Sterimar s mědí, hypertonický roztok

493
29.2.16 17:56

Sterimar s medi.. Hypertonicky roztok

Hokky prosim o radu. Dnes jsem byla s dcerou u dr. A dopirucila mi sterimar s medi, v lekarne jsem ho koupila.. Strikala jsem ho male (9mesicu) dneska asi 3×.. Ale ted se divam, pisou tam az od 3 let 8o 8o

Mam to brat tak, ze mi ho dr. Doporucila tudiz muzu strikat?

Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28884
29.2.16 18:00

Stříkat ho můžeš, bez obav. Ovšem podle mých zkušeností je na nic, lepší je Nasivin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
29.2.16 18:08

@veruka85 V pohodě, normálně používej.. Nám moc vyhovuje.. já zas naopak nepoužívám vůbec kapky typu nasivit, otrivin atd.. max na noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
29.2.16 18:29

@veruka85 já ho teda taky nepoužívám, když píšou od tří let, tak to asi kvůli něčemu je. Hodně maminek ho ale používá i pro děti mladší jednoho roku, tak fakt nevím. Zkus ale třeba NasoDrill, ten je se sírou a je i pro mimina :-)

• Nahlásit
  • Citovat
44383
29.2.16 18:50

@veruka85 normálně používej, nic se nestane, je to jen mořská voda obohacená o měď, má to dezinfekční účinky, taky používám. Od 3 let je to pro to, že v tom balení je tryska pro dospělé, která má větší sílu a dává větší nášup než ta dětská, která je u sterimaru bébé. Jde to normálně vyměnit, když byla malá menší, takže jsem vzala trysku z bébé a dala do stérimaru cu :mrgreen: Ublížit by to rozhodně nemělo. My teda taky nasiviny a olynthy a tyhle věci taky nepoužíváme :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
29.2.16 18:56
@Moise píše:
@veruka85 normálně používej, nic se nestane, je to jen mořská voda obohacená o měď, má to dezinfekční účinky, taky používám. Od 3 let je to pro to, že v tom balení je tryska pro dospělé, která má větší sílu a dává větší nášup než ta dětská, která je u sterimaru bébé. Jde to normálně vyměnit, když byla malá menší, takže jsem vzala trysku z bébé a dala do stérimaru cu :mrgreen: Ublížit by to rozhodně nemělo. My teda taky nasiviny a olynthy a tyhle věci taky nepoužíváme :think:

aha, to by mě teda nenapadlo :zed: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
2617
29.2.16 20:31

Jé, já to stříkala i mladšímu, ani mu rok nebyl :oops:, v lékárně mi na to nic neřekli, když jsem říkala věk…Kapky nasivin, olynth atd. nepoužíváme ani my dospělí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2043
29.2.16 21:21

Od 3 let je to kvůli trysce.Je to silný proud.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29160
1.3.16 13:30

@veruka85 stříkat můžeš a podle mých zkušeností je to naopak úplně bomba. Jako není to samozřejmě nosní sprej, nikdy nos nevyčistí tak dokonale jako Nasivin, Olynth aspol. Ty jsou super, nebojím se jich a dávám na noc. Ale přes den je ten Sterimar (ale jen ten s mědí) fakt pecka, hlavně mám zkušenost, že výrazně zkracuje délku rýmy a ulehčuje její průběh, když se na to vybodnu a nedávám ho, kolikrát měl syn pak hnusnou zelenou. Když dávám od začátku (a souběžně jakmile to přitáhne on, tak začnu preventivně i dávat malé), tak se už i stalo, že ona to nedostala vůbec a u něj to skončilo po třech dnech semtam vysmrkáním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4523
1.3.16 14:10

@veruka85 nejsou dva? Vzpomínám, že manžel takto byl v lékárně asi 2× vracet, pokaždé přinesl něco jiného :zed: :mrgreen:
Já mám tento a je vhodný i pro kojence

https://www.drmax.cz/…y-na-infekci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
1.3.16 15:38

Já mám doma sterimar bebe a je od 0-3let a je bez mědi. https://www.drmax.cz/…0ml-0-3-roky U nás moc oblíbený, rýma zkončí do 3dnů :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2043
1.3.16 15:41

Mořskách vod je několik, s mědí asi jen ten Sterimar!?ta měď v tom působí antibakterálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29160
1.3.16 15:58

Jo, těch mořských vod je plno, i dr.Max nějakou dělá za pár korun. O to nejde…jde právě hlavně o tu měď. Co se těch jiných vod týče, tak třeba zrovna Sterimar je nechutně drahej, kupuju na preventivní hygienu nosu Psysiomer Baby, je toho víc, za menší peníz a taky je v tom čistá mořská voda (ty levnější bývají ředěný a jen vypufrovaný). Ale právě ten Sterimar s mědí je (aspoň pro mě) fakt unikátní produkt, kde peněz nelituju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
StrakovaStana
29.9.19 19:04

Přesně jak se píše o něco výš, tak je tam pro tu hygienu důležitá ta měď. Jinak cenově mi drahý nepřijde, oproti jiným sprejům má neuvěřitelně dlouho trvanlivost, takže dke u jiných člověk musí po týdnu lahvičku vyhodit a koupit novou, tak tady u toho ne, proto asi ta cena..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama