Kojící podprsenka - braletka

Anonymní
21.1.20 20:04

Kojici podprsenka - braletka

Vybirala jsem tehotenskou - kojici podprsenku a chce se mi strasne brecet :,( krom toho, ze vyber je zalostny, je mi to cely nepohodlny, mam z toho nervy, nechci to :,(.. do ted jsem nosila takovy ty braletky jen z krajky od Marks&Spencer, bez kostic, super pohodlny, jenze na trhu jsem na denni noseni na kojeni nenasla, ja nenavidim takovy ty podprsenkovy podprsenky co konci pod prsama, ja to potrebuju az k zebrum coz ty braletky splnujou, zadnou tu sportovni hruzu co ma zada pres cely zada nechci.. proste je mi z toho do place, asi presiju tu braletku na kojici nebo ja nevim

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24619
21.1.20 20:08

A koukala jsi na stránky h&m? Já teď dobu hledala a byla zoufalá a až tam jsem našla(a na obchodě je nevedou, zrovna ty co jsem objednala)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LiveDream
21.1.20 20:34

Já jsem si těhotenskou jen zkusila…tak hnusně mi tvarovala prsa, že jsem zašla do intimissimi, že chci podprdu s širokýma ramínkama a ať se mi dobře vytahujou prsa…paní mi poradila model s kosticema, širokýma ramínkama a jen krajkou přes prsa - pohodlně a lehce prso vytáhnu, protože krajka se ohrne a mojím tak už 9m a bylo to super rozhodnutí…mám tento model v béžové a černé https://www.intimissimi.com/…-RBD90A.html?…

• Citovat
  • Nahlásit
485
21.1.20 20:35

Ahoj, já měla carriwell, končí teda pod prsama :mrgreen: ale byla fakt pohodlná, měkoučká, ani sem o ní nevěděla. Normálně taky nenosim podprdy s kosticema, ale ty sportovní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20737
21.1.20 20:35

A musíš mít kojící? Já úspěšně kojím 8 měsíců a nosím podprdy normální, kojící sem ani nekupovala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10467
21.1.20 20:45

Koukni na kojící na Astratexu, tam mají docela výběr z více typů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.20 20:51

@Crystal87 Koukala jsem, neco se mi zalibilo, diky za tip :palec:

@LuciMik94 Dekuju, ale presne tenhle styl podprsenek nesnasim, prijde mi ze mi to dela uplne jina prsa nez ve skutecnosti mam a strasne mi vadi kostice :(

@Kriss Tina Tak ja jsem cetla, jak musi byt ty podprsenky z prijemnych materialu - nejlip bavlna, samozrejme bez kostic a vsude pisou, jak to musi mit nejakej tvar aby nebyla prsa povisla.. tak ja nevim :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
21.1.20 20:56

Takhle je krásná a kojici: https://www.maluna.cz/…odprsenka-6/

Pokud vadí odkaz tak smazat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
21.1.20 20:58

Já teď objednávala z bonprixu. Bez kostic a i při velikosti F pěkně drží 🙂
https://www.bonprix.cz/…elan-966187/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lynx.lynx
21.1.20 21:16

Taky se musím přimluvit za to h&m, jsou sice dražší, ale nemůžu si je vynachválit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.20 21:26

@Lynx.lynx tak oproti Marks&Spencer je H&M levnej kramek :D par si jich objednam, nevite zda se daji podprsenky i vymenit, kdyby nesedely?

• Citovat
  • Nahlásit
1018
21.1.20 21:57

Kojit můžeš i bez kojící. Nebo ji můžeš třeba nosit první měsíc, kdy je to ještě takové všelijaké, kojíš prakticky nonstop…to jsem měla z Marks&Spencer, byla pohodlná a docela hezká. Jinak se zkus podívat na Etam, tam mají takové hezčí bych řekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20737
22.1.20 07:17
@Anonymní píše:
@Kriss Tina Tak ja jsem cetla, jak musi byt ty podprsenky z prijemnych materialu - nejlip bavlna, samozrejme bez kostic a vsude pisou, jak to musi mit nejakej tvar aby nebyla prsa povisla.. tak ja nevim :nevim:

Tak meterial musí být příjemný tobě, ono do ty podprdy stejně pravděpodobně budeš aspoň několik prvních měsíců cpát vložky a já teda daleko větší oporu mám v normální podprde, jedinej rozdíl tam je, že kojící se dá odepnout ten košíček a z normální si musím stáhnout ramínko. Já většinu času stejně chodím bez podprdy a prsa povysla nemám a kojím druhé dítě :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat