Společné narozeniny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 11:25
Společné narozeniny

Ahoj všem,
potřebuju ze sebe vyventilovat jednu věc, která mě trápí/netrápí… Asi si budete říkat, že jsem zmatená, ale snad se zde najde nějaká duše, která mě pochopí a bude se mnou soucítit. Spíš je mé psaní ani ne tak o radě, jako spíš o tom, že to ze sebe potřebuju nějak setřást a přečíst si, že v tom nejsem sama…
Bude to asi za dva měsíce rok, co jsem začala chodit a následně zanedlouho žít s chlapem, co má dvě děti (holky 11 a 7). Vůbec to pro mě nebyla překážka, byť je to sebevíc náročné, pro mě jako pro bezdětnou, která ale do budoucna určitě dítě chce. Tak jsem k tomu přistoupila zodpovědně. Podílím se na výchově holek. Máme spolu skvělý vztah. Holky přijdou, obejmou mě, řeknou mi, že jsem na ně hodná (ikdyž někdy fakt musím řvát a už dostaly i obě na prdel, když bylo potřeba a nebyla jiná možnost). Zkrátka jsem se toho zhostila tak, jakobych byla jejich máma. Miluju je nadevše, starám se o ně. Kupuju jim oblečení, vím kdy se mají platit obědy, vím o školních akcích atd atd, zkrátka věci, které normálně běžně máma pro svoje děti dělá. Cítím se tak chtěná a potřebná a vůbec mi to nevadí. Ba naopak. Přítel byl se svojí bývalou 13 let. Na začátku jsem měla velký strach, že se se mnou rozjede. Že se ona nějak vzpamatuje a „luskne si“ a on přiběhne, protože vím, jak je pro něj rodina důležitá a na prvním místě. Koneckonců setrvával kvůli dětem pár posledních let v nefunkčním vztahu… Kdyby to ona neukončila a nenašla si jiného, tak on by to sám od sebe určitě neutnul. Přítel je moc rád, jak se k tomu stavím, že mu takhle „pomáhám“, ikdyž mám někdy pocit, že to je naopak a spíš on pomáhá mě :-D Protože skoro jako každej chlap, nemá moc páru o tom co a jak a kde. Když holky něco potřebují tak jdou za mnou, protože táta nemá moc přehled o tom, co kde máme :-D Jinak je to ale zlatej chlap. Uvaří, pomůže s úklidem, pračky se nebojí, je to chlap do pohody i nepohody, dává mi najevo, jak moc mě miluje. Říká, že mě miluje víc, než miloval jejich mámu a já mu to věřím. Ona byla vždy spíš chladná královna a on citlivý mazel. Zvykl si, ale hodně mu to chybělo. O jídlo, domácnost, úklid atd se staral spíš on. Ona na to nikdy moc nebyla. Pomalu se dostanu k jádru věci. Starší bude teď slavit narozeniny a řekla mi, že na ně chce pozvat i mámu a jejího chlapa. Nicméně nepřišla za mámou s tím, že chce slavit narozky. Přišla s tím za námi. Takže my to budeme organizovat. My koupíme jídlo, pití atd. A ona si přijde, popřeje, dá si dortík a půjde, určitě tam nebude celé odpoledne (koneckonců toto jsou slova malé). Jde mi o to, že opět slízne smetanu. Děti si bere, jak se jí to hodí, když má volno. Jinak jsou stále u nás. Takže mi to, přirozeně, prostě vadí. Nehledě na to, že nestojím o to, aby měl můj chlap na očích delší dobu svou bývalou. Ne že bych mu nevěřila jeho lásku, ale víte jak to je… Pohledy se sejdou, jemu to začne být líto a bude to v prdeli. Ikdyž si teda nemyslím, že by se to stalo, ale člověk nikdy neví… No nechtěla jsem ale malé kazit radost, tak jsem řekla, že to jsou její narozeniny… Máma za ně ani nebojovala. Táta, přirozeně, protože holky miluje, řekl, že chce, aby byly u nás a ona nenamítala. Zkrátka o ně nebojovala. Podle mě se máma za děti rve do posledních sil a chrání si je, protože ví, že jsou jen u ní v bezpečí. Kdežto ona ví, že se táta i já postaráme. A holky ji slepě milujou. Občas se s nimi pomazlí, vezme je na výlet, tu a tam jim něco koupí. Nemůžu říct, že by je neměla vůbec ráda, to by byla asi lež. Ale podle mě to není taková ta čistá mateřská bezmezná láska. Jo, mozek mi říká, že bych měla být ráda za to, že mě mají holky rády a že se ke mě přitulí a i mi řeknou, že mě milujou, spíš teda mladší, ale starší se taky tulí. Ale to srdíčko občas pláče, protože mu to je líto. Jak slepě k ní holky vzhlíží. Přitom kolikrát slyším, že máma se tolik nestará. Jaktože je u mámy mikrovlnka špinavá a u nás čistá atd atd. Mozek mi říká, že řeším malichernost, ale srdíčko se s ním nějak tluče. Má to některá z vás tady podobně? Jak zvládáte setkávání bývalé a vašeho chlapa? :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10992 příspěvků 07.06.19 11:33

Co se týče setkávání bývalé a tvého přítele, budeš mu muset věřit a posílit i svoje sebevědomí, já bych se třeba nebála kdyby přítel stravil odpoledne s ex, že se do ní znova zabouchne a nechá mě :lol: a co se týče děti a vzhlizeni k mámě, i když se o ně tolik nestará, pořád je to jejich máma a to je víc než tatova přítelkyně, i když ty toho pro ně děláš víc, oni to nevidí, pro ty děti je ledacos samozřejmost, ale máma je máma s tím proste nehnes.

Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 11512 příspěvků 07.06.19 11:35

Hele chapu, ze mas strach ze setkani. Ale s tou matkou jsi mimo. Vezmi si kolik deti vyrusta v naprosto nevyhovujicich podminkach a stejne ty deti matku proste milujou a preji si, aby je i ona milovala a zacala si jich vsimat. Ze na ne mama kaslala si uvedomi az pozdeji. Porad o ni stoji. Ony milujou i tebe, ale ta mama je proste jen jedna. Udelejte narozky a ty bud uvolnena nad veci, Exce nabidni vino, usmivej se a bud mila. Tim ji spolehlive nase.res.

DobroXzlo
Povídálka 48 příspěvků 07.06.19 11:36
@Kriss Tina píše:
Co se týče setkávání bývalé a tvého přítele, budeš mu muset věřit a posílit i svoje sebevědomí, já bych se třeba nebála kdyby přítel stravil odpoledne s ex, že se do ní znova zabouchne a nechá mě :lol: a co se týče děti a vzhlizeni k mámě, i když se o ně tolik nestará, pořád je to jejich máma a to je víc než tatova přítelkyně, i když ty toho pro ně děláš víc, oni to nevidí, pro ty děti je ledacos samozřejmost, ale máma je máma s tím proste nehnes.

A to je právě ono… Vim to. Mozek mi přesně tohle říká… Takže jsem si toho vědoma. Ale to srdíčko to hrozně bolí. Dá se můj pohled na věc pochopit?

Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 11512 příspěvků 07.06.19 11:38
@DobroXzlo píše:
A to je právě ono… Vim to. Mozek mi přesně tohle říká… Takže jsem si toho vědoma. Ale to srdíčko to hrozně bolí. Dá se můj pohled na věc pochopit?

Da, ale nenadelas s tim nic. Ony ani ty holky nemuzou za to, ze to tak citi. Ty jsi dospela, ty se s tim musis vyrovnat. Neni to nici vina.

Lioness34
Závislačka 2792 příspěvků 07.06.19 11:39

Heled ze ona byla ledová královna - o to víc on u ni usiloval o to oběti, rozhodne neznamená, ze když u ni to nenašel a ty mu to das, ze kvůli tomu by byl s tebou spokojenější a šťastnější.. ty jsi v tom vztahu strašne nejistá…a to je špatne…
Ohledně holek - pořad to je jejich máma a i kdyby doma měla nevím co a udělala nevím co, máma je jen jedna..a bude pro ne vždy víc než ty. Tebe můžou mít jako tetu kamarádku… ale to jak to mají k máme je úplně jedno. Ona u nich bude top vždy.

Lama Lama
Hvězda diskuse 53622 příspěvků 07.06.19 11:41

Ach jo…
Naopak, pokud jsou schopní spolu kvůli dětem vycházet, přijde mi to skvělý, než se tahat a bubákovat.
Jako mít strach o váš vztah proto, že uvidí pár hodin ex, to asi moc důvěru ve váš vztah, v něj, ale hlavně sama v sebe nemáš. Já bych chlapa klidně nechala měsíc s ex a kdyby se k ní vrátil, tak si řeknu, že dobře mu tak a já můžu nbýt ráda, že jsem se trotla zbavila. :lol:
Fakt bych s ní nebojovala. Oslavu udělala pro dítě, ona je jeden z hostů, ti taky smetanu slíznou. :nevim: Proto se oslavy dělaj.
Jestli to nedáš, tak se jí neúčastni, třeba tam tolik chybět nebudeš.
My oslavy společně dělali. Ted už mívají děti oslavy s kamarády a rodinnou má každý zvlášt- popřání, dárek, bez tajtrdlíků okolo.

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1074 příspěvků 104 inzerátů 07.06.19 11:42

Je úžasný jak ty holky miluješ, a ony tebe nejspíš taky, ale jejich mámu prostě neřeš, špinavá lednička, mikrovlnka…maličkosti…máma je má asi ráda svým způsobem, nejspíš je pohodlná a takto jí to vyhovuje… ale je to její věc a věc tvého muže, jak se dohodli na dělení péče o děti :-)

děti svoji mámu milují a ty chyby uvidí až vyrostou, ted to tak nevnímají, ona se o ně starala od narození, je to jejich vlastní matka… prostě bezpodmínečná láska…

na narozeniny jí pozvěte, předpokladám, že ona sama se v tom nebude cítit úplně nejlépe a po kafíčku a dortu se vypaří :-) mluvit s ní mimo pár zdvořilostních frází nemusíš ;)

Kriss Tina
Extra třída :D 10992 příspěvků 07.06.19 11:42

@DobroXzlo pochopit se to dá, chápu že to musí být frustrující, když pro ně děláš první poslední, ale máma je jedna a ty se můžeš stavět na hlavu a nic nezmenis. Až budeš mít svoje děti, tak ty zas budou milovat tebe nejvíc na světě. Ber to i z jiného pohledu, kdyby si tvůj táta našel jinou ženskou, i kdyby byla sebevíc fajn, budeš ji mít radši než svoji mámu??

Lama Lama
Hvězda diskuse 53622 příspěvků 07.06.19 11:50

Hlavně ono to štěstí dětí není o čisté mikrovlnce. Chtěj se vám zavděčit, stejně tak máme. Takže pokud vidí, že je nějaké op pokárání mámy u tebe náležitě odměněno, tak semtam něco vymyslí.
Neboj, obráceně to je stejně tak. :lol:

DobroXzlo
Povídálka 48 příspěvků 07.06.19 11:53
@Šarlota4 píše:
Hele chapu, ze mas strach ze setkani. Ale s tou matkou jsi mimo. Vezmi si kolik deti vyrusta v naprosto nevyhovujicich podminkach a stejne ty deti matku proste milujou a preji si, aby je i ona milovala a zacala si jich vsimat. Ze na ne mama kaslala si uvedomi az pozdeji. Porad o ni stoji. Ony milujou i tebe, ale ta mama je proste jen jedna. Udelejte narozky a ty bud uvolnena nad veci, Exce nabidni vino, usmivej se a bud mila. Tim ji spolehlive nase.res.

Budu se snažit. Kvůli malé to nějak zkousnu… Tohle mám po tátovi. Jsem takovej stresman :roll:

DobroXzlo
Povídálka 48 příspěvků 07.06.19 12:03
@Kriss Tina píše:
@DobroXzlo pochopit se to dá, chápu že to musí být frustrující, když pro ně děláš první poslední, ale máma je jedna a ty se můžeš stavět na hlavu a nic nezmenis. Až budeš mít svoje děti, tak ty zas budou milovat tebe nejvíc na světě. Ber to i z jiného pohledu, kdyby si tvůj táta našel jinou ženskou, i kdyby byla sebevíc fajn, budeš ji mít radši než svoji mámu??

Tátovu přítelkyni mám radši. Máma od nás odešla. Stejně lehce, jako tady tato se mě „vzdala“. Posílala jednou měsíčně alimenty a jednou týdně mě vzala k sobě na oběd. Jinak nic. Žádné procházky, žádné zmrzky, žádné výlety. Ale se svým přítelem, to někam jezdili furt. Jen mě ani jednou nevzali s sebou. Bylo mi 9. Jak jsem si asi měla vytvořit s ní vztah? To ona si ho měla vytvořit se mnou. Aspoň tak mi to říká selský rozum. Ale to na hoooodně dlouho. Možná i proto se s tím tak špatně smiřuju. Protože mi ona připomíná tu mou mámu v hodně ohledech.

terien
Extra třída :D 11717 příspěvků 07.06.19 12:04

Předně by sis měla přestat hrát na jejich mámu. Jednu už mají a ty máma nejsi a nebudeš. Jestli si myslíš, že si tím pojistis lásku jejich otce, tak se velmi pleteš. Jsi neskutečně urputná, nechápu, co od toho čekáš, že svoji mámu přestanou milovat a číslo jedna budeš ty? Nebudeš.

Lioness34
Závislačka 2792 příspěvků 07.06.19 12:05

@DobroXzlo nezlob se ale moc to spojuješ - ty si proste nejsi jistá chlapem a na tom to cele stojí…

Lioness34
Závislačka 2792 příspěvků 07.06.19 12:06
@terien píše:
Předně by sis měla přestat hrát na jejich mámu. Jednu už mají a ty máma nejsi a nebudeš. Jestli si myslíš, že si tím pojistis lásku jejich otce, tak se velmi pleteš. Jsi neskutečně urputná, nechápu, co od toho čekáš, že svoji mámu přestanou milovat a číslo jedna budeš ty? Nebudeš.

Trochu mi přijde, ze chce všem - chlapovi i jejich dětem ukázat ze ona je lepší než jejich máma /ex… ale to je blbost. to nikdy nebude… pro deti určitě ne.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama