Spolupráce na instagramu

14.2.21 14:04

Spolupráce na instagramu

Ahoj! Měla bych dotaz pro lidi, kteří mají nějaké zkušenosti se spoluprácemi na sociálních sítích, především na instagramu. Poslední dobou si všímám, že firmy hodně spolupracují s účty, které mají hodně málo followers (kolem 1 tisíc) a tak by mě zajímalo, jak vlastně chodí. Firmy oslovují účty nebo účty oslovují dané firmy, nebo existuje nějaká stránka, která spolupráce „zařizuje“? Moc bych chtěla s někým navázat spolupráci. Samozřejmě aby to trochu nebylo daleko od tématu, které se snažím na mém profilu rozvíjet. Na mém instagramu mám zatím kolem 7tisíc sledujících a mám hodně aktivní komunitu lidí, taky vlastním tiktok účet se skoro 50 tis sledujících. Budu všem moc vděčná za jakékoliv rady a tipy :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
904
14.2.21 14:08

Na začátku je to oboustranné, oslovují jak začínající influenceri, tak firmy/podnikatele. Většinou je to adekvátní tomu kolik sledujich má a jestli je začátečník daný influencer vůči tomu jak je firma známá atd.
Takze s e určitě nebojte oslovovat sama různé podnikatele a firmy.
Doporučuji osobní přístup, mě jako podnikatelů nejednou odradilo od spolupráce když jsem dostala univerzální zprávu. Někde dokonce špatně upravenou… Individuální přístup je za mě vždy plus…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25955
14.2.21 14:29

Mě dokáže fakt nas.rat,.když chce někdo zadarmo věc za několik set nebo tisíc. Výměnou za zmínku ty kráso. Nejsem charita. A taky mě otravujou akce s cílem nahnat sledující. Do soutěže bych i klidně šla, ale dost vybírám s kým. Hodně mi to nabízí maminy s děckama a to není můj šálek čaje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.21 15:20

Holky a jak takovou firmu oslovit? Aby to pro ni bylo lukrativní? Čeho se vyvarovat? Já mám skupinu na fb, jedinou v ČR,10tis lidí. Jde o gastronomii, hodně specifický založenou. Dlouho už přemýšlím, zda někoho oslovit..

• Citovat
  • Nahlásit
2
23.2.21 10:51

Dotazník Influencer marketing a placená spolupráce na Instagramu

Dobrý den,
jmenuji se Aneta a studuji 5.rokem marketingové komunikace. Chtěla bych Vás poprosit o vyplnění krátkého dotazníku k mé diplomové práci, která se zabývá právě Influencer marketingem a placenou spoluprací. Výsledky výzkumu budou použity výhradně ke studijním účelům a je zcela anonymní.

Odkaz na dotazník

Předem děkuji za Váš čas a vyplnění mého dotazníku
Přeji krásný den
S úctou Aneta K.

PS: I mikro influenceři s nízkým počtem sledujících mohou mít dobré výsledky a být přínosem pro firmy. Jde o to najít a oslovit firmu, která cílí přímo na Vaši skupinu followers. Musíte firmě dokázat, že spolupráce s Vámi osloví jejich potenciální zákazníky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.2.21 10:55

Ahoj ja to mam opacne-mam ig ucet sveho eshopu a oslovuji me influenceri.. teda spis influencerky. Nespolupracuji s kazdym, proste si vyberu a sntou potom navazu spolupraci sama. Kdyby me nejaky profil zaujal, tak bych klidne oslovila i ja jeho/ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat