Reklama

Stereotyp, deprese

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 23:25
Stereotyp, deprese???

Ahoj holky,
Jsem uz temer 5let na materske. Pred cca rokem jsme se prestehovali do vlastniho, narodilo se nam 2.dite a od te doby jde vse do haje… Doma mne vubec nic nebavi, vse delam z donuceni a protoze proste musim :-( Kazdy den je to to same, starsiho odveze pritel do skolky, s mladsim odchazim na prochazku, tak 3-4hodiny s nim chodim venku, aby se vyspal v kocarku, jakmile zastavim, je vzhuru. Prijdu domu, rychle neco udelam a mazu pro starsiho do skolky. Prijdeme domu kolem16:00, udelam jidlo, poklidim, co se da a prijizdi pritel. Jakmile se naji, useda k pc a pokracuje v praci. Detem se venuje temer minimalne. Ven je nevezme, o tom si mohu nechat zdat, doma pomuze jen, pokud to necham zajit do „extremu“ Sama nikam nejdu, protoze to by mel okamzite reci a kdyz dnes vypukla hadka kvuli tomu, ze prijel z prace driv a zase usedl k Pc, tak se nas*al a odjel do kanclu! :pocitac: Uz nejak nemam silu s nim cokoliv resit :,( podle nej je to desna pohodicka, pritom on ma problem ujit od auta do obchodu :?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 03.04.18 23:31

Je treba si nejak jinak zaridit cas a delat s detma i to, co vas bavi…

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 03.04.18 23:40

Co zkusit s malym nejaky krouzek treba plavani nebo se spojit s jinou maminkou a vymyslet spolecne vylety? Nebo jeden vecer v tydnu nechat starost o deti na tatinkovi a sama si jit zacvicit nebo delat neco co Te bavi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 23:40

@AliaAtreid a kdy to podle Vas mam delat? Kolem 4 prichazime domu, mezi 6-7 je vecere, pak se jdou deti koupat… :nevim:

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 03.04.18 23:42

Podle toho co vas bavi?

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 03.04.18 23:43
@Anonymní píše:
@AliaAtreid a kdy to podle Vas mam delat? Kolem 4 prichazime domu, mezi 6-7 je vecere, pak se jdou deti koupat… :nevim:

neco muze delat tatinek deti. Aspon jednou tydne to musi zvladnout. Ani se nedivim, ze mu to prijde jako brnkacka, pokud nemel moznost si to nekdy vyukouset.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 23:44

@janickaIII kazdy den jsem s kamaradkou venku, ale je to porad dokola to same. :,( Na krouzky se od nas z vesnice nedostanu, bez auta… Je to zacarovany kruh :,( :? Moc rada bych nekam jednou vypadla sama, ale to se mi postestilo nedavno a do ted to vse posloucham, jak jsem prisla o pulnoci. Kdykoliv jde tatinek, tak ho nechame i rano vyspat. Vse je na mne, on totiz VYDELAVA!:( (Tim se obhajuje) :(

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 03.04.18 23:45

Ja treba jezdim na inline s kocarkem… a brutalne si oddechnu, vycistim hlavu…anebo vecery mam vzdy pro sebe… tata ma home office, tak obcas pohlida a ja si vybehnu jen tak sama ven…neni to pravidlem, ale kdyz se chce, tak se to da zaridit

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 23:47

Nemam cas si zajit ani k Mudr. Vse se toci kolem jeho prace a podle toho, kolik toho ma :,( nemam ani kam dat deti na hlidani :,( kdyz byl mladsi syn maly, tak s nimi mel zustat doma sam, jakmile se vzbudili, odvezl je ke sve mame a jel za kamaradem :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 03.04.18 23:48
@Anonymní píše:
@janickaIII kazdy den jsem s kamaradkou venku, ale je to porad dokola to same. :,( Na krouzky se od nas z vesnice nedostanu, bez auta… Je to zacarovany kruh :,( :? Moc rada bych nekam jednou vypadla sama, ale to se mi postestilo nedavno a do ted to vse posloucham, jak jsem prisla o pulnoci. Kdykoliv jde tatinek, tak ho nechame i rano vyspat. Vse je na mne, on totiz VYDELAVA!:( (Tim se obhajuje) :(

hm, tak to je hlavne o vzajemne domluve. S tim tady asi moc neporadime. Chce to si v klidu sednout a rict si co kdo od koho ocekava a jak to udelate, aby byli vsichni spokojeni. Ziveni rodiny je dulezite, ale ty se asi staras o domacnost a deti… Mozna by stala za uvahu. manzelska poradna, kdyz byste se nemohli domlvit.

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 03.04.18 23:49

Tak to si asi musite nejak vyjasnit mezi sebou, kdo co a kdy…sice vydelava, ale penize mu budou k nicemu kdyz zacnete vydelavat vy a odejdete s rodinou pryc… protoze vlastne k cemu vam pak bude, zejo…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 23:50

Nehlede na to vse, on je dost casto nekde pryc, s firmou. Myslim tim vecirky, odjede v patek, vrati se v nedeli. Dokonce byl i na tyden u more a ja? Sedim doma :,( :?
Holky, mne by stacilo jen vypadnout nekam ven, sama, i kdybych mela hazet kaminky do potoka :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 23:51

@AliaAtreid presne to si rikam taky, uz ted koukam, kam bych sla, ale pak to vse zavru a rikam si, ze bych na to ani z materske nemela :,( on si vubec neuvedomuje, ze prachy nejsou vse

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 03.04.18 23:53
@Anonymní píše:
Nemam cas si zajit ani k Mudr. Vse se toci kolem jeho prace a podle toho, kolik toho ma :,( nemam ani kam dat deti na hlidani :,( kdyz byl mladsi syn maly, tak s nimi mel zustat doma sam, jakmile se vzbudili, odvezl je ke sve mame a jel za kamaradem :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac:

u nas se take zivot podrizuje praci. V nekterych oborech to ani jinak nejde a bez prijmu byt clovek nemuze. Vzdy je ale dulezite dopredu planovat a hlavne spolu mluvit a znat nazory a potreby druheho. Bez komunikace se nikam neposunete.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 23:56

@janickaIII to mas pravdu, bez komunikace to nejde, ale kdyz mu treba reknu, 20.jdu k zubari, tak mi na to rekne, hmm a co ja s tim? To mam byt doma, cipak ja vim, co v praci bude?? On vetsinu orace delat pres pc a telefon, takze doma byt muze, ale je tim uplne posedly

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama