Hledam kamaradku

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meduleinka
Závislačka 2613 příspěvků 08.09.03 00:56
Hledam kamaradku

Zdravim všechny těhulky, čekatelky i ty snažilky. Patřím do té třetí skupiny a svém rozvodu jsem přišla o téměř všechny přatele a ted s přítelem se snažíme o mimi. Strašně bych nějaké z Vas byla vděčná za přatelství přes e-mail, nebo z blízkého okolí. Vice o mě je na infu o uzivatelkach. Rada bych se podělila o své pocity tykající se plánování těhotenství, pokud máte nějaká podobné pocity, prosím ozvěte se mi. Rada si vyslechnu i Vaše příběhy a pocity. meduleinka.

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petulinka
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 08.09.03 09:34
Hledam kamaradku

Milá Meduleinko,

skus zavítat k nám do snažilkovského deníčku k Montičce, uvidíš že najdeš plno spřízněných duší. A můžeš přijít i na sraz a poznat některé snažilky osobně.

Ahoj Petra

Stefanie
Nováček 9 příspěvků 08.09.03 10:15
Hledam kamaradku

Chtěla bych se zeptat, k čemu slouží snažilkovský deníček, co se do něj píše a kdo ho může psát ? Možná hloupé dotazy, ale třeba i já bych mohla a i chtěla psát deníček. Děkuji.

Anonymni  08.09.03 17:20
Hledam kamaradku

Ahoj Meduleinko,taky patřím mezi snažilky,budu si ráda s tebou dopisovat.Pokud chceš,ozvi se mi na adresu " .{target:_new>haj­kova.jarka@sez­nam.cz.Jsem sice až z Mostu,ale snad to nevadí????Měj se Jarka}":[mail­to:hajkova.jar­ka@seznam.cz.Jsem]

Anonymni  12.09.03 14:53
Hledam kamaradku

Ahojky Meduleinko,

to je dobře, že jsi zavítala na tyto stránky. Já tu taky nejsem až tak dlouho,abych věděla o všem,jak to tu chodí,ale je fakt, že se tu člověk hodně dozví a kolikrát i jiné holčiny pomůžou, poradí a psychicky podpoří,takže je to mnohem lepší se „ventilovat“ aspoň takovýmto způsobem. když už není dostatek kamarádek na blízku.Já sice nejsem snažilka, ale už těhulka, ale to by snad v kamarádství nevadilo,ne? :) S těmi kamarádkami jsem na tom obdobně, tedy nějaké okolo sebe mám,ale bohužel jsem z nich první,kdo je těhulka, takže na toto téma si s nimi moc nepokecám,když nevědí, o čem je řeč a toto téma je pro ně zatím vzdálené, tak chodím sem. Je to prima, najdou se tu holčiny,co mají stejné nebo podobné problémy, popř. starší,co pro změnu poradí. Takže se směle hlas, často bývám také na chatu. Vystupuji pod jménem Maxik, což je krycí název pro prcka (i když zatím nevím,jestli to bude kluk).Tak Ti přeju krásné snaženíčko a určitě se tu zastavuj! Pa Maxik :-D

meduleinka
Závislačka 2613 příspěvků 13.09.03 03:10
Hledam kamaradku

Díky moc holky, jste važně moc a moc super a jsem moc rada, že jsem tyto stránky našla. Najednou se zdá byt všechno lehčí a hlavně vim, že takové pocity nemám jenom já, ale i mnohé z Vás moc děkuji a klidně mi pište na " .{target:_new>me­duleinka@seznam­.cz nemam sice přístup k netu doma, ale v praci toho plně využívám. Ještě jednou moc DÍK. Meduleinka.}":[ma­ilto:medulein­ka@seznam.cz]

Anonymní  25.11.15 18:09
Hledam kamaradku

Abych nezakladala nove tema, tak ozivuji.
Mam rocni dite a trapi me, ze nemam uz tolik znamych co drive. Ti co deti nemaji, me vysachovali uplne. No abych nekrivdila. Jednou za pul roku posedime. A ti co dite maji, se odstehovali jinam. Mam jen jednu kamaradku na materske, ktera bydli na vesnici a driv tam skoro nikoho neznala. Diky svemu priteli, ktery ji seznamil se svyma kamosema a ti se svyma holkama tak ma znamych dost. A na me kouka divne, ze bydlim ve meste, kde ziji uz pomerne dlouho.
Mam z toho nekdy takove deprese, ze sotva funguju :zed:
Premyslela jsem ze bych navstivila materske centrum, ale sla bych tam sama a tam uz se vsichni znaji, co jsem slysela, nejsem moc upovidana, a uz vidim jak by po me vsichni koukali.

Zuzu02
Stálice 53 příspěvků 25.11.15 18:16

Tak kdyz tam nepujdete, tak se neseznamite…Co vite, treba tam potkate opravdovou kamaradku a treba ne jen jednu :palec: A jestli se muzu zeptat odkud jste?

Lucík33
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 25.11.15 18:43
@Anonymní píše:
Mam rocni dite a trapi me, ze nemam uz tolik znamych co drive. Ti co deti nemaji, me vysachovali uplne. No abych nekrivdila. Jednou za pul roku posedime. A ti co dite maji, se odstehovali jinam. Mam jen jednu kamaradku na materske, ktera bydli na vesnici a driv tam skoro nikoho neznala. Diky svemu priteli, ktery ji seznamil se svyma kamosema a ti se svyma holkama tak ma znamych dost. A na me kouka divne, ze bydlim ve meste, kde ziji uz pomerne dlouho.
Premyslela jsem ze bych navstivila materske centrum, ale sla bych tam sama a tam uz se vsichni znaji, co jsem slysela, nejsem moc upovidana, a uz vidim jak by po me vsichni koukali.

Mam to dost podobne… Vim jakse citite…

NikolaNikca
Nováček 9 příspěvků 25.11.15 18:54
@Lucík33 píše:

Ja teez… :) :/

loven
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 25.11.15 19:18
:pankac: :pankac:

Lucík33
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 25.11.15 19:20

@NikolaNikca :) akorat ja bydlim na vesnici a bohuzel nikdo nikde… Kazdy se tady zna ale mlade maminy nikde a nebo maji svoje kamaradky…

Uživatel je onlineMalaga
Neúnavná pisatelka 19361 příspěvků 25.11.15 19:31
@Anonymní píše:

A tak by chvilku koukaly/i, ale máte dítko, takže společné téma…naopak, měla bys jít co nejdřív to tam očíhnout…
Lepší se chvilku stydět, než bojovat s depresemi, ne? ;)

Roker
Ukecaná baba ;) 1253 příspěvků 25.11.15 20:42
@Lucík33 píše:

A s tatinkem jste se seznamily jak, pres jaky inzerat? ;-)

NikolaNikca
Nováček 9 příspěvků 25.11.15 20:46
@Lucík33 píše:
@NikolaNikca :) akorat ja bydlim na vesnici a bohuzel nikdo nikde… Kazdy se tady zna ale mlade maminy nikde a nebo maji svoje kamaradky…

Tak to je horsi, jsem ve meste, kde je treba kam zajit, ale ja uz na to nejak nemam silu, doma dvouletou dceru a znovu tehu, radsi se utapim, :D Sice mam malou, ale ta kamoska ta proste chybi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Když udeří mrtvice, jde o čas. Jak ji poznáte?

Na mozku jsme závislí. To on rozhodne, zda si přečtete tento článek a... číst dále >

Reklama