Spožděná ovulace

9.4.16 18:37

spozdena ovulace

Ahoj holky mam takovy problem. Jeste nikdy se mi nestalo ze bych mela spozdenou ovulaci normalne trinacty den cyklu mam ovulku a dvanacty den mam pozitivni ovu test. Tento mesic jsem ale vse mela posunuty o dva dny takze ovulka byla patnacty den cyklu. Normalne mam cyklus 28 dni jak hodinky ale ms jeste nikde a tehu testy negativni.Kdy bych mela dostat teda ms? Podle vypoctu 30ti denniho cyklu bych mela ms dostat dnes ale ani naznak ze bych to mela dostat. Jak jste to meli vy? Kdyz se ms nedostavi kdy popripade testovat.Tehu testy jsem si delala dva dny pred ocekavanou ms.
Diky za vase odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
9.4.16 18:59
@palomadorantez píše:
Ahoj holky mam takovy problem. Jeste nikdy se mi nestalo ze bych mela spozdenou ovulaci normalne trinacty den cyklu mam ovulku a dvanacty den mam pozitivni ovu test. Tento mesic jsem ale vse mela posunuty o dva dny takze ovulka byla patnacty den cyklu. Normalne mam cyklus 28 dni jak hodinky ale ms jeste nikde a tehu testy negativni.Kdy bych mela dostat teda ms? Podle vypoctu 30ti denniho cyklu bych mela ms dostat dnes ale ani naznak ze bych to mela dostat. Jak jste to meli vy? Kdyz se ms nedostavi kdy popripade testovat.Tehu testy jsem si delala dva dny pred ocekavanou ms.
Diky za vase odpovedi

tezko rict zalezi jakou mas luteraní fazi :roll: ja ji mam 19 dc a 3 dc mi chodi ms ;)

• Citovat
  • Upravit
9.4.16 19:09

@JayLee no me se vse dostavilo presne za 13 nebo 14 dni ve jsem mela pravidelny… mimo to obcas spinim nekdy krvacim od mimodelozniho tehu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
9.4.16 19:21
@palomadorantez píše:
@JayLee no me se vse dostavilo presne za 13 nebo 14 dni ve jsem mela pravidelny… mimo to obcas spinim nekdy krvacim od mimodelozniho tehu

a nemohl to byl anovulcni cyklus? ne všechny cykly zeny jsou ovulacni :think:

• Citovat
  • Upravit
9.4.16 19:34

@JayLee to fakt nevim ale ja jsem vzdy ms dostala na den ikdyz jsem treba ten mesic ovulku nemela coz mam treba jednou do roka. Ted se mi ovulka spozdila od dva dny tak jsem si mysela ze i ms dostanu za dva dny a ono nic. Jsem necelych 9 tydny po mimodeloznim a ted jsem ovulku mela ze strany kde nemam vejcovod poznam to protoze me boli zada na strane kde zrovna ovuluji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama