Správný čas?

Anonymní
11.8.20 22:23

Správný čas?

Ahojky, omlouvám se za anonym ale chodí sem celá moje rodina :D je mi 25, mám přítele jsme spolu přes rok a bydlíme spolu. Příteli je 33. Přítel je to nejlepší jakého jsem si mohla přát, vsimavy, uklizi, pomáhá ve všem, skrt na peníze to není proste ideální až se tomu těžko věří. Každopádně začínáme řešit dítě. On si ho moc přeje a ja jelikož mám práci stálou a odpracovano, skolu dodelanou tak bych chtěla taky. Jen se chci zeptat nemyslíte si, ze je to brzo? Tím myslím ze jsme spolu třeba zatím “krátce”. Všichni okolo mi říkají ze tyhle myšlenky jsou normální ze je to strach z něčeho nového a není to nic spatnyho. Děkuji za odpovědi :) :hug: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27106
11.8.20 22:25
@Anonymní píše:
Ahojky, omlouvám se za anonym ale chodí sem celá moje rodina :D je mi 25, mám přítele jsme spolu přes rok a bydlíme spolu. Příteli je 33. Přítel je to nejlepší jakého jsem si mohla přát, vsimavy, uklizi, pomáhá ve všem, skrt na peníze to není proste ideální až se tomu těžko věří. Každopádně začínáme řešit dítě. On si ho moc přeje a ja jelikož mám práci stálou a odpracovano, skolu dodelanou tak bych chtěla taky. Jen se chci zeptat nemyslíte si, ze je to brzo? Tím myslím ze jsme spolu třeba zatím “krátce”. Všichni okolo mi říkají ze tyhle myšlenky jsou normální ze je to strach z něčeho nového a není to nic spatnyho. Děkuji za odpovědi :) :hug: :srdce:

Jsi nejistá, tak je to brzo. Až to opravdu budeš chtít, uděláš to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 22:28

Zakladatelka

@Russet
Nejsem nejistá. Partnerem jsem si jistá na 100%. Jen se bojím zda taky poznám co vše mimco potřebuje proste aby vše bylo vporadku. Jestli jsou tyhle pocity z nového normální.

• Citovat
  • Nahlásit
18195
11.8.20 22:28

Tak jeste pockej, kdyz se necitis. Ja v tvém věku mela uz dite druhe, takze biologicky mi brzo neprijde, ale jste spolu rok, tak neni kam spěchat. Musis vedet jak na tom jste, jestli je vas vztah natolik stabilni, ze příchod ditete a vse s tim spojené vydrzi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27106
11.8.20 22:30
@Anonymní píše:
@Russet
Nejsem nejistá. Partnerem jsem si jistá na 100%. Jen se bojím zda taky poznám co vše mimco potřebuje proste aby vše bylo vporadku. Jestli jsou tyhle pocity z nového normální.

Pro mě je necelý rok na poznání partnera málo. Ale každý to má jinak. Mimino potřebujr mateřskou náruč. Vypadá to složitě, ale nějak se to utřepe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
980
11.8.20 22:32

Po roce vztahu dite? 8o jsi blazen a skoncis jako vetsina diskutujicich tady, co si uklofni hned mimino a pak knuci, co maji doma za partnera.rok je kratka doba a to vetsina chlapu jsou ukazkovych

Příspěvek upraven 11.08.20 v 22:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
11.8.20 22:34

Rok je málo, to jste ještě ve fázi zamilovanosti, tzn.
máš růžové brýle na nose. Až budeš umět vyjmenovat i to, co ti na příteli vadí, a přesto ho miluješ, tak potom budeš vidět realitu jasněji. Mmch proč tak spěcháte? Proč ne nejdřív svatba? To by vás taky prověřilo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 22:40

Zakladatelka

@Lil Kitkatt
Moje zdravotní problémy. Mám za sebou 5 laparoskopii a další mě čekají. Srusty mám úplně všude, každý měsíc mám cysty. Nechce se mi to tu moc rozepisovat.

• Citovat
  • Nahlásit
27106
11.8.20 22:44
@Anonymní píše:
@Lil Kitkatt
Moje zdravotní problémy. Mám za sebou 5 laparoskopii a další mě čekají. Srusty mám úplně všude, každý měsíc mám cysty. Nechce se mi to tu moc rozepisovat.

Nestav zdravotní problémy a rychle dítě vedle sebe. Buduj vztah. Pak mysli na otěhotnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13447
11.8.20 22:48

Rok je vážně málo, dala bych si ještě rok čas a pak bych do toho šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50805
11.8.20 22:54

Já v pětadvaceti dítě chtěla, pravda, po pětiletém vztahu… sice se povedlo až o mnoho let později, ale nějak v té fázi, kdy jsme se rozhodli, jsem se na názor nikoho kolem neptala a byl by mi ukradený. To já s mužem chtěla dítě a my bychom byli ti, kdo by ho živil a vychovával. Ono i když se pak narodilo, spousta lidí měla potřebu mě poučit co a jak, kolikrát zcela protichůdně, ale já to vždycky brala tak, že pokud už jsem se rozhodla být matkou, je to jen mé a partnerovo rozhodnutí, za které přebíráme plnou zodpovědnost. Ale jinak jsem dost konzerva, takže pro mě bylo dané pořadí bydlení - svatba - děti, a to jsme teda za rok vztahu nestihli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7552
11.8.20 22:56
@Anonymní píše:
@Lil Kitkatt

Nahoď téma svatba. Dá se udělat docela rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
11.8.20 22:56

Já měla tyhle pocity, i když jsme byli s partnerem spolu 10 let a byla jsem si jím jistá. Žádné růžové brýle jsem teda dávno neměla :D. Podle mě prostě strach z neznámého. S tím nemusí doba co jste spolu mít nic společného. Znám pár co byl spolu asi 8 let a rozešel se těsně před porodem. Pokud se na to oba cítíte tak do toho běžte a ať vše dobře dopadne :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 22:57

Nj, takhle to měla kamarádka. Narychlo svatbu, a pak kvůli zdravotnímu stavu hned dítě a teď se nestačí divit. :roll: Opravdu bych počkala až spadnou růžové brýle.

• Citovat
  • Nahlásit
40
11.8.20 22:57

Rok není zas tak krátká doba. Já už po pěti měsících vztahu věděla, že s ním chci být až do smrti (nadneseně řečeno). Po deseti měsících od seznámení jsem plánovaně otěhotněla.
Nyní jsme spolu necelých 8 let, a já každý den děkuji, že mám tak skvělého manžela.

Není důležité jak dlouho jste spolu, ale co jste spolu zažili. Pokud víš (a máš ověřeno), že se na partnera můžeš spolehnout, že se o tebe dokáže postarat v nemoci, že máte stejné životní hodnoty, stejný názor na rodinu, stejný plán do budoucna… tak není důvod nedělat to co chceš ty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama