Poradíte mi prosim někdo ? Nevím jestli jsem

7.4.16 18:42

Poradíte mi prosim někdo ? Nevím jestli jsem

Ahoj prosim kohokoliv o radu, s přítelem se snažíme o mimi. MS mam dostat 13.4, včera jsem si z ranní moce dělala test, druha čárka byla opravdu ale opravdu hodně slaboulinka, tak jsem si udelala i druhej, a ten byl negativní. Byl to mamatest, co si o tom myslíte? To čekání me zabijí, jsem proste nedockava, tak jsem si ten test udelala týden pres MS, poradí mi někdo co si o tom mysli, a nebo zkušenosti? Další test jsem nedělala, bojím se ze budu zklamaná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4376
7.4.16 18:45

Vydrž alespoň do 15.4… Takhle jedině z křišťálové koule :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9719
7.4.16 18:46

@Kajkalinka je to brzo já bych to testla 14.4 ;) taky čekám mám ms dostat 12.4

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.16 18:47
@Kajkalinka píše:
Ahoj prosim kohokoliv o radu, s přítelem se snažíme o mimi. MS mam dostat 13.4, včera jsem si z ranní moce dělala test, druha čárka byla opravdu ale opravdu hodně slaboulinka, tak jsem si udelala i druhej, a ten byl negativní. Byl to mamatest, co si o tom myslíte? To čekání me zabijí, jsem proste nedockava, tak jsem si ten test udelala týden pres MS, poradí mi někdo co si o tom mysli, a nebo zkušenosti? Další test jsem nedělala, bojím se ze budu zklamaná…

Moc brzy, test delej az po meskani MS :) ale znam to, taky jsem testovala porad…snad tam dve // najdes :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.16 18:48

@Halamka mas na to nějaký názor? Ja vůbec nevím, zatím žádné mimi nemáme, musím říci ze jsem ale nafoukla, a mam hodně tvrdé břicho i podbrisko, hodně se nadýmám, a trosku me pobolivaji prsa, ale nic hrozného, šle bojím se ze to mam vsugerivane

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.16 18:49

@Mona111111 moc díky, ja mam takový strach, ze budu zklamaná a přítel ještě víc, ten básni o miminku od 17ti let. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.16 18:50

@kopejka tak snad tam ty dvě čárky najdeš, pak písni jak si dopadla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2219
7.4.16 18:51

Je ještě hrozně brzy a navíc mamatesty nejsou prý moc spolehlivé lepší je prý Dr Max :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
7.4.16 18:51

Taky jsem týden před ms našla ducha na testu, taky mamatest. Dnes jsem 15tt :) Ale musíš prostě vydržet, než to bude pořádně vidět…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.16 18:52

@Basterao také jsem ti četla někde, ze ty mamatesty klamou:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
7.4.16 18:52

Mamatesty jsou hrozný, tyhle slabé čárky dělají běžně i netěhotným. To už nekupuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.16 18:53

@Alfhugo fakt, tak to moc gratuluju, taková ta ticha závist, samozřejmě v dobrém slova smyslu, Kezby ti byl i můj případ:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.16 18:54

@terinka4444 co doporucujes, jaký test koupit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9166
7.4.16 18:57

Tohle ti nikdo neřekne, ale myslím si, že kdybys byla těhotná na testu by to ještě nebylo vidět, testuj až když MS nedorazí. Jinak o mamatestu se říká, že dělává falešné //

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.16 18:59
@Kotatko03 píše:
Tohle ti nikdo neřekne, ale myslím si, že kdybys byla těhotná na testu by to ještě nebylo vidět, testuj až když MS nedorazí. Jinak o mamatestu se říká, že dělává falešné //

Ja jsem. Četla, ze na testu se poprvé objeví čárka po týdnu kdy proběhla ovualce, a to ja jsem měla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama