Jsem těhotná?

Anonymní
9.4.16 16:55

jsem těhbotná?

Ahojky holky, chtěla bych znát váš názor na moji aktuální situaci,, jen tak, adi vím, co mi můžete napsat, ale zkusím to :think: :kytka:
mám doma skoro 9m. starého chlapečka, od porodu tj u nás doma takový zajímavý, v sexu myslím ;) :jazyk: jednou tj 3* do týdnem, jednou jednou za měsíc, no hrůza semnou já vím :D ale tj jedno prostě důležitý je, že mi po porodu nesedla antikooncece cerazette, takže jsem se na ni prostě vykašlala a neberu nic, :nevim: do budoucna plánuju, nebo bych ráda další miminko, ale teď ještě ne, :roll: takže se pomalu dostávám k tomu co řeším… používám před sexem globule pharmatex a ted jsem si ji7.4. nevzala, ne že bych nechtěla ale nešlo to.,. a otázka je,… plodný dny bych měla mít teoreticky(ovu.test) jsem si nedělala, sex jsem neplánovala, myslíte že jsem mohla otěhotnět, dneskla trochu špiním- uhnizďování? co si o tom myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15534
9.4.16 17:03

Melas sex, můžeš byt těhotná. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24108
9.4.16 17:13
@Anonymní píše:
Ahojky holky, chtěla bych znát váš názor na moji aktuální situaci,, jen tak, adi vím, co mi můžete napsat, ale zkusím to :think: :kytka:
mám doma skoro 9m. starého chlapečka, od porodu tj u nás doma takový zajímavý, v sexu myslím ;) :jazyk: jednou tj 3* do týdnem, jednou jednou za měsíc, no hrůza semnou já vím :D ale tj jedno prostě důležitý je, že mi po porodu nesedla antikooncece cerazette, takže jsem se na ni prostě vykašlala a neberu nic, :nevim: do budoucna plánuju, nebo bych ráda další miminko, ale teď ještě ne, :roll: takže se pomalu dostávám k tomu co řeším… používám před sexem globule pharmatex a ted jsem si ji7.4. nevzala, ne že bych nechtěla ale nešlo to.,. a otázka je,… plodný dny bych měla mít teoreticky(ovu.test) jsem si nedělala, sex jsem neplánovala, myslíte že jsem mohla otěhotnět, dneskla trochu špiním- uhnizďování? co si o tom myslíte?

Ano můžeš být těhotná. Otázkou je, partner skončil dovnitř?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9278
9.4.16 17:14

A co chces slyset? Jak my muzeme vedet, v jake fazi cyklu jsi byla 7.4.? Presne tak, mela jsi sex, otehotnet muzes…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
9.4.16 17:14

Tak při nechráněném sexu je vždy možnost otěhotnění. Ale 2 dny od styku asi uhnizdovani vajíčka nebude :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1317
9.4.16 17:17

Jedno dítě už máš, tak víš jak se děti dělají :think: Byl sex bez ochrany, dokonce říkáš, že pravděpodobně v době ovulace, tak ano - můžeš být těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ZuzaMi
9.4.16 18:32
:roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.4.16 18:49

K otehotneni stačí jedna jediná spermie, která se dostane tam, kam nemá. takže když dítko neplanuju, jedině s ochranou. To ti píše ta, co třikrát otehotnela hned první měsíc nechraneneho styku. Ovšem jestli máš problémy otěhotnět, tak di možná můžeš dovolit takhle riskovat 8)

• Nahlásit
  • Citovat
7629
9.4.16 18:51

… jo, a bude to kluk ;)
A budu dnes hodna, takze, nevim co jsou ty globule. celkove ten prispevek mi unika. Tedy ta podstata otazky. Potrebovala jsi slyset, ze tehotna jsi, ci nejsi. No mam dobrou zpravu: mozna jsi, mozna nejsi. Co ti to dalo? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
9.4.16 19:10

Tyto otázky mě překvapují u žen, které už těhotenství prožily. No, co dodat, nevíme!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
10.4.16 11:13

Počkej do MS, pokud nepřijde udělej těhotenský test a uvidíš…a ano, při nechráněném styku opravdu může dojít k početí. :zed: Tohle jsou opravdu otázky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.16 14:25

No já to myslela spíš takhle tu otázku..plodný dny bych +- měla mít od osmého.. Tak jaká je šance když byl styk sedmyho.?

• Nahlásit
  • Citovat
24108
10.4.16 14:38
@Anonymní píše:
No já to myslela spíš takhle tu otázku..plodný dny bych +- měla mít od osmého.. Tak jaká je šance když byl styk sedmyho.?
šance je, celkem velká. Teď ti to stejně nikdo neřekne a příště šu. ej s ochranou, když nechceš dítě.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
10.4.16 19:11
@Anonymní píše:

Otěhotněla jsem 4 dny před ovulací..souložili jste v plodných dnech, takže můžeš být těhotná. Příště zkuste antikoncepci, pak nebudeš muset zakládat taková témata..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
7.5.19 08:40

Ahoj holky, mam otazku jsem 9m po porodu a pri prvni tehu se mi test ukazal pozitivni az po 10dnech spozdene ms…chci se zeptat mam dnes 7 dni spozdene ms a pred od porodu jsem dostala i dvakrat do mesice nebo taky v mesici vubec…ale mit az 7dni spozdeni jsem nemela…od vcera se mi mota hlava…tak nevim zda mam zkouset testy nebo jit rovnou k doktorovi, uz se nekomu stalo ze test se ukazal pozitivni az za dlouho???predem dekuji :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama