pak mohly tvé představy přeměnit v realitu. Mě když manžel hodně vytáčí, tak vzpomínám, jak jsme se potkali a jak jsem se o něj snažila. :mrgreen:
A ba ten kurz se ho neptej a prostě si ho udělej. Když nebude chtít hlídat, tak bych mu řekla, že domluvím babičku, kamarádku, ale s tím, že jim řekneš, že manžel není schopný ani ten den, kd, ty se vzděláváš děti pohlídat. :nevim: já jsem v takovýchto věcech hodně nekompromisní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10946
24.7.21 13:37

Chlapa kopni do zadku. Samotné ti bude líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.7.21 19:37
@JancaS84 píše:
Chlapa kopni do zadku. Samotné ti bude líp.

To se lehce říká, hůře dela..

• Citovat
  • Nahlásit
10946
24.7.21 22:27
@Anonymní píše:
To se lehce říká, hůře dela..

No jo no. Každý svého štěstí strůjce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 11:14

@Elea9 Můžu ti říct že je mi ze sebe strašně. :( Brečím, mam náladu na prd, na decka jsem protivná… :? Nemůžu toho chlapa dostat z hlavy. Nedávno si mě pridal na fb, takže všechno vidim..A nejvíc mě užírá, že on je nejspíš šťastnej, nebo to tak aspoň vypadá. Že všichni okolo mě jsou šťastny. Jenom já jsem jak zapskla stará baba… Špatně se mi usíná, v noci se budím… :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 14:03

Taky se priklanim k nazoru, ze tvym problemem nejsou hormony ale tvoje manzelstvi :nevim: Ale chapu te…. Ja sem sice vyrazne starsi (37), s manzelem pres 10 let pomerne spokojeny vztah, 3 deti, spolecne podnikani, barak…. takova stredostavovska idylka. To teda byla jeste pred par tydny, nez se mi vse nejak zacalo sypat. Na prvni pokovidove dovolene v cervnu jsem neplanovane otehotnela (se spiralou). Nejdrive sok, pak radost, manzel v sedmem nebi, ctvrte dite si vzdycky pral. Pak v osmem tydnu zamlkle tehotenstvi a kyretaz s odstranenim teliska. Proste psychicky na houpacce z extremu do extremu, chlap moje nalady a hormonalni vykyvy vubec nedaval a stahnul se do sebe. Takze sem vse resila a vypovidavala se kamaradkam a svemu gynekologovi :lol: A tady se to zacalo zvrtavat…. gynekolog ke kteremu chodim je dobry kamarad meho manzela, chodi spolu pravidelne behat …. a taky je to peknej chlap. Cele to se mnou prozival vic nez ten muj … asi je profesionalne vyskolen naslouchat a nebo mel spatny svedomi, protoze mi spiralu zavadel on :lol: Nez sem sla na sal tak mne prisel mezi OP povzbudit a prvni koho sem po vzbuzeni z narkozy videla byl taky on. Nejak sem se temi 2 tydny po revizi prokousala, zacala uz i klidne spat bez flashbacku z OP a nemocnice … a myslela sem, ze to mam za sebou. Jo jo… o vikendu nas ten dobrak pozval na grilovacku a od te doby ho mam v hlave a jsem hotova. Nekoncentrovana a protivna. No a co s tim? Behat uz sem byla :lol: kamaradce uz sem se vypovidala…. Takze asi jen vydrzet a cekat az to prejde :think:

• Citovat
  • Nahlásit
102
28.7.21 15:46
@Anonymní píše:
Ahoj holky já jsem celkem v loji. Jsem hodne mladá máma dvojcat (1.5roku). Je mi 23let. S chlapem jsem od puberty, nikdy jsem nic s nikým jiným nemela, a to je ten asi kámen urazu. Doma to stojí všechno aktuálně za prd, nadávky, nekomunikace, nulový sex. Zacala jsem chodit mezi lidi - nemám žádné kamarády, jsem tu ve vesnici přes deset let, a s nikým se moc nebavim. Vlastně od té doby co jsem s manželem, protože mu každý vadil. On má pár kamosu, ale docela mě od nich drží stranou, protože mi jeden z nich psal už dříve… Jak jsem vlastně zacala chodit na procházky, zacala jsme si všímat že nejsem jen služka, kuchařka, ale i celkem pekna ženská..chlapi se zamnou začali otacet. Trochu mi to konečně přidalo na sebevědomí. Jenže, já zacala myslet ani nevím jak se to stalo, na toho manzelovyho kamarada co mi dříve psal. On se teď čerstve rozvedl, má přítelkyni, nicméně je to kurevnik už od přírody. Nikdy nebyl věrný. Nevěřím že tehle bude věrný bůhví jak dlouho. Nepíšu si sním, moc ho ani nevidam spíš téměř vůbec. Ale jak se stalo že jsem na něj začala myslet? Prostě si představuju že sním spim, vyloženě prasárny. Nechápu to.. Celý dny na něj jen myslím, v noci špatně usínám, sny mám o nem. Přes den jsem úplně mimo. Prostě mi doslova hrablo. Nechápu co se to děje. Jak se toho mám zbavit? Tajne si přeju aby mi napsal. Už jen jak tohle píšu tak brečím, je mi strašně všechno lito… Díky bohu že nejde číst myslenky… Vím že je v mým životě všechno špatně, celý svůj život jsem chytla za spatnej konec.. špatný výběr partnera, děti brzo (miluju je, jsem šťastná že je mám!!!) Ale… Třeba mě někdo dokáže pochopit. :(

Myslím si že myslíš na přítelového kamaráda protože ti dával pozornost a třeba tě víc chválil nebo tak… a jak to máš ted špatné doma tak na něj myslíš… ale každý vztah má věršinou hezký začátek a pak ze zamilovanosti je láska a je to trochu něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
28.7.21 16:04

Co na to říct, jsi zralá na nevěru… nemáš problém s hormony, máš problém ve vztahu. Jsi mladá, v jednom kole, nestihla jsi nic zažít, doma porozumění, legrace i sex nula. Jak si myslíš, že to dopadne? Je to jak z učebnice…

Zvaž jak dál, cest je několik. Nechat to plavat a nechat se unášet vírem života a nevybouřených a neuspokojených tužeb je jednou z nich, rozhodně ale ne ta nejlepší :( Tohle je obvykle nejprve nádherně vzrušující, poté krutě destruktivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2151
28.7.21 16:05

Najdi si nějakej koníček a kamarádku, nebo ti z toho přeskočí a uděláš nějakou blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 12:24
@Eimy90 píše:
Myslím si že myslíš na přítelového kamaráda protože ti dával pozornost a třeba tě víc chválil nebo tak… a jak to máš ted špatné doma tak na něj myslíš… ale každý vztah má věršinou hezký začátek a pak ze zamilovanosti je láska a je to trochu něco jiného.

Teď jsi to vystihla. Vlastně se mi ten člověk vůbec nikdy nelibil. A teď koukám po každém druhém..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 12:26
@Veselej kluk píše:
Co na to říct, jsi zralá na nevěru… nemáš problém s hormony, máš problém ve vztahu. Jsi mladá, v jednom kole, nestihla jsi nic zažít, doma porozumění, legrace i sex nula. Jak si myslíš, že to dopadne? Je to jak z učebnice…Zvaž jak dál, cest je několik. Nechat to plavat a nechat se unášet vírem života a nevybouřených a neuspokojených tužeb je jednou z nich, rozhodně ale ne ta nejlepší :( Tohle je obvykle nejprve nádherně vzrušující, poté krutě destruktivní.

Jak přesné… Cítím se o několik desítek let starsi.. vůbec nevím co si mám se životem počít.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat