Stehy? po revizi??

18633
21.6.09 17:15

Stehy? po revizi??

Milé dámy, mám dotaz…
Jsem cca 5týdnů po revizi, dnes ráno jsem začala opět „špinit“, (krvácet vyloženě zatím ne.) Myslela jsem si že dorazila MS a myslím si to i teď ale před chvilkou po utření toal. papírem po wc, to byl jen světle růžový hojný výtok jsem na papíře našla i stehy? Jinak si to totiž neumím vysvětlit. Byl to cca 0,7cm dlouhý provázek s uzlíkem a za uzlíkem ještě jednou 0,7cm. No prostě steh, přesně tak to vypadalo, když mě vypadávali stehy po porodu Toma. Ale k čemu stehy? Při revizi se něco šije? Naše miminko bylo malinké, že proklouzlo jak nic, takže poporodní poranění nebyla. No jsem trochu zmatená, máte někdo podobnou zkušenost? Je možné že se v rámci rozjíždějící MS odlučuje sliznice a proto to vypadává až teď?

Jen ještě poznámka - prádlo i tepláky mám úplně jiné barvy, než byli ony nitě, takže párání čehokoli vylučuji. Prostě se pářu já :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.6.09 19:06

Ahoj Lacenko ja jsem po prvni revizi mela na toaletnim papiru neco podobneho ale nejak jsem tomu nevenovala pozornost.Nemela jsem zadne potize,ale pri kontrole mi bylo receno ze mi po revizi zustaly v deloze rezidua tudiz byla nutna druha revize.V zadnem pripade te nechci strasit to ani nahodou,urcite uz mas za sebou kontrolu u sve gynekolozky.Mozna jsou to opravdu jen nejake zbytkove ocistky nebo se rozjizdi menstruace a pri ni sliznice myslim odchazi cela a zase se obnovuje podle toho co mi bylo receno a co jsem se docetla.Drzim palecky at mas vse v poradku,mej se hezky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
21.6.09 19:22

8O 8O No právě že nemám!!! Gynekolog mě neprohlížel, jen řekl ať po první MS přijdu a bylo. Další revize? No to by mě kleplo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.6.09 19:40

Ja te nechci strasit tak se prosim nelekej.Verim tomu ze po takove dobe,kdyby v tobe zustaly rezidua bys mela urcite bolesti v podbrisku nebo teploty.Urcite budes v poradku.Nic vazneho to nebude uvidis,ale zajdi si na kontrolu at mas jistotu. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35136
21.6.09 20:20

ja myslim, ze bys uz mohla mit prvni MS - ale ten streh, to je teda zahada. Asi ti tam museli neco sit, koukni do propousteci zpravy a jestli mas operacni protokol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama