Srpen 2007

299
7.12.06 22:15

Srpen 2007

Ahojky najdou se tu štastné ženy s 2 čárkama a s termínem v srpnu 2007. Já zatím ne ale doufám že to tak bude. Cítím se tak ale na testování je brzo tak mě podpořte a přidejte se. Drobek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

299
7.12.06 23:08

Není tu nikdo s termínem v srpnu no je už dost pozdě tak je tu mrtvo co

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
8.12.06 06:54

neboj nekdo se urcite prida :) ja mam letosni srpnatko, i kdyz puvodni termin byl v zari :)

preju at jsi tehu a ostatnim co uz to vedi krasne tehotenstvi a zdraveho a spaveho drobecka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
942
8.12.06 07:58

Tak já mám také srpňátko, ale letošní! Drobku neboj za chvilku Vás tu bude plno!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
299
8.12.06 10:39

Těhulky Čekatelky tak kde jste nikdo tu nemá pozitivní těhu test a s přibližným termínem v srpnu u nás to vypadá že to těhotenství je objevila jsem 2 čárky. Tak se přidejte a nestyťte se. Drobek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3590
8.12.06 11:35

Ahoj ja budu testovat az kolem 20.12.. a doufam ze to vyjde..tak pak dam vedet :)

jinak gratuluji ke // :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
299
8.12.06 12:21

Lenulindo díky a přji Ti moc ať Ti to vyjde A PŘIDÁŠ SE. jÁ TO NEMÁM JEŠTĚ POTVRZENÝ OD DOKTORA NO UVIDÍME. JAK SE DLOUHO SNAŽÍTE? nO MI JSME SE SNAŽILY 1/2 ROKU A VYŠLO TO, ALE BYLO TO DLOUHÉ ČEKANÍ. DROBEK

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
629
8.12.06 12:41

Ahojky!
Tak už je to tady! Byla jsem horký adept, ale pak na mě skočily kvasinky :( , museli jsme přerušit snažení, tak čekám… Kdyby to náhodou vyšlo, přidám se. Ale nezoufej Drobku je strašně brzo, ony se pak najdou těhulky srpnulky. Jo a gratuluju. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
299
8.12.06 12:47

Baboon to mě mrzí ale třba to vyjde v září. A jak dlouho se snažíte. Vidím že už i jednoho raubíře máš doma tak alespoň víš do čeho jdeš.
Já už mám teda taky doma holčičku 14 měsíců. Tak jestli to opravdu vyjde tak to bude asi pěknej záhul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
629
8.12.06 21:33

My jsme na to skočili až teď, plán byl jinej, ale tělo protáhlo poslední dva cykly tak, že místo v půlce října jsme mohli začít až na konci listopadu. Měla jsem totiž tělísko a to muselo napřed ven. Takže ani kdyby to nevyšlo po nepřerušeným snažení, nebyla by to žádná tragédie. :D No i tak s napětím očekávám příští týden a pak ty další. Podle situace budu testovat až tak 18.12.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
iza
143
9.12.06 11:48

ahoj holky…tak já se hlásím k srpnovkám :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89
10.12.06 14:20

Ahojky,
páni, to to letí. Já mám taky srpňátko,ale letošní.
Tak ať se vás tu sejde co nejvíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
10.12.06 15:09

Ahoj Drobku!

Koukala jsem, ze uz jsi i na B-C v srpnu, vid? Jsem zvedava, jak budes oboji stihat :D Vim o cem pisu, jsem na emiminu zavisla :lol: :lol: :lol:

Jinak se taky hlasim do srpna 2007.
U doktora jsem uz byla, ale musim pristi tyden znovu. Tehu vypada o dva tydny mladsi, nez by melo byt. Bohuzel jsem v podobne situaci byla uz letos na jare a nakonec jsem o mimi ve 12tt prisla. :cry: Takze budu tuhle diskusi zatim jen z povzdali pozorovat a treba obcas i neco napisu.

Drzim moc palce, at je vse OK a neboj, urcite se to tu rozjede. Jeste je brzy. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1122
10.12.06 17:18

Ahoj…taky se hlásím s // na srpen 2007 :D :D
zatím ale jen jako Radulka z povzdálí…bo stejně jako ona jsem letos v dubnu ve 12tt musela podstoupit revizi dělohy…mimi bylo menší než mělo být a srdíčko nebilo :x
na gyndu volám teprve zítra se objednat, na špatné zprávy je času dost a dobré nám neutečou že???? ..tak budu postupně dávat vědět jak postupujemem časem…je před námi holky moc dlouhá cesta,tak nám všem i těm co se teprve přidají přeju aby jsme do toho srpnovýho cíle všechny dorazily zatím pá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.12.06 18:10

Ahojky,
já teda nemám se srpnem 2007 ani 2006 v podstatě nic společného, ale jenom mě překvapilo, jak rychle se objevují nové měsíce, vždyť nedávno jsem kroutila hlavou nad červencem :lol: , takže vám všem moc gratuluji a myslím, že se vám podařil krásný dárek pod stromeček.

Drobku : já jsem podruhé otěhotněla, když byl starší dceři čerstvě rok (nebo spíš pár dní před 1. narozeninami). První trimestr se mi zdálo, že se to trochu táhne, to člověk čeká, až ho přejdou nevolnosti a hlavně si to všechno představuje a plánuje, ten 2. trimestr uteče jako voda a pak už je jenom to čekání, kdy to přesně bude a plánování, jak zajistit to starší v době odjezdu a pobytu v nemocnici. A neboj se, tak strašný záhul to nebude, já jsem i s tím obr břichem s malou chodila pořád na hřiště, ještě v den porodu jsem se s ní honila. Jo a přenášela jsem 9 dní. Ale teď je to super pohled, když vidím, jak se malý pořád dívá na tu starší, směje se, malá ho má taky strašně ráda a zatím! vůbec nežárlí a moc pomáhá. Krizové období zvykání a hledání systému a režimu bych řekla tak těch prvních 6 týdnů (bez pomoci babiček a téměř bez pomoci manžela).

Tož držíme všem palečky.

Míša a Karolínka a Péťa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama