Štír a Býk - vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Scorpia
Povídálka 17 příspěvků 03.02.17 11:15
Štír a Býk - vztah

Zdravím, ačkoli jsem Štír, jsem tichá, málomluvná bytost. Byla jsem zamilovaná do okouzlujícího Střelce, s tváří anděla, ten mě však ignoruje a jeví nezájem. Nu a nyní se o mě začal ucházet pozemský, citlivý a také stydlivý muž ve znamení Býka. Pořád se na mě dívá, otevírá mi dveře, povídá si se mnou i o důvěrných věcech. Ano, své kouzlo má, je také krásný, má hrozně hodné oči a srdce. Co si mám však počít, když si vzpomenu na toho podmanivého avšak egoistického muže střelce? Co dělat?
Děkuji za odpověď. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 03.02.17 11:17
@Scorpia píše:
Zdravím, ačkoli jsem Štír, jsem tichá, málomluvná bytost. Byla jsem zamilovaná do okouzlujícího Střelce, s tváří anděla, ten mě však ignoruje a jeví nezájem. Nu a nyní se o mě začal ucházet pozemský, citlivý a také stydlivý muž ve znamení Býka. Pořád se na mě dívá, otevírá mi dveře, povídá si se mnou i o důvěrných věcech. Ano, své kouzlo má, je také krásný, má hrozně hodné oči a srdce. Co si mám však počít, když si vzpomenu na toho podmanivého avšak egoistického muže střelce? Co dělat?
Děkuji za odpověď. :mavam:

Vykaslat se na zverokruh.
Kdyz pri jednom pokusu rozdali horoskopy nahodne, tak se v nich poznalo 90% lidi. Takze asi tak.

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 03.02.17 11:18

@Scorpia především přestat řešit zvěrokruh :lol: :lol: :lol:

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 03.02.17 11:23

Já jsem teda nezažila stydlivého býka. Co jsem s nimi měla zkušenost, tak svému zvěrokruhu dělali fakt jen čest.

Já jsem kozoroh a manžel panna - prý pedantské znamení, no ani omylem.

Jak psaly holky, nehleď na znamení. :mavam:

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 03.02.17 11:24

Na znameni neverim 8) ale ja jsem stir- taky spis tissi a nevyhledavam moc spolecnost, manzel je byk- trochu muj opak a vyhovuje nam to. Uz jsme spolu sedmy rok.
Kasli na zverokruh ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 03.02.17 11:29

@Scorpia dlabej na znamení, je to kravina.

nostress
Extra třída :D 13379 příspěvků 03.02.17 11:37

Přesně tak. Neřeš znamení. Když bych hledala manžela podle znamení, nikdy bych nenašla toho nejúžasnějšího chlapa na světě. ;)

Terisos
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 03.02.17 11:53

Soustřeď se na charakter, ne na znamení zvěrokruhu. Jestli někdo opravdu volí partnera podle data narození, nedivím se, že je ve společnosti tolik nefunkčních vztahů… Vždyť podle postavení Slunce a Jupiteru to měla být životní láska… :roll:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27332 příspěvků 03.02.17 11:59

@Scorpia proč to dáváš dvakrát? Stačí jedna diskuze, ne?

https://www.emimino.cz/…vice-280631/

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4133 příspěvků 6 inzerátů 03.02.17 12:02

@Regina Hero taky jsem se chtěla zeptat :lol:
je zajímavé, že nováčci téměř vždy zadají nějaké „podivuhodné“ téma a téměř vždy minimálně 2×, ale pokaždé se ta diskuze jmenuje jinak

Terisos
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 03.02.17 12:02

@Regina Hero Co kdyby na jedné měla „hezčí“ komentáře… :roll:

Frozie_F
Kecalka 112 příspěvků 03.02.17 12:55

Jak radí holky přede mnou, naprosto se vykašli na horoskop! Jako každá ženská si ho samozřejmě ráda přečtu, ale řídit podle toho život opravdu nejde ;) Protože svět není rozdělený na 12 typu lidí, každý je jiný, navíc nás ovlivňuje nejen znamení, ale taky určité postavení hvězd v hodině narození apod.
A musím říct, že tichého býka teda neznám :D Sama jsem Býk a za tichou a stydlivou by mě označil málokdo :D

Ou
Kelišová 5156 příspěvků 03.02.17 13:13

Pokud namísto příčetné komunikace dvou reálných bytostí budete hledat astrologické rady na mimi fóru, tak má křišťálová koule praví, že to dopadne zase tak blbě, jako vždycky před tím.

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 03.02.17 13:26
@Scorpia píše:
Děkuji za odpověď. :mavam:

Hele a kolik ti je? Ty věříš že každý má povahu 100% podle zvěrokruhu? :mrgreen: Já teda nikdy nikoho takového nepotkala :jazyk:

anna flipper
Kecalka 134 příspěvků 03.02.17 14:10

Ja ty baby nechapu, hodny chlap se zajmem je az moc hodny a takoveho, ktery nechce je chteji ony a otravuji dokud nedostanou to co chteji, pak jsou nestastne, protoze za takove chovani si jich chlap.Ja jsme beran a manzel stir (uzasny, ale taky ma svou hlavu),jsme spolu stastni a 12let, tchyne stir a tchan beran 30let…dokud tchan nezemrel.ja si myslim, ze je na kazdem jestli chce vztah budovat nebo ne a nebo se pri prvnim rozdilnem nazoru rozchazi, protoze podle horoskopu se k sobe preci nehodi,kravina.Na me prvni dojem dela hodne, podle toho bych chtela toho hodneho, a ktery je mi sympaticky. Nechtela bych nekoho, kdo mi hned nesedi, ale je krasnej a horoskop radi toho hajzlika…chce se mi smat:-)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >