Splnění přání

Anonymní
7.4.16 11:02

Splnění přání

Dobrý den, možná mě zato ukamenujete, ale i tak to sem napíšu. Mám sedmileté syna a strašně moc si přeje jet s dětmi na tábor. Kluci ze třídy tam už byli a on by chtěl jet s nimi. Jenže já mám práci jen na částečný úvazek a jeho otec vůbec žádnou takže neplatí ani alimenty. V lednu jsem musela na operaci slepého střeva a nějaké tekutiny co mi našli v břiše. Takže od té doby jsme ve velkém skluzu ze vším co platíme. Protože místo 6000 jsem dostala ani ne půlku. Mám sice ID, ale když zaplatím nájem, elektriku a malému obědy plus na cestu do školy tak skoro nic nezůstane. To vždy ještě musím nechat peníze na naftu jinak se do práce nedostanu. Chtela bych jestli by se našli hodní lidé, kteří by mi pomohli malému na tábor našetřit. Stačí třeba jen 100 i to málo je lepší než nic. Kdo bude chtít pošlu odkaz na tábor a pak všem i zaplacení tábora. Pokud by se nepodarilo malému na něj dát a ani já nijak nedokázala mu zbytek sehnat, všechny peníze pošlu zpátky majitelům. Moc děkuji
Omlouvám se za anonymní vklad, ale jsem ve skupince kde maminky věnují druhým a jelikož je veřejná našla se maminka co na mě poslala socialku, že nemám pro syna oblečení a beru od maminek co daruji. Děkuji všem moc :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Nafrněná
7.4.16 11:12

Mazec… být tebou tak oslovím nějakou organizaci která si tě proklepne, takhle ti snad nikdo nepošle peníze

• Nahlásit
  • Citovat
3195
7.4.16 11:15

Vzhledem k tomu, ze většina z nás pomáhajících už je z tohohle „vyléčená“ - bohužel, 10 špatných zkušeností tu jednu dobrou přebijí - tak bych zkusila nějakou nadaci na pomoc maminkám, kde se oficiálně zaregistruješ a půjde to přes ní. Třeba se najde někdo, kdo to riskne a pomůže i takhle, přeji hodně štěstí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8951
7.4.16 11:15

Složitá situace, to ano, nemáš to lehké :? každopádně by to spíše chtělo s tím něco udělat, dítě poroste a nebude to jen tábor a přece nemůžeš na každé přání svého syna pořádat sbírku, vím že to zní tvrdě ale co třeba jinou práci, udat otce za neplacení, u soudu mu neuveří že nikde nedělá, z něčeho žít musí, příspěvek na bydlení, soc příspěvek atd? Takhle se nedá dlouhodobě žít :think: každopádně ten anonym působí zvláštně, vždyť ani pod přezdívkou nikdo neví kdo jsi tak čeho se bát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
425
7.4.16 11:16

Mám stejný názor jako Nafrněná…Co pomoc sociálního odboru u vás?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14843
7.4.16 11:19

http://www.agrofert.cz/…ace-agrofert
Je nadace pro samozivotele…urcite ji oslov a snad pomuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
7.4.16 11:20

Jedna ženská z emimina co tady měla podobnou diskuzi to na mě zkoušela, nabídla jsem jí, ať mi napíše seznam toho co potřebuje do domácnosti atd a že koupím a pošlu, ale ona že neee, že chce peníze…

• Nahlásit
  • Citovat
6755
7.4.16 11:22
@Nafrněná píše:
Jedna ženská z emimina co tady měla podobnou diskuzi to na mě zkoušela, nabídla jsem jí, ať mi napíše seznam toho co potřebuje do domácnosti atd a že koupím a pošlu, ale ona že neee, že chce peníze…
:lol: Takhle se to dělá. :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
7.4.16 11:30

Tak když syn chce tak ať si nějak vydělá. Mě se třeba moc líbil nápad s Tomáškovi křížalky. Něco chtěl tak si prostě našel nějakou činnost a na svůj vysněný pc si vydělal. Jinak se obrať na organizace kde si tě prověří. Snad už dnes na internetu není nikdo tak blbej aby poslal peníze anonymnímu člověku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8951
7.4.16 11:37

@paola white No, prostě to vypadá fakt divně, copak opravdu není nikde v okolí nikdo kdo by pomohl? Rodina, kamarádi atd? Chápu že pokud je to pravda tak to není jednoduché ale právě proto to chce řešit, sbírkou peněz dítěti na tábor se to nevyřeší :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3711
7.4.16 11:38

@paola white
Jenže práce dětí :nevim:

Je hezké, že chceš splnit synovi přání, ale je opravdu naivní si myslit, že někdo pošle anonymovi peníze :nevim: Zkus nějakou organizaci u vás nebo zkus požádat pořadatele o splátkový kalendář. Případně se domluvit se synem, že letos nemáme penízky, ale do příštího roku mu našetříš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.16 11:47

On bydlí u matky a ona pracuje. Takže ho vlastně živí. Já mám jen mamku co nepomůže. Ale obrátím se na nadaci. Jsou tu maminky co mi pomáhají. A přes sz napíšu kdo bude chtít. Jsem ve skupince věnují maminkám v nouzi. Holky mi poslali i balíček na velikonoce, ale nikdy jsem peníze nechtěla a ani nevzala

• Nahlásit
  • Citovat
2948
7.4.16 11:48

Sociálce vůbec nevadí, že Tvé dítě nosí oblečení po jiných dětech. Jinak mám pocit, že lidem v nouzi sociálka přispívala i na tyto tábory nebo školy v přírodě. Ptala ses tam?
Jinak nezbývá, než vyjít z anonymity a požádat o pomoc veřejně, případně sbírat sběr, roznášet letáky, zapojit do splnění přání i syna. Asi to máš opravdu těžké, ale takhle ne. I já jsem se zde z dobročinnosti vyléčila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2674
7.4.16 11:57

Zkus tu sociálku, vím že oni na tábory přispívají. Nebo možná zaměstnavatel - někdy přispívá také. Nejsou u Vás třeba příměstské tábory - ta cena se tam pohybuje mezi 100-300 Kč, tam ho můžeš dát na libovolný počet dní. A nebo zkusit nějakou brigádu - letáky Mediaservis, Česká distribuční, Česká pošta, úklid…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8951
7.4.16 12:01
@Anonymní píše:
On bydlí u matky a ona pracuje. Takže ho vlastně živí. Já mám jen mamku co nepomůže. Ale obrátím se na nadaci. Jsou tu maminky co mi pomáhají. A přes sz napíšu kdo bude chtít. Jsem ve skupince věnují maminkám v nouzi. Holky mi poslali i balíček na velikonoce, ale nikdy jsem peníze nechtěla a ani nevzala

Jenže to tě nemusí zajímat, jde o tvé dítě a on je povinen platit, jeho problém že nepracuje. Dej ho k soudu za neplacení, proč by mu to mělo procházet a ty se v tom měla plácat? Jinak s tím táborem, nepřispívá něco i ZP na tábory?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama