Pohodlné spodní prádlo do kanceláře na celodenní sezení na zadku

Anonymní
16.2.20 18:44

Spodní prádlo rada prosím

Konečně se zadařilo a já našla práci v kanceláři. Dřív jsem dělala servírku ale chtěla jsem něco stálého a jen v týdnu. No a teď můj problém 8 hodin sedím na zadku. Nosím do práce černé kalhoty a tanga s pepca. Dřív mě to nevadilo ale teď asi jak sedím začala jsem se tam dole opruzovat. Teď mám velké opruzeniny které až bolí a nemůžu moc chodit. Nějaká rada?? Jinak nejsem nějak obézní tím to nebude. Nikdy se me to nedělalo až teď. Děkuji za jakoukoliv radu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23675
16.2.20 18:47

Bavlna ne umělé hmoty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12905
16.2.20 18:48

Bavlněné kalhotky - jediná rada, tanga si nech třeba na víkend, když se jdeš bavit, ale na celodenní nošení to není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10215
16.2.20 18:48

Porid si klasicke gatky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 18:55

Odkud kupujete aby to byla opravdu bavlna? děkuji moc za rady

• Nahlásit
  • Citovat
16.2.20 18:59
@Anonymní píše:
Odkud kupujete aby to byla opravdu bavlna? děkuji moc za rady

Já kupuju takový bavlněný brazilky v hm u pokladen. Materiál příjemný a nejsou to klasické bombarďáky. Ty nesnáším a ústupek jsem jim udělala akorát v těhotenství, kdy jsem na sobě nesnesla absolutně nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35794
16.2.20 19:01
@Anonymní píše:
Konečně se zadařilo a já našla práci v kanceláři. Dřív jsem dělala servírku ale chtěla jsem něco stálého a jen v týdnu. No a teď můj problém 8 hodin sedím na zadku. Nosím do práce černé kalhoty a tanga s pepca. Dřív mě to nevadilo ale teď asi jak sedím začala jsem se tam dole opruzovat. Teď mám velké opruzeniny které až bolí a nemůžu moc chodit. Nějaká rada?? Jinak nejsem nějak obézní tím to nebude. Nikdy se me to nedělalo až teď. Děkuji za jakoukoliv radu.

Zkus značku Gina, pěkné a kvalitní prádlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
237
16.2.20 19:39

V m&s mají kvalitní bavlněné kalhotky, výběr z různých střihů, nebo občas v akci v lidlu, ale myslím, že se dají sehnat relativně kdekoli. Umělé rozhodně nejsou na celodenní nošení, a tanga bych já osobně taky nedala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12905
16.2.20 19:42
@aiwwa píše:
Zkus značku Gina, pěkné a kvalitní prádlo.

také jsem chtěla napsat Gina, mám osvědčené, také sedím celý den i když ne v kanclu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12905
16.2.20 19:43

A ještě, jestli je v kanceláři dost teplo, a jakoby se v oblasti kalhotek potíš, tak je dobré použít intimku, nedávám dopředu, ale až je potřeba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2160
16.2.20 19:45
@Agnes86 píše:
V m&s mají kvalitní bavlněné kalhotky, výběr z různých střihů, nebo občas v akci v lidlu, ale myslím, že se dají sehnat relativně kdekoli. Umělé rozhodně nejsou na celodenní nošení, a tanga bych já osobně taky nedala.

Taky kupuju v M&S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
643
16.2.20 19:58
@Anonymní píše:
Konečně se zadařilo a já našla práci v kanceláři. Dřív jsem dělala servírku ale chtěla jsem něco stálého a jen v týdnu. No a teď můj problém 8 hodin sedím na zadku. Nosím do práce černé kalhoty a tanga s pepca. Dřív mě to nevadilo ale teď asi jak sedím začala jsem se tam dole opruzovat. Teď mám velké opruzeniny které až bolí a nemůžu moc chodit. Nějaká rada?? Jinak nejsem nějak obézní tím to nebude. Nikdy se me to nedělalo až teď. Děkuji za jakoukoliv radu.

Doporučuji obchod web iveronika. V práci taky sedím, kupovala jsem tyto „Dámské francouzské kalhotky Oma s obrázkem malé vlnky.“ (Nelze vložit odkaz), nejsou vidět pod oblečením a jsou super, nosím je i teď v 8 měsíci těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10753
16.2.20 20:08

Kupuju tanga z bavlny. Chodím v nich celé dny i do práce, kdy jsem delala v kanceláři

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 20:12

@aiwwa @stinga ženy, nemyslím si, že když si doteď kupovala prádlo v Pepcu, tak se najednou vrhne na kalhotky za tři stovky za jedny. To je přece každýmu jasný, že v Pepcu je kvalita oblečení mizerná a nakupuje se tam z jediného důvodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21371
16.2.20 20:14
@alena1995 píše:
Doporučuji obchod web iveronika. V práci taky sedím, kupovala jsem tyto „Dámské francouzské kalhotky Oma s obrázkem malé vlnky.“ (Nelze vložit odkaz), nejsou vidět pod oblečením a jsou super, nosím je i teď v 8 měsíci těhotenství.

Fakt nejde dát odkaz (našla jsem je, stojí 222kč, že?) ani obrázek…ale dle tvého přesného popisu :palec: je najít jde. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama