Steroidy - padání vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 18:20
Steroidy-padani vlasu

Ahoj maminky predem vam rikam ze vim ze je to moje chyba a ze si za to muzu sama tak prosim tohle mi nepiste. Ted k veci brala jsem Testosteron 250 bohuzel mi po tom zacali padat vlasy a to hroznym zpusobem chtela bych se zeptat nevite co bymi na to pomohlo co s tim brat jsme je prestala a uz s tim zacinat nebudu brala jsme je z toho duvodu ze jsme denne cvicila vysledky videt nebyly tak jsem hacala brat testosteron vysledky se dostavily ale zacaly mi padat vlasy a ted nevim co s tim :/ brala jsem to z toho duvodu ze mi kazdy rikal ty ses tlusta mela bys hubnout ptali se me jestli nejsem tehotna atd koukali po me divne atd zhubla jsem z 62kg na 53kg ale ted nevim co s temi vlasy nemate s tim nekdo zkusenost prosim?

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11636 příspěvků 26.07.19 18:32

No brát steroidy kuli 62 kilum to je fakt něco :lol: zkušenost nemam, nejspíš budeš muset počkat až ty hormony z tvého těla zmizí.

Miyako7
Povídálka 33 příspěvků 26.07.19 18:34

Bože, bože, holka.

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 26.07.19 19:01

To není tvá chyba, to je chyba tvých rodičů, že neznali pojem antikoncepce.

Verun83
Extra třída :D 10372 příspěvků 26.07.19 19:19

Stacilo by zmenit jidelnicek. Treba na sacharidove vlny. A mela bys za 2m dole tech 9kg. Pak by sis to jen udrzovala.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34896 příspěvků 26.07.19 19:35

Zde o testosteronu:

U mužů se testosteron vytváří ve varlatech. Je nezbytný pro normální růst, vývoj a funkci mužských
pohlavních orgánů a pro mužské sekundární pohlavní znaky. Je nezbytný pro růst ochlupení, vývoj
kostí a svalů a stimuluje produkci červených krvinek. U mužů také prohlubuje hlas.
Sustanon se používá u dospělých mužů jako náhrada testosteronu pro léčbu různých zdravotních
problémů způsobených nedostatkem testosteronu (mužský hypogonadismus). To je třeba potvrdit
dvěma samostatnými měřeními hladiny testosteronu v krvi a přítomností klinických příznaků, jako je
např.:
impotence,
neplodnost,
snížená sexuální apetence, únava,
depresivní nálada, úbytek kosti způsobený nízkými hladinami hormonu

Je tam někde napsáno, že je to na hubnutí? Není!! Přestaň to brát a časem se ti snad hormony srovnají. Nechápu tu logiku, že jsi to brala. Na vlasy kašli, buď ráda, že ti nenarostl šulda. :roll:

Verun83
Extra třída :D 10372 příspěvků 26.07.19 19:38
@Tiger-lily píše:
Zde o testosteronu:

U mužů se testosteron vytváří ve varlatech. Je nezbytný pro normální růst, vývoj a funkci mužských
pohlavních orgánů a pro mužské sekundární pohlavní znaky. Je nezbytný pro růst ochlupení, vývoj
kostí a svalů a stimuluje produkci červených krvinek. U mužů také prohlubuje hlas.
Sustanon se používá u dospělých mužů jako náhrada testosteronu pro léčbu různých zdravotních
problémů způsobených nedostatkem testosteronu (mužský hypogonadismus). To je třeba potvrdit
dvěma samostatnými měřeními hladiny testosteronu v krvi a přítomností klinických příznaků, jako je
např.:
impotence,
neplodnost,
snížená sexuální apetence, únava,
depresivní nálada, úbytek kosti způsobený nízkými hladinami hormonu

Je tam někde napsáno, že je to na hubnutí? Není!! Přestaň to brát a časem se ti snad hormony srovnají. Nechápu tu logiku, že jsi to brala. Na vlasy kašli, buď ráda, že ti nenarostl šulda. :roll:

Asi chtela vyrysovat rychleji svaly. To delaji kulturistky. Ale taky to nechapu. Brat to. Asi ji zmohlo vedro.

Kriss Tina
Extra třída :D 11636 příspěvků 26.07.19 19:42

@Tiger-lily šuldu vem čert, hlavně že bude mít 53 kilo :lol:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34896 příspěvků 26.07.19 19:47
@Kriss Tina píše:
@Tiger-lily šuldu vem čert, hlavně že bude mít 53 kilo :lol:

Tak snad jsou i jiné metody, jak zhubnout. Nevíme ani výšku a další parametry zakladatelky, tak nedokážu posoudit těch 53 kg. Ale zase na druhou stranu s pleškou, šuldou a s chlupatou hrudí díru do světa s 53 kg neudělá.

Kriss Tina
Extra třída :D 11636 příspěvků 26.07.19 19:50

@Tiger-lily no jasný, já bych takové váhy taky ráda dosáhla, ale ne za cenu že do sebe budu cpát podobné srajdy.

Váš příspěvek
Reklama