Zkušenosti s FN Bulovka - CAP

Anonymni
8.9.03 13:27

Zkušenosti s FN Bulovka - CAP

Ahoj holky,

ráda bych vás poprosila o nějaké informace a zkušenosti ohledně porodů v CAP na Bulovce. Ráda bych tam v únoru šla rodit. Zatím mám jen pár útržkovitých informací. V čem je rozdíl mezi starým a novým CAPem (zhoršily se tam podmínky)? V kolikátém týdnu se musí začít chodit na přípravu, nebo cvičení? Nevíte internetovou adresu (před časem jsem našla stránku s mnoha info, bohužel jsem ji neprostudovala, teď ji nemůžu najít, objevuje se mi jen jedna spíš rámcově informující)?

Moc vám všem děkuju za jakoukoliv odpověď!

Magda

;-)
  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymni
10.9.03 07:50

Zkušenosti s FN Bulovka - CAP

Mila Magdo, ja sama cekam miminko v rijnu a jako privrzenec prirozenych porodu jsem se take informovala na CAP na Bulovce. Bohuzel uz funguje jen ve velmi omezene mire. Nastesti je zrovna ta posledni fungujici porodni asistentka byvala spoluzacka meho muze, takze jsme se spojili primo s ni. Jmenuje se Olinka Rydlova. Takze kdybys tam volala, nech se spojit primo s ni a domluv se na prohlidce, navsteve kurzu apod. Je to velmi ochotna a prijmne osoba - poradi ti i prirozene cesty pripravy na porod a co vlastne prirozeny porod obnasi, jak porod v CAPu vypada atd.

Ale vzhledem k tomu, ze ona je vlastne jedina, kdo na CAPu na Bulovce funguje, my sami jsme se rozhodli pro jistotu - Vrchlabi. Tak takto funguje cele porodni odd. (prirozeny porod - v jakekoliv poloze, civilni nabytek, moznost bydleni s partnerem na pokoji po celou dobu „hospitalizace“ …). Dnes jsem take nasla clanek tady na emiminu, kde si holky pochvalovali nemocnici v Horovicich. Tam uz take zacinaji s prirozenymi porody a davno zmenili pristup k rodickam.

Hlavne doporucuji predem si prohlednout vice porodnic a informovat se na ne - pokud ti neni uplne lhostejne, jak se k tobe bude chovat personal a jaky maji v dane porodnici k rodickam a porodum pristup. Drzim palce, at vse vyjde podle ocekavani. (Ja sama se na zaklade spousty pozitivnich informaci dokonce zacinam na porod tesit :-)

Helena

  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
10.9.03 10:09

Zkušenosti s FN Bulovka - CAP

Ahoj Heleno,

moc Ti děkuju za informace, bohužel, je to zklamání! Do Vrchlabí to mám asi 1,5 hod., navíc budu rodit v únoru… Tahle kombinace už asi předem Vrchlabí zamítá. Zkusím něco zjistit o těch Hořovicích, děkuju za tip. Zatím mám ještě dost času popátrat po nějaké porodnici s dobrým přístupem a rozhodnout se.

Přeju Ti, aby v říjnu dopadlo všechno podle Tvých představ a abys byla spokojená Ty i miminko!

Měj se hezky!

Ahoj Magda

  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama