Spolehlivé hlídání Mladá Boleslav

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LenkaAdamek
Nováček 3 příspěvky 17.01.19 15:51
Spolehlive hlidani Mlada Boleslav

Ahojky, hledam hodnou chuvu pro sveho syna (14mesicu) Mlada Boleslav a okoli. Jen par hodin tydne. Preferovala bych starsi pani, ale muze byt i studentka, ktera hleda brigadu? Diky za info nebo doporuceni :srdce:

Reakce:
Rosary
Kecalka 135 příspěvků 17.01.19 16:05

Ahoj, nejsem z MB, ale pokud ti můžu pomoct, tak já jsem hlídání našla tak, že jsem do veřejné FB skupiny města napsala „inzerát“ na hlídačku. Napsalo mi asi 25-30 lidi, každopádně na zprávy typu „mám zájem“ jsem nereagovala. Jenom na zprávy, kde se slečny/paní představily, řekly něco o sobě a svých zkušenostech (samy) a následně jsem to vyselektovala. S vybranou jsem se potkala osobně, poklábosily jsme a na základě toho jsem se rozhodla. Zrovna dnes znovu přijde ;)

LenkaAdamek
Nováček 3 příspěvky 17.01.19 22:17

@Rosary moc diky za radu zkusim to. Jen mam strach sverit malyho nekomu uplne cizimu koho neznam a nemam ani na doporuceni. Ale tak materska intuice snad funguje a poznam kdyby bylo neco v neporadku. Starsi dite Ti alespon tekne kdyby na nej byla chuva zla ale rocni mimco… :nevim:

Rosary
Kecalka 135 příspěvků 18.01.19 06:35

@LenkaAdamek my začli dávat prcka v 10m, nebyl kojený… Taky jsem se poprvé hodně bála, byla jsem nervózní, sem-tam ji napsala zda je vše ok… ale když už, tak my sme jí ho nechávali pouze večer, tzn ho uložila a 1/2 času co tam byla, u nás prakticky seděla kdyby se vzbudil.. :) každopádně dopředu jsem si ji proklepla fakt hodně (třeba i veřejný profil, jak na mně působí, nechová se na sítích jak děcko, jestli vlastně není fake a podobně) a pak samozřejmě to osobní setkání než se rozhodla jí svěřit malýho…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >