Spravedlnost u nás

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ondrej190
Kecalka 300 příspěvků 20.03.18 09:42
spravedlnost u nás

https://www.novinky.cz/…ti-otci.html

U nás v ČR to nikoho nepřekvapí. Za mně tři postřehy:
1. „dramatizace podání“ - komu se asi apriori věří
2. děti jsou stále u matky - spravedlnost sama
3. tyto a podobné neziskovky - opravdu se chovají fér

A poznámka na závěr- v poslední době se začínají objevovat podobné články. Asi už i mainstreamovým médiím přišlo blbé pořád psát jen o chudinkách maminkách.
Ale takovému otci stejně nikdo nepomůže, že?

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 7116 příspěvků 20.03.18 10:26

@ondrej190 Ano, i takove veci se deji. Bohuzel toto neni ojedinely pripad :,(
Pricinou vseho je spatna vychova deti, ktere nejsou vedeny k zodpovednosti a slusnemu chovani k druhym, ze kterych pak vyrustaji dospeli chajzlove, kteri se neumeji slusne chovat ke svym nejblizsim, natoz pak k cizim lidem.
Kazdy dospely je zodpovedny za vlastni vyber zivotniho partnera ci partnera - rodice pro sve deti. V dnesni dobe a v teto zemi snad neni nikdo nuceny porizovat si deti s nekym proti sve vuli.

Uz jsem to parkrat psala. To, jaci chlapi i zeny jsou, jak se chovaji ke svym partnerum a detem je zrcadlem vychovy jejich rodicu. Snazme se proto z nasich deti vychovat takove dospele, abychom na ne byly jako matky hrde a nemusely se za ne stydet jako treba za tyto „rodice“ v danem clanku :?

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 20.03.18 10:29

@ondrej190 neskutečnej hnůj.. já doufám, že mu pomůžou.. a tu babu bych fakt zlískala.. co tím získala nechápu :zed:

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 20.03.18 10:32

Nejhorší problém je v tom, že lidé, kteří se rozchází, všechno řeší přes děti a dělají zbytečné problémy. Zakazují je vídat, hádají se před nimi. Ale v tomhle si musí každý sáhnout do svědomí sám. Já jsem zastáncem toho, že každé dítě má právo na oba rodiče a matky, co děti nechtějí otci půjčovat (bez opravdu závažného důvodu), jsou u mě fakt kravky… A lepší mít rodiče rozvedené a v pohodě, než mít doma denně dusno.
Bohužel ne vždy to tak je - rodiče se mnohdy o děti přetahují a nebo na sebe takovýmto způsobem házejí špínu. Dost škoda, že to policii trvá takovou dobu. Navíc jednou řeknete, že je někdo prase, a i když se nakonec ukáže, že není - lidé si to stejně budou myslet…

Uživatel je onlineKobliha51
Neúnavná pisatelka 15896 příspěvků 20.03.18 11:13
@ondrej190 píše:
https://www.novinky.cz/…ti-otci.html

U nás v ČR to nikoho nepřekvapí. Za mně tři postřehy:
1. „dramatizace podání“ - komu se asi apriori věří
2. děti jsou stále u matky - spravedlnost sama
3. tyto a podobné neziskovky - opravdu se chovají fér

A poznámka na závěr- v poslední době se začínají objevovat podobné články. Asi už i mainstreamovým médiím přišlo blbé pořád psát jen o chudinkách maminkách.
Ale takovému otci stejně nikdo nepomůže, že?

Myslím, že při rozvodech a projednávání péče o děti se najdou psychopati mezi ženami i mezi muži. Netroufla bych si říct, kdo je horší. :mrgreen:

rosmarine
Kecalka 154 příspěvků 20.03.18 13:19

Já jsem teda asi i vzhledem k věku zastáncem tradiční rodiny a toho, že problémy se mají řešit. A pokud jsou neřešitelné v manželství, tak holt se asi stala chyba někde na začátku ve výběru. Já vím, může se stát, lákadel je všude hodně a lidi nemají morálku, takže svodům prostě podléhají a pak už to jde z kopce. Ale rozvedené mamky a taťkové, říkejte si co chcete, na vašich dětech se rozvod a to co s vámi v té době a po rozvodu musely a musejí prožívat podepsalo, a to hodně. Mohla bych sem hodit desítky příběhů dětí, kteří jsou vinou toho, že se jejich mamka a taťka najednou začali nenávidět poznamenané, ne-li do konce života, tak na hodně, a hodně dlouho. Čest všem výjimkám, kteří dokáží při rozvodu myslet na svoje děti a nepoškozovat je vzájemnými tahanicemi, naschvály a pomlouváním.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Manželka Noida je těhotná! Dvořáková čeká dítě s podnikatelem

Modelka Gábina Dvořáková je opět šťastná! Po rozchodu s Václavem Noidem... číst dále >

10 důvodů, proč nejezdit do Řecka: Tzatzikáři, tohle nečtěte!

Chorvatsko to sice není, i tak se Řecko mezi českými turisty těší velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama