Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
@Cvalenka dělala jsem to ve velkém hrnci s poklicí na napařováku a šlo to. Ale měla jsem napařovák jako nerez košíček, ne ten kulatý.
U první jsem sterilovala do asi roku už si nepamatuju přesně u druhé do 4 měs. a u třetího se uvidí
ale dostala jsem zdarma v lékárně ten sterilizátor Avent k odsávačce, tak v tom to šlo krásně
jinak jsem dávala do vody v hrnci.
@Sisinka04 píše:
Holky a do jakeho veku ditete takhle sterilujete? A jak casto?
Já jsem teda nakonec nesterilovala nic, jen jeden den u prvního, kdy nám doktorka nařídila odstříkávat a převařovat mléko, kvůli žloutence. Ale pamatuju si, že mi tenkrát gynekolog říkal: Jestli budete používat umělou výživu, jednou za čas ty flašky a savičky vyvařte. Takže vůbec netvrdil, že se to musí vyvařovat pokaždé.
Taky mame tvrdou vodu, tak pouzivam prefiltrovanou z konvice Brita… ![]()