K čemu nosit tyto hodinky?

Anonymní
26.1.20 12:06

hodinky k čemu je nosit

Zeptám se tu, k čemu nosit tyto hodinky? Někdo mi tu psal, že jsou jako pro babičku. Nezdají se mi zase tak špatné. Jsem žena hodně po 40 a ted zvažuji si je vzít k šatům do divadla.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1138
26.1.20 12:08

K satum do divadla asi ok :palec: ale jsou opravdu babickovate :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
26.1.20 12:18

Mě třeba babickovate nepřijdou :nevim: a do společnosti k šatum či k nějakému kostýmku si myslím, že super. Možná ještě ukázat fotku na ruce? Kolikrát se mi nějaké nelíbily a na ruce to pak vypadá úplně jinak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.20 12:26

Hodinky pěkný, nos je jak se ti zachce a neřeš jako co vypadaj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
26.1.20 12:29

Náhodou mně přijdou takové retro :palec: já bych k nim ještě dala na ruku nějaký jemný náramek :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 12:32

hodinky k čemu je nosit

Šaty jsou růžové krajkové polodlouhý rukáv, k těm mi moc nesedí, ale jinak si je občas vezmu k něčemu.

• Nahlásit
  • Citovat
381
26.1.20 12:43

Jsou pěkné, neřeš ostatní lidi - ti toho nakecaj…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5421
26.1.20 12:51

Mne prijdou v klidu, jsou horsi. Mne se treba nelibi ty apple hodinky apod, co ted plno lidi nosi i k satum, to mi prijde strasny ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9418
26.1.20 13:01
@Kukacka123 píše:
Mne prijdou v klidu, jsou horsi. Mne se treba nelibi ty apple hodinky apod, co ted plno lidi nosi i k satum, to mi prijde strasny ;)

Taky se mi to moc nelíbí. Ještě tak, když si je 16ti letá dcera vezme do školy k džínám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8508
26.1.20 13:04

Jsou hezké, elegantní, do divadla bych si je vzala určitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
40555
26.1.20 13:07

Ja bych takový hodinky nenosila, neni to muj styl a ani hodinky nenosím, ale kdyby jo, tak bych asi neresila, co mam na sobe, to me nikdy nenepadlo :mrgreen: tchyne ma podobnej styl a proste je nosí pořád :nevim:
Ale jasne, nejaky ty fitness naramky bych si do divadla nevzala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.20 13:14

Zalezi, jaky nosis styl a jakou mas postavu atd… Mne se hodinky libi, sama bych si je vzala treba k malym cernym klidne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.20 13:22

Hodinky se mi libi, nosila bych je ke vsemu, k satum do divadla nebo na ples ne.

Nesnasim chytre hodinky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5421
26.1.20 13:40
@ivašot. píše:
Taky se mi to moc nelíbí. Ještě tak, když si je 16ti letá dcera vezme do školy k džínám…

Presne. Nebo na prochazku, na ven - v pohode. Ale nekdo je nosi opravdu vsude a ke vsemu a je to hrozny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 12:00
@Anonymní píše:
Zeptám se tu, k čemu nosit tyto hodinky? Někdo mi tu psal, že jsou jako pro babičku. Nezdají se mi zase tak špatné. Jsem žena hodně po 40 a ted zvažuji si je vzít k šatům do divadla.

Klidně bych je nosila furt, nezáleží kam půjdete. Vypadají pěkně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama