Starší partner

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 23:40
Starší Partnerrrrrr

Zdravím, můj partner je starší o 27 let je to hodně? Jsme spolu rok, a jsem zamilovaná ale okolí na to kouká divné ale je mi to jedno. Ale pořád do mě hučí a jde mi hlava kolem :zed: je mi 21

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 31.07.18 23:42

Mě je taky 21 a nedokážu si představit že bych měla chlapa ve věku mého táty 8o Osobně mi to přijde „nechutný“, ale záleží na vkusu ;) Pokud vám to klape tak proč ne :think:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 31.07.18 23:42
@Anonymní píše:
Zdravím, můj partner je starší o 27 let je to hodně? Jsme spolu rok, a jsem zamilovaná ale okolí na to kouká divné ale je mi to jedno. Ale pořád do mě hučí a jde mi hlava kolem :zed: je mi 21

A ja myslela, ze do tebe furt „busi“ to asi ne, vid?

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5982 příspěvků 9 inzerátů 31.07.18 23:46

To je ale vyčůranej chlápek! Myslí na důchod, dacan jeden! Až mu bude osmdesát, bude mít vedle sebe zdatnou ošetřovatelku :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 23:48

@Celeste97 měla jsem na to stejný názor než jsem ho poznala. Teď už je to jiný. :D

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11588 příspěvků 31.07.18 23:57
@Anonymní píše:
Zdravím, můj partner je starší o 27 let je to hodně? Jsme spolu rok, a jsem zamilovaná ale okolí na to kouká divné ale je mi to jedno. Ale pořád do mě hučí a jde mi hlava kolem :zed: je mi 21

Je to hodně. A fakt mi ve 21 letech přišli skoropadesátníci jako dědci.

medunka23
Kelišová 7047 příspěvků 01.08.18 00:03

Asi takhle, pokud s ním zustaneš, tak o děti se budeš starat sama(pokud nějaké budete mít, protože on už bude hodně unavený a nebude na ně mít trpělivost a sílu) a to i materiálně, důchodce asi nebude umět utáhnout rodinu s detma, a pak si taky uvedom, že ti nabude stačit zdravotně a fyzicky za nějaké roky, možná ne hned, ale to je prostě život.

venulka1
Kecalka 233 příspěvků 01.08.18 00:16

Jsme o 17..je o 7let mladsi nez mi rodice..poznali jsme se kdyz mi bylo 20..me vzdycky mimo vyjimek brali starsi muzi ne „decka“ jsme spolu pres 9let mame deti a jsme v pohode…ale třeba kamaradka si ted nasla o 14 ji 27 a jsou spolu necely rok a rikala ze hruza ze je jak dedek a prijde ji hrozne stary..deti nechce idelane gaucing lahvac fotbal..premysli jak to skoncit..ja si stezovat nemuzu starneme „vedle“ sebe ale je pravda ze dneska uz bych do toho nešla

Detsa
Extra třída :D 10934 příspěvků 01.08.18 00:20
@Anonymní píše:

Uff, to se mi zdá velmi hodně. Je ve věku nebo možná i starší, než tvůj otec. Víš, on se ti teďka možná líbí, protože je eště mladý, ale vem si, co bude za 15+ let, kdybys to s takovým vážně dala dohromady. Tobě by bylo 30+, takže v nejlepším věku a jemu potáhne na důchod. Maximálně na nějaký krátký románek, ale na vztah bych to moc nadějně neviděl teda. Toho bych se hodně bál…
Ale jestli si s ním šťastná :think: … jen by ses mohla připravit o budoucnost. Co třeba i děti a tak

Příspěvek upraven 01.08.18 v 00:21

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 00:20

@venulka1 každý má na to asi jiný názor. Já osobně jsem zatim spokojená dokážu si vše představit. Ale vadí mi lidi už. Hlavně vím že to má v hlavě srovnany, nikdy mě nebrali starší, Ale tohle přišlo samo s obou stran.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 00:22

@Detsa na to mi upozorňoval jako první. Já si to vše uvědomuji.

viky23
Neúnavná pisatelka 16315 příspěvků 01.08.18 00:35

Jsem s manzelem o 23 let. Jsme spolu letos uz 10 let. Mame tri deti a zatim nelituju. Ale.on neni typickej dedek, ma vsude kerky a piercingy :lol: Hadsji minimalne o 10 min. Co mi vadi tak stejne povahove vlastnosti co ma tchyne, to na nem nekdy vidim, ale ty vlastni urcite uz celej zivot :mrgreen: Nam kazdytipoval max.pulroku :lol: Rekla bych ze porad mame ten vztah takovy pevny, stabilni, ale zalezi to je na vas, na okoli se vyprdni.

Detsa
Extra třída :D 10934 příspěvků 01.08.18 00:37
@Anonymní píše:
@Detsa na to mi upozorňoval jako první. Já si to vše uvědomuji.

Tak pak se musíš naučit ignorovat názor okolí a jít si za štěstím, když si toho všeho si vědoma. Je škoda se o něho obírat kvůli názoru jiných lidí, i když tlak je někdy opravdu velký a budete to mít někdy těžké kvůli tomu, bohužel. Lidi mají ve zvyku odsuzovat něco, co není úplně podle společenských představ.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1960 příspěvků 01.08.18 01:01

Klid, za pár let Tě to přejde. Nejpozději, hned jak přeleze padesátku. Už nebude, co býval.
Starý chlapi jsou pro mladou holku fuj.

elena.78
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 01.08.18 03:05

Bála bych se až se za pár let u pána začnou projevovat různé zdravotní potíže. A to ne jen bolavé klouby, ale např. alzheimer, senilita,.. tohle bych já nedala. Už pár žen tady popisovalo jaký chuťovky se staršíma partnerama zažívají. Nehledě na to, že musí dětem vysvětlovat, proč taťka nosí plínky..

Teď vám asi starší pán imponuje, ale nevěřím, že to tak budete mít za 20 let.. upřímně přeji hodně štěstí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >