Stimulace sezení

7
31.7.13 10:18

stimulace sezení

Ahoj holky,
poradí mi někdo, jestli jde nějak naučit správné posazování a jak vůbec má vypadat. Malá má deset měsíců, chtěla by pořád sedět - to už se krásně udrží, ale sama to ještě neumí. Chci vyzkoušet něco doma, abychom nemusely rehabilitovat. Díky za pomoc. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6478
31.7.13 10:22

Nic nestimuluj! sezení se nestimuluje.
při pomáhání mu akorát pokřivíš záda, dítě si k tomu má dojít samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
31.7.13 10:23

Netřeba stimulovat, posadí se sama. Až na to bude její tělíčko připravené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13075
31.7.13 10:24

.

Příspěvek upraven 03.02.14 v 17:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14857
31.7.13 10:25

Presne tak, az si to sami prijdou, tak budou sedet rovne, jinak se kacej. Spise deti sedi pozdeji, az kdyz zvladnou to okolo, obe moje deti nejdriv lezly a staly a pak dlouho nic a pak se posadily, ale bylo videt, ze to jeste nepujde. Syn v deviti meisich, dcera v 11.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2214
31.7.13 10:36

:roll:
už tu bylo napsáno vše max stilmulace k lezení a u menších ke správnému vzoru ležení na bříšku jinak nic toť slova fyzioterapeutů a neurologů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6478
31.7.13 10:37
@tamata píše:
Nejvíce svým dětem pomůžeme, když jim nebudeme pomáhat.

zlatá slova, sestro :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
31.7.13 10:52

Druhorozený si sednul ve 13m, sám, rehabilitace nepotřeboval, jen svůj čas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6790
31.7.13 10:57

Neposazovat, nenutit, vydržet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
31.7.13 11:09

Jezis proc furt ty miminka chce nkdo honit :roll: nech ji byt. Nase mala zacla sedet az v 11 mesicich a to stala od sedmeho. V cem ti to pomuze kdyz bude sedet o 14 dni driv?! Rehabilitovat nemusite pokud delate vse ostatni. Neznam nikoho kdo se nenaucil sedet :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
31.7.13 11:44

Mě by to samotnou nenapadlo, ale naše dětská mudr pořád trvá na tom, že když nebude do měsíce sedět, tak budem muset na rehabilitace. takže jsem se tomu chtěla vyvarovat. myslela jsem si, že ví co dělá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6478
31.7.13 11:48
@proximate píše:
Mě by to samotnou nenapadlo, ale naše dětská mudr pořád trvá na tom, že když nebude do měsíce sedět, tak budem muset na rehabilitace. takže jsem se tomu chtěla vyvarovat. myslela jsem si, že ví co dělá :nevim:

vyměnit doktorku a po cestě z ordinace ji podpálit diplom :lol: nic jiného na to nejde říct :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
31.7.13 11:53

To máš teda nějakou divnou doktorku. Sed je vrchol vývoje, často se k němu dítě dopracuje až po lezení a stoupání. Syn si sedl až v roce a rozhodně jsme nerehabilitovali. To by mě zajímalo, co by ti na rehabce řekli, kdyby jsi tam v tomto věku šla kvůli stimulaci sedu :think: myslím si, že by si o paní doktorce něco pomysleli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
31.7.13 12:04
@proximate píše:
Mě by to samotnou nenapadlo, ale naše dětská mudr pořád trvá na tom, že když nebude do měsíce sedět, tak budem muset na rehabilitace. takže jsem se tomu chtěla vyvarovat. myslela jsem si, že ví co dělá :nevim:

Tak to máš ještě „dobrou“ doktorku-nás hnala na rehabilitace už po 8mi měsíční prohlídce, kvůli nesezení :zed: Měla ještě podporu neurologa-ten trval na posazování od 6měs :cert: A pak věř doktorům… Pomůže fakt jedině změna doktora

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6478
31.7.13 12:05
@Ang_BK píše:
Tak to máš ještě „dobrou“ doktorku-nás hnala na rehabilitace už po 8mi měsíční prohlídce, kvůli nesezení :zed: Měla ještě podporu neurologa-ten trval na posazování od 6měs :cert: A pak věř doktorům… Pomůže fakt jedině změna doktora

8o tak to je drsný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama