Telefon zánovní

58
11.2.21 21:32

Telefon zánovní

Zdravím. Chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s kupováním zanovnich telefonů. A rovnou i jak jste na tom s iPhone. Ráda bych si pořídila iPhone 11 pro a nevím zda ušetřit na úplně nový a nebo pořídit zánovní, který je o několik tisíc levnější. A jestli to nejsou vyhozené peníze, nikdy jsem nemela iPhone a už vůbec ne dražší telefon než 8.000

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10738
11.2.21 21:42

Já nemám zkušenost s iPhonem, ale vždycky jsme si kupovala telefony v cenové relaci do 5 000. Když vyšel Huawei P20Pro, plácla jsem se přes kapsu a nelituji. Telefon mám už 2,5 roku a stále jede super a to je fakt v zápřahu. Osobně bych si telefon z druhé ruky nekoupila, protože je to věc denního používání, u které fakt nevím, jak s ní kdo zacházel. Jinak u nás má iPhone manžel a ten mě od něj zrazoval, že je docela problém si zvyknout na jeho systém. On je s ním ale spokojený, má už několikáté v řadě a vždycky pár let vydrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
11.2.21 21:46

@Aduš8 já dříve měla taky Huawei ale nebyla jsem moc spokojená. Teď mám Xiaomi třemi not 7. Není špatný, jen hodně fotím a ne vždy tahák fotoaparát.. zároveň je telefon opravdu v zápřahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14959
11.2.21 21:47

Osobně bych si zánovní telefon nekoupila. Už na něj nemáš záruku a nevíš, jaké má vady. A na druhou stranu bych nedala tolik peněz za telefon. Telefon je věc běžného používání, kterou měním cca co 3 roky. Pro mě by to byly vyhozené peníze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10738
11.2.21 21:51

@N.n.k já bych osobně řekla, že kdo chce telefon fakt jen na volání a smsky, vystačí si s levným. Nevím, jaký Huawei jsi měla, ale ty vyšší řady mají foťák naprosto úžasný. Mám určitě hezčí fotky, než manžel z iPhone 12. I když on si to nechce přiznat :lol: ale taky umím líp fotit, to jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8533
11.2.21 21:56

Tsky jedine novy. A radsi levnejsi, kdyz na ten drahy nemam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
11.2.21 21:59

@N.n.k mame s manzelem oba telefony zanovni. Kupovali jsme v mobil pohotovosti. Tam zanovni znamena pouze rozbaleny, nepouzity telefon, zaruka standardni 24 mes. Uspora tam byla dost, mame drazsi telefony. Takze za nas spokojenost.
Co se tyce iphonu, manzel ma firemni, ja ten telefon nesnasim😄 blbe se mi ovlada, jsem zvykla na jiny system. Ale zas delaji krasne fotky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5398
11.2.21 22:16

Telefon jedině nový. Zrovna u iPhone většinou koupíš fake. Ale pokud to chceš na machrování, tak si ho kup, nikdo to od originálu nerozezná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
11.2.21 22:26

@Aduš8 to už je hodně starý ten Huawei. Ani nevím co to bylo. No je pravda že ta iPhone 12nefoti tak hezky, ale jak říkáte.. muži na focení moc nejsou :wink: 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
11.2.21 22:28

@Zumpa tak na machrovani určitě ne, nejsme ve školce. O zanovnich jsem četla že jsou jen malé známky opotřebení tak proto se ptám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
11.2.21 22:32

@Zdeni86 ano o takovém obchodě mluvím jak jste psala a nebo ještě je Kupiphone. Já si taky vždy říkala co na tom jablku vidí, ale ráda bych to zkusila…jsem dospěla takže si věci umím vážit… a přítel ten je záněty Samsung takže s ním těžko probírat hlavně iPhone i když on má taky mobil od Samsungu za 30.000 a nemůže si stěžovat. Mě jde hlavně o tu rychlost, fotky a aby vydržel nějaký ten rok (zapu že to nikdo nezaručí)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53853
11.2.21 22:39

Nepotrebuji zadny drahy. Vetsinou si vyberu do tech 7-8 tis. a jsem spokojena. Ale po nikom nechci. Mam Huawei a byl fajn. Letos ho o narozeninach vystrida neco novejsiho. Ale ty 2-3 roky byl fajn.
Xiaomi ma muj muz a neni to spatny mobil. Pravidelne musime fotit dceram ukoly a odesilat. Nejcasteji na foceni pouzivame mobil muze, ze dela hezke fotky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.2.21 22:47

Tak ja osobně už mám iPhone +|- 8 let.. Měla jsem iPhone 5s a teď mám iPhone 8plus a oba jsou zánovní a jsem naprosto spokojena. Funguji jak mají, bez sekání a ani vzhled není nějak špatný.. Dokonce iPhone 5s podědila moje mladší sestra a stale jede. a to ten telefon už má za sebou pěknou délku. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 22:54
@N.n.k píše:
Zdravím. Chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s kupováním zanovnich telefonů. A rovnou i jak jste na tom s iPhone. Ráda bych si pořídila iPhone 11 pro a nevím zda ušetřit na úplně nový a nebo pořídit zánovní, který je o několik tisíc levnější. A jestli to nejsou vyhozené peníze, nikdy jsem nemela iPhone a už vůbec ne dražší telefon než 8.000

Mám iPhone 11 a za mě top telefon, ale já už mám iPhony 8 let a kupuji každý 2 roky nový, mám i hodinky a bezdrátová sluchátka. Jsem Iphon maniak :D Takže kup úplně nový pokud to jde :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
5428
12.2.21 06:11

Určitě bych koupila nový. Ale brala bych ohled na to, na co především hlavně telefon potřebuju. Pro mě byl důležitý super foťák a notifikační dioda - bez toho bych nepřežila :-D. Z druhé ruky bych telefon koupila jen pokud by měl sloužit na volání a sms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat