Štikavka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  13.09.03 12:42
Štikavka

Som v 32. týždni gr. a niekoľkokrát počas dňa pociťujem „ťukanie“ v brušku, akoby moje dieťatko malo štikavku. Počas posledného týždňa sa frekvencia štikavky zvyšuje - aj 6-7× za deň, tiež mi častejšie tvrdne bruško. Bojím sa, či je všetko v poriadku…

Reklama

Reklama

Reakce:

Jameela
Povídálka 16 příspěvků 13.09.03 12:59
Štikavka

Když jsem čekala svou dcerku tak jsem taky asi od 20 týdne až do porodu cítila takový ťukání, vypadalo to jako pohyby ve stejných intervalech( několikrát denné, bylo to vidět i na bříšku), také jsem myslela, že je to škytavka, ale být vámi radši bych se na to zeptala doktora. Třeba i u mě to mohlo být něco jiného.

Anonymni  13.09.03 16:04
Štikavka

Ahoj,

ja myslim, ze to nic horsiho nez ta skytavka nebude, citila jsem to taky dost casto, nekdy to trvalo treba i 20 minut, i vsechny moje tehotne kamaradky to tak popisovaly. Nekde jsem se docetla, ze detatko zacne skytat, treba kdyz se moc napije plodove vody. :) Ted mam krasneho chlapecka, a skytavka ho drzi doted, i kdyz uz ne tak casto. :)

Tak preji pohodovy zbytek tehotenstvi a zdrave miminko.

Toffifee
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 14.09.03 14:08
Štikavka

Ahoj.

Snad vás uklidní, že mně doktorka potvrdila, že to škytavka je.

Teď mám zdravé krásné mimi, tak žádný strach.

Zuzka

Anonymni  15.09.03 07:29
Štikavka

Ahoj,

moje Lucinka v brisku skytala tak 5× denne a taky ji to drzi porad. Bricho mi tvrdlo od 18 tydne, to je normalni, deloha si to trenuje, ale pozor nesmi to bolet a stah trvat dlouho. Lenka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Reklama