Nejde spustit počítač

NH2
6
11.2.21 10:53

Nejde spustit počítač

Ahoj, pomoooc prosím.
Otevřela jsem notebook, normálně ho zapla, a vždy musím dát heslo abych se dostala prostě na hlavní stranu nebo obecně do PC, ale ta ikonka kam mám psát heslo tam není. Vidím jen svoji nastavenou plochu při zamčení, ale kolonka s přihlášením se nikde není. Co mám dělat prosím. Nikde není ani kolonka vypnout, restartovat prostě nic. Zkoušela jsem notebook vypnout tlačítkem, ale pořád stejné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31684
11.2.21 11:06
@NH2 píše:
Ahoj, pomoooc prosím.
Otevřela jsem notebook, normálně ho zapla, a vždy musím dát heslo abych se dostala prostě na hlavní stranu nebo obecně do PC, ale ta ikonka kam mám psát heslo tam není. Vidím jen svoji nastavenou plochu při zamčení, ale kolonka s přihlášením se nikde není. Co mám dělat prosím. Nikde není ani kolonka vypnout, restartovat prostě nic. Zkoušela jsem notebook vypnout tlačítkem, ale pořád stejné

Když se mi tohle stane, tak pomůže zmáčknout enter anebo ten ntb znovu zaklapnu a otevřu a většinou to tam vyskočí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31684
11.2.21 11:09

@Ram16G nebo @Mango_Lassi určitě poradí… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24624
11.2.21 11:16

Začala bych ctrl+alt+del

Pokud nebude reagovat, tak normálně restart.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6070
11.2.21 12:33
@NH2 píše:
Ahoj, pomoooc prosím.
Otevřela jsem notebook, normálně ho zapla, a vždy musím dát heslo abych se dostala prostě na hlavní stranu nebo obecně do PC, ale ta ikonka kam mám psát heslo tam není. Vidím jen svoji nastavenou plochu při zamčení, ale kolonka s přihlášením se nikde není. Co mám dělat prosím. Nikde není ani kolonka vypnout, restartovat prostě nic. Zkoušela jsem notebook vypnout tlačítkem, ale pořád stejné

Zmáčkni Esc klávesu a nebo mezerník..Pokud chceš vypnou noťas, tsk zmáčni knoflík na zapnutí a drž ho dokud ten noťas nezdechne cca 30 vteřin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat