IVF květen - červen 2016

8.4.16 10:21

IVF květen - červen 2016

Ahojte holky, sice na toto téma už diskutuji, ale jste tu některá, která bude mít IVF květen-červen? Já už teda vajíčka mám odebrané, ale zmražené. Po stimulaci se mi jich udělalo opravdu požehnaně, něco 40 a podařilo se jich oplodnit 13, což je opravdu skvělý :palec: Ale díky tomu že jsem jich měla tolik, tak mi hrozí hyperstimulační syndrom kdybych hned otěhotněla, proto se IVF přesouvá až mi přijde 2MS, ta přijde koncem května a v červnu jdeme na to. Je to mé první IVF tak bych to chtěla s někým prožívat kdo půjde taky v tenhle termín :dance: samozřejmě že je to pro všechny které spojuje IVF a velký chtíč po tom malém Zázraku :dance: :hug: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.4.16 21:42
@Janinkamarhulka píše:
Ahojte holky, sice na toto téma už diskutuji, ale jste tu některá, která bude mít IVF květen-červen? Já už teda vajíčka mám odebrané, ale zmražené. Po stimulaci se mi jich udělalo opravdu požehnaně, něco 40 a podařilo se jich oplodnit 13, což je opravdu skvělý :palec: Ale díky tomu že jsem jich měla tolik, tak mi hrozí hyperstimulační syndrom kdybych hned otěhotněla, proto se IVF přesouvá až mi přijde 2MS, ta přijde koncem května a v červnu jdeme na to. Je to mé první IVF tak bych to chtěla s někým prožívat kdo půjde taky v tenhle termín :dance: samozřejmě že je to pro všechny které spojuje IVF a velký chtíč po tom malém Zázraku :dance: :hug: :dance:

Ahojky, jaký jsi mela protokol. Mne se jich s dlouhým vytvorilo 21, jsem teď 5 den po Et, tak doufam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.16 13:17

@Baruncicka je ten protokol, zase jsem zapomněla co to je :oops: :mrgreen: mě zkratky moc nepiš, ještě se v tom tolik neorientuji :jazyk: :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.16 13:53

@Baruncicka tak už jsem si to zjistila co to je a měla jsem krátký protokol :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a jak se cítíš? počkáš si na krev? možná že by to bylo lepší aby Ti to oznámil Dr. :nevim: no nevím, s tímhle jsem taky docela v rozpacích, ale budu doufat že to vydržím a nebudu testovat doma :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1455
16.4.16 20:49

Ahoj holky, mě čeká ivf v květnu, příští týden začínám s lékama, mám dlouhý protokol

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2701
28.4.16 19:14

Ahojky je tu někdo???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1455
28.4.16 20:48

@Romčinka já můžu být v této skupině, časově sem zapadám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2701
29.4.16 10:24

@PH36 ahojky jak ti je???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1455
29.4.16 20:40

@Romčinka už bych to chtěla mít za sebou, mám nervy v pr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2701
30.4.16 17:39

@PH36 ahojky a jak to vypadá jaký jsi den???Snášíš to dobře??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1455
1.5.16 19:15

@Romčinka já pořád ještě čekám, až dojdeme, abych mohla 2.DC jít do CARu na krev a na ultrazvuk a začnu se stimulací, už jsem z toho na nervy, že nevím, kdy ta MS dojde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jajah
8.5.16 00:27

Ahoj holky, taky bych se ráda přidala - týden stimuluju, krátký protokol, čeká nás 4. IVF, platíme si ho už sami a pokud to všechno klapne, čeká nás i PGS. jsem už dost nerves, podle ultrazvuku roste 12 folikulů. po 3. neúspěšném IVF jsem šla na KET, ale embrya se při rozmrazování rozpadla, tak jsem teď o to víc nervóznější.

• Citovat
  • Upravit
1455
8.5.16 08:21

@jajah moc držím pěsti!!! Já mám dlouhý protokol, od 24.5. stříkám Synarel a od st 4.5.picham Puregon, zítra jdu nás kontrolu, budu 7.DC, doufám, že nějaké folíky tam budou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jajah
8.5.16 09:58

@PH36 tady držím všechny palce, ať to zítra dobře dopadne! Taky jdu zítra na kontrolu, už se dozvím, kdy bude punkce. břicho mě pobolívá. Jak je tobě?

• Citovat
  • Upravit
1455
8.5.16 10:12

@jajah já nevím, zda mi to už zítra řeknou, předběžně říkal, že příští víkend, tak uvidíme…Já jsem strašně podrážděna, asi z těch hormonů, často mě bolí hlava, ale břicho zatím nijak nebolí, jen jsem nafouklá, tak mám strach, zda tam vůbec něco roste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama