Stereotyp, deprese

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  03.04.18 23:25
Stereotyp, deprese???

Ahoj holky,
Jsem uz temer 5let na materske. Pred cca rokem jsme se prestehovali do vlastniho, narodilo se nam 2.dite a od te doby jde vse do haje… Doma mne vubec nic nebavi, vse delam z donuceni a protoze proste musim :-( Kazdy den je to to same, starsiho odveze pritel do skolky, s mladsim odchazim na prochazku, tak 3-4hodiny s nim chodim venku, aby se vyspal v kocarku, jakmile zastavim, je vzhuru. Prijdu domu, rychle neco udelam a mazu pro starsiho do skolky. Prijdeme domu kolem16:00, udelam jidlo, poklidim, co se da a prijizdi pritel. Jakmile se naji, useda k pc a pokracuje v praci. Detem se venuje temer minimalne. Ven je nevezme, o tom si mohu nechat zdat, doma pomuze jen, pokud to necham zajit do „extremu“ Sama nikam nejdu, protoze to by mel okamzite reci a kdyz dnes vypukla hadka kvuli tomu, ze prijel z prace driv a zase usedl k Pc, tak se nas*al a odjel do kanclu! :pocitac: Uz nejak nemam silu s nim cokoliv resit :,( podle nej je to desna pohodicka, pritom on ma problem ujit od auta do obchodu :?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 03.04.18 23:31

Je treba si nejak jinak zaridit cas a delat s detma i to, co vas bavi…

Uživatel je onlinejanickaIII
Zasloužilá kecalka 975 příspěvků 03.04.18 23:40

Co zkusit s malym nejaky krouzek treba plavani nebo se spojit s jinou maminkou a vymyslet spolecne vylety? Nebo jeden vecer v tydnu nechat starost o deti na tatinkovi a sama si jit zacvicit nebo delat neco co Te bavi.

Anonymní  03.04.18 23:40

@AliaAtreid a kdy to podle Vas mam delat? Kolem 4 prichazime domu, mezi 6-7 je vecere, pak se jdou deti koupat… :nevim:

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 03.04.18 23:42

Podle toho co vas bavi?

Zasloužilá kecalka 975 příspěvků 03.04.18 23:43
@Anonymní píše:
@AliaAtreid a kdy to podle Vas mam delat? Kolem 4 prichazime domu, mezi 6-7 je vecere, pak se jdou deti koupat… :nevim:

neco muze delat tatinek deti. Aspon jednou tydne to musi zvladnout. Ani se nedivim, ze mu to prijde jako brnkacka, pokud nemel moznost si to nekdy vyukouset.

Anonymní  03.04.18 23:44

@janickaIII kazdy den jsem s kamaradkou venku, ale je to porad dokola to same. :,( Na krouzky se od nas z vesnice nedostanu, bez auta… Je to zacarovany kruh :,( :? Moc rada bych nekam jednou vypadla sama, ale to se mi postestilo nedavno a do ted to vse posloucham, jak jsem prisla o pulnoci. Kdykoliv jde tatinek, tak ho nechame i rano vyspat. Vse je na mne, on totiz VYDELAVA!:( (Tim se obhajuje) :(

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 03.04.18 23:45

Ja treba jezdim na inline s kocarkem… a brutalne si oddechnu, vycistim hlavu…anebo vecery mam vzdy pro sebe… tata ma home office, tak obcas pohlida a ja si vybehnu jen tak sama ven…neni to pravidlem, ale kdyz se chce, tak se to da zaridit

Anonymní  03.04.18 23:47

Nemam cas si zajit ani k Mudr. Vse se toci kolem jeho prace a podle toho, kolik toho ma :,( nemam ani kam dat deti na hlidani :,( kdyz byl mladsi syn maly, tak s nimi mel zustat doma sam, jakmile se vzbudili, odvezl je ke sve mame a jel za kamaradem :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac:

Zasloužilá kecalka 975 příspěvků 03.04.18 23:48
@Anonymní píše:
@janickaIII kazdy den jsem s kamaradkou venku, ale je to porad dokola to same. :,( Na krouzky se od nas z vesnice nedostanu, bez auta… Je to zacarovany kruh :,( :? Moc rada bych nekam jednou vypadla sama, ale to se mi postestilo nedavno a do ted to vse posloucham, jak jsem prisla o pulnoci. Kdykoliv jde tatinek, tak ho nechame i rano vyspat. Vse je na mne, on totiz VYDELAVA!:( (Tim se obhajuje) :(

hm, tak to je hlavne o vzajemne domluve. S tim tady asi moc neporadime. Chce to si v klidu sednout a rict si co kdo od koho ocekava a jak to udelate, aby byli vsichni spokojeni. Ziveni rodiny je dulezite, ale ty se asi staras o domacnost a deti… Mozna by stala za uvahu. manzelska poradna, kdyz byste se nemohli domlvit.

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 03.04.18 23:49

Tak to si asi musite nejak vyjasnit mezi sebou, kdo co a kdy…sice vydelava, ale penize mu budou k nicemu kdyz zacnete vydelavat vy a odejdete s rodinou pryc… protoze vlastne k cemu vam pak bude, zejo…

Anonymní  03.04.18 23:50

Nehlede na to vse, on je dost casto nekde pryc, s firmou. Myslim tim vecirky, odjede v patek, vrati se v nedeli. Dokonce byl i na tyden u more a ja? Sedim doma :,( :?
Holky, mne by stacilo jen vypadnout nekam ven, sama, i kdybych mela hazet kaminky do potoka :D

Anonymní  03.04.18 23:51

@AliaAtreid presne to si rikam taky, uz ted koukam, kam bych sla, ale pak to vse zavru a rikam si, ze bych na to ani z materske nemela :,( on si vubec neuvedomuje, ze prachy nejsou vse

Zasloužilá kecalka 975 příspěvků 03.04.18 23:53
@Anonymní píše:
Nemam cas si zajit ani k Mudr. Vse se toci kolem jeho prace a podle toho, kolik toho ma :,( nemam ani kam dat deti na hlidani :,( kdyz byl mladsi syn maly, tak s nimi mel zustat doma sam, jakmile se vzbudili, odvezl je ke sve mame a jel za kamaradem :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac:

u nas se take zivot podrizuje praci. V nekterych oborech to ani jinak nejde a bez prijmu byt clovek nemuze. Vzdy je ale dulezite dopredu planovat a hlavne spolu mluvit a znat nazory a potreby druheho. Bez komunikace se nikam neposunete.

Anonymní  03.04.18 23:56

@janickaIII to mas pravdu, bez komunikace to nejde, ale kdyz mu treba reknu, 20.jdu k zubari, tak mi na to rekne, hmm a co ja s tim? To mam byt doma, cipak ja vim, co v praci bude?? On vetsinu orace delat pres pc a telefon, takze doma byt muze, ale je tim uplne posedly

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka a jeho skandály neunikly ani zahraničím novinářům, řeší se v Británii

Tomáš Řepka se znovu dostal do britských médií. Tentokrát ale ne kvůli svému... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama