Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
No úpravy jen v tý koupelně zásuvky jsou kuchyn nová časem možná vyměníme dveře ale zatím veškeré úpravy budeme dělat tak aby se to dalo odnést a nebo to nebylo finančně náročný
barvičky mám taky ráda takže nad nima přemýšlím poslala byste mi fotku jen ze zvědavosti? klidně jen do sz
děkuju
Tak dneska jsme Domiskovi předběžně vybrali do pokojíčku koberec ale vůbec nevím jak ho mám zkombinovat s malbou na zdi určitě někdo máte tenhle koberec jakou máte prosím výmalbu? popřípadě poprosím fotku ať vím jak to vypadá
díky moc
@smajlicek90
ahoj, myslím na tebe s fotkama, ale zatím žádné nemám… doma nafotím a snad stihnu včas poslat
Jinak k tomu koberci jsem viděla zajímavou kombinaci - 3 stěny světle šedivé (s lehkým nádechem do zelena) a jedna zelenkavá - zní to sice ponuře, ale viděla jsem to naživo a vypadalo to dobře… Jen to bylo u známé, takže fotku nemám…
To zní zajímavě jen bude asi složitý najít šedivou barvu s nádechem do zelena
to jsem snad nikdy neviděla ![]()
@smajlicek90
určitě to namíchají - a podle palety barev, co mají v každém větším (a možná i menším) hobby marketu. Já si nechala namíchat tmavě cihlovou… Na jednu stěnu to stálo asi 400,–
Tak to není zas tak moc v tom konečným součtu co nás čeká
ted ještě co tomu řekne hlava rodiny
ale moc díky za inspiraci to by mě nenapadlo dát do dětskýho pokojíčku
@smajlicek90
no, když mi to známá říkala, tak jsem taky hodila oči v sloup
Ale pak jsem to viděla naživo a vypadá to dost nadčasově… a v každém hobby marketu mají velké palety barev, takže můžete kombinovat a zkoušet a někde vám možná udělají i vizualizaci. Já bych se třeba trochu bála jít do barev na všechny zdi ve všech pokojích - sestra to tak měla v předchozím bydlení, ale teda při 3. návštěvě už mi to lezlo na mozek
Krom obýváku, který byl ale fakt tmavý, měli barevně všechno - každý pokoj i chodbu a kuchyň jinou barvou… Teď mám v každém pokoji jen jednu zeď barevnou, zbytek bílý a vypadá to dobře. Pokoje pro hosty, ze kterých snad časem budou dětské, mám celé bílé. A obývák teda světle oranžový s jednou tmavě cihlovou… Ale teda hodně mě to bavilo
zase bych zařizovala
Jen bych tentokrát dala radši víc než míň el. zásuvek - třeba na chodbě mi chybí…
No doufám že zásuvek tam bude dost do toho zatím zasahovat nebudeme zatím jsme rozhodnutý že ložnice bude mít tři bílé stěny a jednu fialovou s nějakou hezkou tapetou ten pokojíček je v řešení kuchyn je hezky vymalovaná červeno - latté dvě a dvě stěny a obývák je dvě stěny zelené jedna bílá no a ta naproti oknu je žlutá tak uvidíme jestli ji dáme na bílo nebo necháme prý když zasvítí sluníčko tak je skoro bílá a chodbu nevím no ta je zatím oranžová já už zařizuju několikátý byt a pořád to nemám vymakaný vždycky je něco buď kvůli penězům uskroměnný a nebo že mi to dojde až pozdě a pak to nejde opravit
Pokojíček zatím návrh co máme - dole zelený a nahoře oranžový půl na půla udělat mezi tím rozdělení vlnou a že by po tý vlně „jezdili“ mašinky a autíčka - nějaký samolepky ale nevím jestli to už nebude moc k tomu koberci ![]()
@smajlicek90 Ahoj, do SZ ti posílám pár fotek - neuklízela jsem, protože jsem přišla včera z nemocnice
osvětlení bylo blbé, takže ostrost nic moc, ale plus mínus to tam je
posílám ložnic (jedna stěna modrá, zbytek bílé, koberec je šedý a závěsy taky modré), kuchyň (jedna stěna vanilková, zbytek bílý, dlažba tmavě hnědá a i nábytek vč. kuch. linky je v imitaci tmavého dřeva - kachličky u kuch. linky máme taky vanilkově žluté) a obývák (jedna strana tmavě cihlová, zbytek světle oranžový). Jo, a kolem každé barevné stěny máme bílé lišty z polystyrenu. Když se to dobře nalepí, tak to vypadá fakt krásně… Tak přeji příjemné zařizování nového bydlení ![]()