Stavební firma v okolí Liberce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
teredes
Kelišová 6266 příspěvků 04.03.11 09:24
Stavebni firma v okoli Liberce

Dobre rano vsem,
muzete mi prosim nekdo poradit podle jakych kriterii vybirat stavebni firmu pro kompletni rekonstrukci stareho domu? Projekt je ve finale, projektant nam firmu poradil, ale radi bychom meli nejake srovnani. Take by me zajimalo, pokud jste nekdo stavel na liberecku, s jakou firmou jste byli spokojeni? Klidne do SZ, at to neni reklama…
Ja si uvedomuju, ze toto nespada do temat, ktera se tu obvykle resi, ale verim, ze zkusenosti se tu najde dost :-) .
Moc dekuju za kazdou reakci

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >