Plánování druhého miminka v roce 2016

722
7.4.16 14:13

Planovani 2 miminka v r.2016

Ahoj holky, diskuze je jasna :) Kdo by se chtel podelit o planovani, nebo tehotenstvi, tak sup sem :) My se tenhle mesic zacali snazit, tak doufam, ze to klapne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18074
7.4.16 14:16

Tak já bych se chtěla snažit po létě :-D někdy v září :-), ovšem otázka je co na to přítel :-D snažila jsem se mu to naznačit…no snad pochopil :-D :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
7.4.16 14:23

My asi az kolem Vanoc, az dostavime :).. Jen si rikam jestli se me chce s,,pohodli'' jednoho ditete do blazince s dvema.. :lol: Co na to rikate? S jednim je prece jen furt vse jednodussi :roll:.. Ale zase je pravda, ze sourozenec je super, vim to sama no.. Bylo by me ji asi lito kdyby byla jedinacek..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
7.4.16 14:25

@Anne20 ahoj, jestli můžu tykat :) jak máš staré dítko? Já taky přemýšlím, kdy začít se snažením o druhé mimi…mám 15ti měsíční dcerku…vidím to tak na květen zatím :) držím palce, ať to vyjde napoprvé :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
7.4.16 14:30

Ahoj my planujeme druhé nebo spíše 3 mimco v červenci…tak snad to konečně dopadne dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
47681
7.4.16 14:30

Ahoj :mavam: my bysme se chteli taky zacit snazit letos nekdy v lete, idealni by bylo kdyby se zadarilo uz tak v zari- rijen :lol: ale pri predchozi zkusenosti pochybuju :lol: puvodni plan byl zacit v kvetnu ale stavime a stehovat se budem asi nejdriv cerven-cervenec tak bysme chteli zacit az v novem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
7.4.16 14:33

@a12 no my se budeme stehovat v srpnu do nového. Ted máme postaveno. Zacatkem srpna jedeme na 14 dni na dovcu a třeba před ni se ještě podaří. Jenom se strasne bojím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
47681
7.4.16 14:36
@1988zanda píše:
@a12 no my se budeme stehovat v srpnu do nového. Ted máme postaveno. Zacatkem srpna jedeme na 14 dni na dovcu a třeba před ni se ještě podaří. Jenom se strasne bojím.

tak treba se zadari na dovoleny :lol: nam se u prvniho zadarilo na dovce ;) tak drzim palce at se brzy zadari a vse je v poradku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
7.4.16 14:38

@a12 Vám také píšeš ze mas nějakou předchozí zkušenost…hadam ze spatnou…mohu se zeptat co se stalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
47681
7.4.16 14:43
@1988zanda píše:
@a12 Vám také píšeš ze mas nějakou předchozí zkušenost…hadam ze spatnou…mohu se zeptat co se stalo?

nene, jenom se dlouho nedarilo otehotnet, tak se bojim, ze to zas bude trvat dlouho.. jinak vse bylo nastesti v poradku. Ale predpokladam, ze vy jste o jedno miminko prisli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
7.4.16 14:45

@a12 bohužel ano o syna v 25tydnu trhu. Dokonce i doktor zanedbal peci a malého ve mne nechal celý měsíc. Dokud mi to nedalo a nejela jsem do nemocnice když na me ztiznosti nereagoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2675
7.4.16 14:51

@chrastitko11 taky chci kolem vánoc, ale už o 3. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
47681
7.4.16 15:47
@1988zanda píše:
@a12 bohužel ano o syna v 25tydnu trhu. Dokonce i doktor zanedbal peci a malého ve mne nechal celý měsíc. Dokud mi to nedalo a nejela jsem do nemocnice když na me ztiznosti nereagoval.

tak to je mi lito, a ten doktor by teda zaslouzil :cert: hlavne bud v klidu, urcite se brzy zadari a vse dobre dopadne :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
26.4.16 13:34

Ahoj holky,
tak se pridavam do skupiny, taky letos planujeme sourozence nasi ted 16 mesicni holcicce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
26.4.16 13:36

@wewe-ricka

Jeee, to mame stejne stare deti. Ja porad vaham, jestli jeste nepockat treba do podzimu. I kdyz poprve jsem otehotnela az po 8 mesicich

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat