Zpoždění menstruace a špinění

Anonymní
23.4.21 21:43

Spoždění MS a špinění

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat na vaše názory.
Před 3 měsíci jsem přestala brát antikoncepci. Předtím jsem s HA měla cyklus 21 dní, teď ho mám bez ní cca 24-25 dní. Vždycky mám křeče v bříšku. Silné s práškama a vím že i před braní HA, tak i teď po mám extra silné ( asi tak, že se nemohu zvednout z postele) :roll:.
S přítelem jsme měli poslední dva víkendy nechráněný sex. Neudělal se do mě.(nevím, jak to jinak napsat…omlouvám se za nezdvořilost). Jenže měla jsem dostat teď 19.4. MS čili už mám 5 dní spoždění a mám jen slabounké špinění. Měla jsem jen slabounké bolesti včera a to jinak umírám. Nevím jestli to může být pořád tou HA. I když se mi nestalo, že bych místo MS špinila. Co myslíte holky:)

Příspěvek upraven 23.04.21 v 21:58

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
646
23.4.21 21:49

Z HA to můžeš mít dlouho nepravidelné a rozházené. Mluvím z vlastní zkušenosti. :palec: O bolestech bych ti mohla napsat román. Hold některé ženy to mají bolestivější, takže v tom nejsi sama. A píšeš že do tebe nevyvrcholil, tím jseš si jistá, jo? :think: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.21 21:52

@KKikina On říkal že ano a mě nezbývá než mu věřit😄

• Citovat
  • Nahlásit
646
23.4.21 21:55
@Anonymní píše:
@KKikina On říkal že ano a mě nezbývá než mu věřit😄

Tak mu asi věř. A nedělej si z toho velkou hlavu.Za pár dní kup test, jestliže máš obavu :pankac: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
23.4.21 22:40

Dám na rady, díky😄 @KKikina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9121
24.4.21 08:30

Udělej si test. Manžel do mě taky nevyvrcholil a jsem v 10 týdnu. Přerušovaný sex není ochrana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
26.4.21 12:23

Po vysazení HA je normální mít nepravidelnou menstruaci i rok. Já třeba nemenstruovala po vysazení 4 měsíce, než se to začalo dávat dohromady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat