Reklama

Poradte prosim

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fazolka11
Stálice 58 příspěvků 07.05.09 22:17
Poradte prosim

Dobry vecer.Dnes jsem na techto strankach poprve a ani nevim jak vlozit tento prispevek.Dala jsem vlozit nove tema tak snad jsem neudelala chybu a tento prispevek se zverejni.Jsem moc rada ze jsem nasla tyhle stranky ale na druhou stranu me ani trosicku netesi ze je tolik nestastnych snazilek.Ja jsem dnes druhy den po revizi.Byla jsem v 11tydnu kdyz mi ma lekarka rekla ze miminku nebije srdicko.Par vterin nez se mi zhroutil cely svet si jeste delala legraci ze mimi krasne vyrostlo nebo nam tam rostou dvojcatka!!!Ale kdyz jsem sledovala jeji oblicej videla jsem jak ji tuhne usmev na tvari a bylo zle.Od te chvile jsem snad neprestala brecet.Jedine moje stesti je ze mam tak skveleho manzela ktery ikdyz je sam na dne se me snazi drzet jak se da. Chtela bych se zeptat jestli nekdo z vas nevi po jake dobe je mozne se znovu pokusit o miminko!!!!???Moc­krat dekuji vsem za jakoukoliv odpoved.Preji moc a moc zdravicka vsem,vsem budoucim maminkam a taky vsem narozenym a jeste nenarozenym miminkam.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mischni
Kelišová 5100 příspěvků 07.05.09 22:26

Milá fazolko,
je mi moc líto, co se ti stalo a celkem si pamatuju, jak se asi cítíš. Mě se to stalo dvakrát. Ve 12 a 10 týdnu.Dr. mi vždy doporučila počkat tři měsíce, my jsme se začali snažit po druhé MS.
Podruhé jsem otěhotněla po třech měsících snažení(to nedopadlo) a Bára je na první pokus.
Vím, že je ti teď mizerně a upřímně - já jsem na ty dva nenarozený prcky nezapomněla dodnes - ale bude líp. Jen se vybreč nebo vyvztekej, co ti pomůže a časem to všechno trochu otupí a pustíte se do dalšího snažení. Držím palce!!! :wink:

domi
Ukecaná baba ;) 1814 příspěvků 07.05.09 22:29

Fazolko - je mi moc líto, co Tě potkalo… Vím, jak se cítíš, zažila jsem to 2× během 5 měsíců…
K Tvé otázce - pokud půješ na revizi, tak se doporučuje dodržet šestinedělí a pak většinou dr. radí 3-6 měsíců počkat, než to začnete zkoušet znovu…

Moc držím palce, abys tohle nelehké období dobře překonala. Klidně sem piš, je tady spousta holek, které si tím prošly… (je až zarážející, jak je to časté…)

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.09 10:35

Vydrz, bude lip! Moje kamaradka otehotnela 2 mesice po revizi a natotatasup, nyni ma krasnou a zdravou holcicku. Sousedka nemohla po 8 let otehotnet, sla na inseminaci, v 5.tydnu ji museli udelat revizi a i ona po 2 mesicich otehotnela a to prirozenou cestou, nyni je v 6.mesici a vse vypada ok. Preji hodne sil a brzke tehotneni! :)

fazolka11
Stálice 58 příspěvků 08.05.09 16:00

Dobry den.Ani nevim jak vam vsem podekovat za slovicka utechy a podpory.Musim rict ze kdybych mohla tak se nekam zavru a brecim a brecim a brecim.Mam pocit ze jsem se jeste s placem od pondeli nezastavila.Porad ale doufam ze to bude stejne jak rikate.Snad nam p.doktorka rekne ze po tech 3mesicich se budeme moci pokouset o dalsi mimi.A taky doufam ze bude uz vse v poradku!!!Pri­padam si uz trosku jako blazen.Vcera jsem byla na hrbitove roznout svicku sve mamince ktera mi umrela kdyz mi bylo 15 a zaroven jsem si rikala ze je moje fazolka ted u babicky tak jsem zapalila jednu svicku navic.Fazolka jsem rikala svemu miminku v brisku proto i ta prezdivka.Jeste jednou vam dekuji a jsem moc rada ze jsem tuhle diskusi nasla a ze jsou tady moc hodne lidicky se kteryma se muzu podelit o sve pocity!Mejte se vsichni moc hezky.

LenčaX
Kelišová 6260 příspěvků 08.05.09 16:10

Ahoj fazolko11, vim, cim prochazis… Ja mam 2 mesice od vyvolaneho porodu v 19tt z duvodu vyvojove vady a nemocneho srdicka nasi male holcicky… Klidne brec, pomaha to, sice to nevyplavi ten „pocit prazdna“, ale ulevi se… Je to strasne moc tezke, cim ted prochazis a je bezva, ze te nekdo podporuje viz. manzel. Muj taky, ale obcas potrebuji byt sama a jen brecet a brecet. Casem to bude lepsi, ale nezapomene nikdy. Takze hodne sil a neboj, verim, ze i nam se zadari a budeme mit krasne zdrave miminko… Drz se! Nejsi v tom sama! Kdykoliv by jsi chtela neco probrat, staci tady napsat, holky jsou tu super a vzdy „pohladi“ prijemnou odpovedi......

fazolka11
Stálice 58 příspěvků 08.05.09 16:34

Ahoj Lenco moc ti dekuju za tve mile slovicka.To co sis prozila ty muselo byt opravdu strasne.Je mi to moc lito.Je zvlastni ze lidicky kteri tolik touzi po miminku maji tolik smuly.Moc ti preju aby se vam brzy zadarilo a narodilo se vam zdrave miminko.Mame asi taky hodne velke stesti v tom ze mame alespon manzela ktery nas chape a citi totez.Fazolka mi moc chybi ale neprestavam doufat.Mej se moc hezky,jeste jednou dekuju a preju ti opravdu hodne stesti!!!!!!!!!!­!!!!

LenčaX
Kelišová 6260 příspěvků 08.05.09 16:56

Děkuji za přání, moc bych si přála, aby se nám to brzy opět povedlo ......Tak i Vám Fazolko..... všechny, které si prošly „tímto“ to mají těžké, protože ten malinky človíček v nás rostl a byl součástí nás… A je smutné, že ti kteří to miminko opravdu chtějí mají smůlu a ti, kteří o mimi nestojí rodí jak na běžícím páse.....
Takže se držme všechny, které jsme něčím takovým prošly, hold musímě být silné a věřit ! I když samy víme, že to je opravdu těžké. Pěkný den všem… :wink:

lucialinka
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 09.05.09 13:03

ahojky fazolko moc mě mrzí že tě to taky potkalo,,my jsme se po 7 měsících dozvěděli že jsem konečně těhotná taková radost ,,a letos v lednu mi dr řekla že miminku nebije srdíčko,,7 ledna revize,,,a po 1 ms jsme se už nechránili a kolem 20 března jsem otěhu hned na porpvé,,,ted jsem deváty týden,,,v utery jdu na ko a mám strašný strach,,,mě pomohlo chodit mezi holky,,někde ven když jsem byla doma,,tak jsem pořád plakala,,moc to bolí,,,jedla jsem ascorutin ,,tak kdyžtak si taky kup pbsahuje to kyselinu listovou,,,Lenčo X jujky taky to musí moc bolet,,,chjo je mi to moc líto bobku,,já pokud bude v utery vše v pořádku jdu 19 května ne genetiku tak uvidíme,,přeji vám ze srdce at bolest trochu přestane a brzké těhu :srdce:

LenčaX
Kelišová 6260 příspěvků 09.05.09 19:00

ahoj Lucialinko, to vis, ze to boli a jsou dny, kdy si rikam, ze to nemuzu absolutne zvladnout a jsou zase dny, kdy si rikam, musim bojovat.....Moc ti gratuluji k miminku a drzim pesti, at je mimisek zdrav a dela Vam jen a jen radost :D …

fazolka11
Stálice 58 příspěvků 09.05.09 19:08

Ahoj Luci,moc ti dekuji za tvoje mile slovicka a podporu.Ani uz nenechazim slova utechy pro nas vsechny!Luci je mi tak moc lito ze te to taky potkalo a ani nevis jak moc ti preju aby ti vse vyslo a hlavne se vam narodilo zdrave a silne miminecko!Verim ze ti vsechny vysledky dopadnou dobre a miminko bude v poradku!Dekuji ti taky za radu,prave jsem prisla z prochazky s manzelem a potkala jsem kamaradku ktere se stalo totez.Ta mi zase poradila utrogestan.Urcite vyzkousim vse co by me i miminku pomohlo k tomu abychom se konecne ve stesti a ve zdravi mohli navzajem poznat!!!!Kontrola u sve lekarky me ceka zacatkem pristiho tydne jak mi doporucil doktor v nemocnici,tak uvidim co mi rekne.Ale kazdopadne se mi taky nechce ani memu manzelovi cekat pul roku na to abychom se mohli pokouset znovu o mimi.Ale zase na druhou stranu mam strach abychom neco nezanedbali a pak toho nelitovali.Taky nevim jestli se neco dozvime z vysledku z histologie.Jestli tam byla treba nejaka znatelna pricina proc se vlastne miminku srdicko zastavilo!Luci ja placu taky stale a to uz je to skoro tyden po zakroku.A taky mam pocit ze me to asi nikdy neprejde.Drzim ti moc a moc pesticky at ti vse dobre dopadne a jeste jednou ti moc dekuju!Davej na sebe pozor a mej se moc hezky!

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 09.05.09 19:30

Ahoj fazolko. Já jsem byla na kyretáži před víc jak půl rokem. Byla jsem na konci 13.tt, když na UZ doktor zjistil, že srdíčko miminka už nebije. Doktor na kontrole doporučil 6 měsíců, ale po třech měsících na další kontrole mi řekl, že už můžeme zkoušet otěhotnět. My se ale začneme snažit až tento měsíc, hned po zákroku jsem nastoupila do práce jako učitelka a nechala se očkovat proti žloutence, tak jsem čekala, až bude celé očkování za námi. Strach mám obrovský, a to ještě ani nejsem těhotná. Je to už víc jak půl roku a já brečím skoro každý den (nebo mám aspoň několikrát denně slzy v očích). Moc těžké bylo se po zákroku setkat s mojí kamarádkou, se kterou jsme byly těhotné až na dva dny stejně. Kamarádka už má měsíčního chlapečka, a když jsem ho poprvé viděla, měla jsem slzy v očích opět. Je to už lepší, moc doufám, že příště to vyjde a já zase budu v sobě nosit zdravého človíčka. A totéž přeju i Tobě. Hodně štěstí.

fazolka11
Stálice 58 příspěvků 09.05.09 21:03

Hkac jsi hodna ze se me snazis utesit stejne jako holky ktere mi tady psaly pred tebou!Musim rict ze jste tady opravdu vsechny moc a moc hodne a vase slovicka a snaha utesit druheho mi opravdu hodne pomaha!!!Samy jste si prosly tim hroznym obdobim a porad mate silu utesovat druhe a to se hodne ceni!!!!Stejne tak i ja bych te chtela trosicku utesit tim ze musime byt opravdu hodne silne a myslet uz jen na to co nas ceka a doufat v to ze uz to bude jen a jen lepsi!!!Ja mam pocit ze uz se z toho nikdy nedostanu a to mimi uvnitr mne mi neskutecne chybi a chybet bude vzdy ale hluboko uvnitr neprestavam doufat!!!!!Manzel uz na internetu zkouma co ma jist aby jeho sperma bylo o neco vice bohatsi o vitaminy ktere oplodneni usnadni a snad se i on zapricini ze bude miminko silnejsi a odolnejsi.My jeste nemame tu moznost se znovu pokouset o mimi ale uz dnes zacal brat vitaminy,vapnik,mag­nesko a chysta se pojidat i vice zeleniny a ovoce coz u nej neni zrovna silna stranka!Hkac preju ti strasne moc aby se vase ocekavani na mimiska vyplnilo conejdrive a hlavne aby vam vse dopadlo jak nejlepe to jde!!!Moc vam drzim pesticky a vsem ostatnim taky a taky bych si prala aby takovych zklamani uz bylo vsude kolem nas conejmene!!!!!Hodne stesti ti preji!!!

LenazeStrakonic
Kelišová 5619 příspěvků 17.06.09 08:25

AHOJ FAZOLKO,
také se přidávám k této zkušenosti. V létě 2007 mi v 13tt Dr řekl, že srdíčko nebije. Je to hrozná bezmoc a šílený pocit prázdnoty a zklamání.(já to měla o to horší, že to bylo týden před mou svatbou, po revizi sem měla komplikace a šla jsem na ni znova-dva dni před svatbou, mazec) :(

Mně tedy doporučil Dr tři měsíce brát antiko(tablety) a já hned po vysazení otěhu a mám zdravého Tomíčka. :wink: - říká se, že po vysazení „jak když pohnojíš“ - a ještě jsem jedla kyselinu listovou a také pila KONTRYHELOVÝ ČAJ - polovinu měsíce(jakoby do předpokládané ovu) - prý zajišťuje silnější sliznici, aby se na ní vajíčko zachytilo.
PŘEJU TI, ABY SE BRZY ZADAŘILO A DOČKALA SES TOHO VYTOUŽENÉHO UZLÍČKU,. :wink: :wink: :wink: :wink: uvidíš, že podruhé se to už podaří, tělo už si to „zkusilo“ a ted to zdárně zvládne, věř mi :wink:
ahoj Lena ze srpňat

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.09 10:02
:(

Ahoj holky,
vím jak moc to bolí včera jsem byla u doktora a když jsem viděla jeho obličej jako by mě někdo probodnul. Řekl, že jak se nám posledně zdálo, že je mimi menší a že bije srdíčko tak že nález je stejnej jako minulý týden, ale srdíčko nevidí. Že prý pro jistotu můžeme udělat hladinu HCG v krvi Tak mi odebral krev a znovu ve čtvrtek. A že by doporučoval ukončit těhu a tak. Asi jsem blázen, kývla jsem na odběry a tak se budu ještě nadále trápit. Teď doufám že na ten zákrok mě objedná co nejdříve.
Je mi strašně. Tak moc jsme si to přáli. Všem tady držím palečky a přeju štěstí. Snad nám to také vyjde.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >