Struma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dassa
Nováček 2 příspěvky 08.09.03 15:40
Struma

V těhotenství mi byla zjištěna malá struma a nasazen Letrox. Mám obavy o vývoj miminka. Lékař se zmínil, že nedostatek hormonu štítné žlázy může mít vliv na vývoj mozku.

Díky za reakce

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  10.09.03 13:29
Struma

Ahoj, jsem po operaci (odstraneni) stitne zlazy. Na operaci jsem sla kvuli zvysene funkci stitne zlazy a planovanemu tehotenstvi. Hned po otehotneni jsem sla ke svemu endokrinologovi, ktery mi upravil davky leku, pak jsem k nemu chodila na pravidelne kontroly. Ted mam krasne zdrave miminko. Myslim si, ze je dulezite chodit na kontroly a poctive uzivat leky.

Anonymni  28.11.04 16:03

Ahojte,
mne bola tento tyzden zistena zvysena funkcia stitnej zlazy, ale endokrinolog ma objednal az na februar.
Myslite, ze mozem napriek tomu vy:,–(it HAK a zacat sa snazit o babo?
Dakujem za kazdu radu!
 Karin

Mirousek
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 28.11.04 21:51

Ahoj holky,

určitě bych se řídila radami lékařů.
Minulý týden byl věnován v pořadu Sama doma (ČT1) poruchám štítné žlázy. Těhotenství a štítná žláza jdou dohromady, ale pod dohledem.

Miroušek.

Anonymni  29.11.04 08:05

Ahoj,
chtěla bych se zeptat,jestli máte některá zkušenost s otěhotněním při pravidelném užívání hormonální antikoncepce.
 Vanda

Anonymni  29.11.04 12:36

Ahoj Vanda,
myslim, ze mozes spokojne spavat :wink: Ja beriem HAK vyse 5 rokov (buduci mesiac planujem vy:,–(it,lebo chceme mimi), s manzelom sa nijak inak nechranime a je to ok. Taktiez ziadna s mojich kamaratiek pri uzivani HAK neotehotnela, napriek tomu, ze tabletku par krat aj zabudli uzit..
 Karin

Anonymní  06.11.15 20:50

Dobrý den, ráda bych obnovila diskuzi téma struma. Dnes jsem byla u PL na „těhotenské kontrole“ a ona mi nahmatala zvětšenou štítnou žlázu, strumu. Jsem ve 34.tt a jsem docela vystresovaná, protože mě samozřejmě napadá, že miminko bude mít snížený intelekt. Na krev jdu v pondělí. Mamka má hypofunkci a já měla jednou nárazově zvýšené TSH, ale to je asi před 6-ti lety. Od té doby si nechávám hormony ŠŽ kontrolovat tak jednou za rok a vždy ok. Máte některá zkušenost s odhalením problému s ŠŽ v takto vysokém týdnu těhotenství?

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Ve svém věku už nemusím vypadat dokonale, je to výhoda, říká Hayeková

Herečka Salma Hayeková (50) nikdy nepodléhala hollywoodským trendům a... číst dále >

Reklama