SEMENO

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  09.09.03 07:58
SEMENO

Ahoj holky

Mám pro vás v praxi vyzkoušený návod jak bez problémů orálně uspokojit chlapa.

Mě vždycky vadila trpká chuť semene ale zjistila sem že když těsně před výstřikem

si ho strčím co nejhlouběji ( ale ne moc, abych se nezačela dávit ) vůbec nic

necítím, protože u kořene jazyka už nejsou žádné chuťové buňky.

Potom už stačí semeno rychle polykat.Vykloušejte a napište, Jde to fakt bez problémů.

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  09.09.03 11:14
SEMENO

Asi si si pomýlila stránku a hlavne tému, lebo tu sa diskutuje na tému tehotenstvo!

Anonymni  09.09.03 11:24
SEMENO

a ty nechceš muže uspokojit když to jinak už jaksi nejde ???

Anonymni  09.09.03 11:44
SEMENO

Hele skus to na jiných stránkách ! Toto jsou stránky o těhotenství a rodičovstvý.

Takže tvůj přízpěvek je naprosto bezpředmětný.

Anonymni  09.09.03 11:49
SEMENO

No tak ženský nebuďte tak pruderní , nemyslí to určitě tak špatně

Anonymni  09.09.03 14:31
SEMENO

A HELE DALŠÍ TÉMA

Anonymni  09.09.03 15:40
SEMENO

Holky vy se tváříte jako byste to nikdy snad nedělaly nebo co?! Sex k těhotenství patří taky ne? Musím se pisatelky příspěvku zastat, myslela to dobře, jen se teda mohla podepsat.

Určitě je to dobrej návod pro všechny, co jim semeno „nechutná“, proč jen nadáváte a nenapíšete, jak to děláte vy??

IVA

Anonymni  09.09.03 16:25
SEMENO

je mi z vás na zvracení.

to snad nedělají ani prasata

Anonymni  09.09.03 19:23
SEMENO

K tomuhle se teda musím vyjádřit!!!

Zastávám se stejně jako IVA dané pistelky!!! Je pravda, že tyto stránky jsou na téma těhotenství, nicméně bez sexu by těhotenství nebylo a orální sex k tomu patří!!!

Já osobně děkuji za návod :-) Mám 4měsíčního syna a sex jsem si s manželem užívala až do 37tt. Je to krásný, výsledky jsou báječný (uvolnění, vzrušení, orgasmus, miminko :-)

Tudíž by se daná pisatelka měla nad sebou zamyslet a nepsat sem takové BLBOSTI o tom, že je to prasárna!!!

NENÍ TO PRASÁRNA-je to druh sexu!!!!

Je mi Tě líto :-P

Pokud je Ti to nějak nepříjemné, tak to nedělej a hlavně sem nepiš, ať druhé neotrávíš!!!!!

AŤ ŽIJE MILOVÁNÍ!!!!!

NINA

Anonymni  09.09.03 19:44
SEMENO

Komu je z orálního sexu na zvracení a připadá mu to jako „prasárna“, nemá na emiminu co pohledávat! Bez sexu (a orálního sexu, který k tomu u naprosté většiny lidí patří) by nebylo těhotenství!

Proč hned odsuzujete někoho, kdo tady nakousne nějaké choulostivější téma? Proč o tom nediskutovat a dělat jako by nic???? Každý má právo na svůj názor a pisatelka, která se „zapomněla“ podepsat to určitě myslela dobře… chtěla jen poradit!

Pěkný večer přeje Jitka z Kolína

Anonymni  10.09.03 06:57
SEMENO

Milé dámy

Nejprve bych chtěla politovat paní které se chce zvracet a hlavně jejího manžela (pokud vůbec nějakého má )

Je pravda že existuje mnoho více či méně odborně sexuálně zaměřených stránek, tam se ale zase nedozvíte nic o těhotenství a rodičovství.

Já sem přesvědčena že téma sex tady chybělo a určitě sem patří !

Zahajme proto diskusi o milování v těhotenství nebo šestinedělí

a podobně.

Zkusme to.

Zdraví Věra H. Praha 5

Anonymni  10.09.03 13:23
SEMENO

Nazdarek,

Taky se musim zastat Ivci.

Nechapu pisatelku- samozrejme anonymni, ze, jak tohle muze odsuzovat. A samozrejme i vsechny pred ni, kterych se podobne tema dotklo.Delate , jako by jste sami nikdy nemely sex- no, treba ani ne, ze?Nekdy mi pripada, ze se o choulostivejsich tematech bojite diskutovat! tato stranka, alespon dle meho nazoru neni jen miminko a perinky a hezke prochazecky lesem a rodinna idylka,ale i to, jak mimino vznikne!Myslim, ze Tvuj typ Ivo, oceni holky, co maji treba behem tehotenstvi se sexem potize( napr. ke konci tehotenstvi) a chteji prece uspokojit partnera. Tvuj figl jsem uz znala a vyzkousela.....a vubec to nemusi byt jenom alternativa!!!!!!!

Martina

amater
Povídálka 15 příspěvků 10.09.03 13:40
SEMENO

no, opravdu pěkný, holky, pěkný.

když jsem včera četla původní příspěvek napadlo mě, že to je tak trochu provokace od někoho, komu všechny povídačky o „těhulkách“, „mimískách“ a „snažilkách“ přijdou legrační. a mám pocit, že u některých (všech velmi anonymních) odpovědí se zadařilo .

jinak se připojuji k vyslovení lítosti nad kýmkoliv, komu přijde ať už jakákoliv intimnost, ale vyhovující oboum partnerům, jako prasárna atd.

v milování v těhotenství jsem objevila jiný rozměr. takovou důvěru v partnera, v sebe,v budoucnost jsem jindy v předchozím životě nepocítila.

opatrujte se.

jo a: milujte se a množte se ;-) .

Kateřina

Anonymni  25.09.03 10:31
SEMENO

Zkusila sem to včera a super !!!

Monika

Anonymni  16.10.03 16:52
SEMENO

???

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Reklama