Stačilo by vám to ....

Anonymní
7.4.21 20:29

Stačilo by vám to ....

Před chvilkou jsem založila diskusi na emiminu vztah a pauza…ale napadla mě ještě jedna otázka…kdyby jste poznala svobodného a bezdětného muže ale on by chtěl jen kamarádství s výhodami a vám by to tak vyhovovalo ( já svobodná jedno dítě)a otázka Zní- dokázaly by jste takhle fungovat bez toho aniž by jste chtěly po čase něco více?? Upřesním on samorost a samostatná jednotka nechce být omezovan na své svobode a chce svévolné dělat co právě chce bez toho aby ho někdo omezoval nebo mu někdo něco vyčistal..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63071
7.4.21 20:35

Jo, kdybych chlapa už nechtěla, stačil by mi kamarád s výhodami.. Měla jsem a bylo to fajn.. Jinak ale nechápu, proč ho chceš zpět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10524
7.4.21 20:36

Ja myslím, že kamarádství s výhodami je strašně těžké. Mít milence čistě jen na sexuální potěšení je ok, ale jakmile spolu trávíte čas jako přátelé, máte třeba společné koníčky a ještě k tomu to klape v sexu, divila bych se, že by se žena nezamilovala. Bála bych se, že dopadnu tak, že si budu hrát na silnou a zároveň ho budu milovat a jen kvůli jeho blízkosti se budu snažit být spokojená alespoň s tím málem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
7.4.21 20:38

Jako, jestli bych doufala, že prohlédne, co ve mně našel za poklad, odmrští své staromládenectví, poklekne a požádá mne o ruku, s tím, že bude mému dítku skvělým otčímem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31404
7.4.21 20:42
@Anonymní píše:
Před chvilkou jsem založila diskusi na emiminu vztah a pauza…ale napadla mě ještě jedna otázka…kdyby jste poznala svobodného a bezdětného muže ale on by chtěl jen kamarádství s výhodami a vám by to tak vyhovovalo ( já svobodná jedno dítě)a otázka Zní- dokázaly by jste takhle fungovat bez toho aniž by jste chtěly po čase něco více?? Upřesním on samorost a samostatná jednotka nechce být omezovan na své svobode a chce svévolné dělat co právě chce bez toho aby ho někdo omezoval nebo mu někdo něco vyčistal..

Já v pohodě, důležité je, že už máš to dítě. ;)

Za mě ideál, věnovat se dítěti a sobě a mít chlapa na sex, výlety a svoje obveselení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15090
7.4.21 20:43

Kamaráda s výhodami ne. Milence jen sex ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 20:45

Potřebuji uklidnit…že mezi pauze kterou tet mame si nenajde jinou ženskou, a pochopí že mi stačila jen komunikace přes mobil a když jsme se jednou týdně vyděli… Že jiná ženská bude chtít po čase více..než ten sex.

• Citovat
  • Nahlásit
2447
7.4.21 20:52
@Anonymní píše:
Potřebuji uklidnit…že mezi pauze kterou tet mame si nenajde jinou ženskou, a pochopí že mi stačila jen komunikace přes mobil a když jsme se jednou týdně vyděli… Že jiná ženská bude chtít po čase více..než ten sex.

Já ti akorát můžu říct, jak jsem to měla s pauzou já- měli jsme krizi, on chtěl pauzu, OK, dali jsme si pauzu. Já si během toho týdne uvědomila, jak je mi bez něj skvěle, a jak mi ani trochu nechybí. On se po týdnu hrnul zpátky, a já mu zabouchla dveře před nosem.
Podle mého je pauza eufemismus pro rozchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23800
7.4.21 20:54
@Anonymní píše:
Potřebuji uklidnit…že mezi pauze kterou tet mame si nenajde jinou ženskou, a pochopí že mi stačila jen komunikace přes mobil a když jsme se jednou týdně vyděli… Že jiná ženská bude chtít po čase více..než ten sex.

Jiná ženská zase třeba bude umět nabídnout i něco víc - třeba bude umět i psát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31404
7.4.21 20:56
@Anonymní píše:

A jak máte dlouho pauzu?

A proč k tomu došlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 20:56

Tak abych to zvládla aji já…těžko se ovladam
Abych se mu neozvala…mám strach že o něj přijdu.zatim.to je jeden den…tak. uvidim
Jsem na něm závislá, vždy mě potěšíl když se ozval a podobně…nebo když jsme se jednou týdně vyděli…tet je to pro mě mučení když mě. ignoruje.

• Citovat
  • Nahlásit
31404
7.4.21 20:58
@Anonymní píše:
Abych se mu neozvala…mám strach že o něj přijdu.zatim.to je jeden den…tak. uvidim
Jsem na něm závislá, vždy mě potěšíl když se ozval a podobně…nebo když jsme se jednou týdně vyděli…tet je to pro mě mučení když mě. ignoruje.

Tak jestli takhle vyšiluješ po jednom dnu pauzy, tak to nebude vhodný typ vztahu pro Tebe, asi by bylo lepší to skončit, než se takhle trápit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
684
7.4.21 21:00
@ropucha 02 píše:
Já ti akorát můžu říct, jak jsem to měla s pauzou já- měli jsme krizi, on chtěl pauzu, OK, dali jsme si pauzu. Já si během toho týdne uvědomila, jak je mi bez něj skvěle, a jak mi ani trochu nechybí. On se po týdnu hrnul zpátky, a já mu zabouchla dveře před nosem.
Podle mého je pauza eufemismus pro rozchod.

Nemusí nutně být. Pokud jsou oba sebou nasyceni, pak hladovka může být prospěšná pro další chuť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15090
7.4.21 21:01
@Anonymní píše:

tak ale to ho nemáš jen jako kamaráda z výhodami. To by ti bylo fuk jestli ti napíše. Ty ho chceš za přítele. To si raději kup kvalitní vibrátor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
7.4.21 21:03

Zakladatelko, když to tak čtu, ty nepotřebuj3š někoho, kdo ti občas vypráší kožich, ty hledáš partnera. Takže hledej dál, tenhle to 100 % nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat