Hroch jako přezdívka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michrich
Kecalka 174 příspěvků 22.01.17 11:32
Hroch jako přezdívka

Kamarád mi zničeho nic začal občas říkat „hrochu“. Když mi to řekl poprvé, naznačila jsem, že mě to trošku uráží. Podle něho je prý ale hroch hezké zvíře. :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

pannda
Kelišová 6584 příspěvků 35 inzerátů 22.01.17 11:37

Ohraď se klidně znovu, nemá právo ti říkat něco, co se ti nelíbí

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 22.01.17 11:37

A Vy jste kopulentní? Nebo proč Vám to vadí? :nevim:

Michrich
Kecalka 174 příspěvků 22.01.17 11:44
@holkaZ píše:
A Vy jste kopulentní? Nebo proč Vám to vadí? :nevim:

Nejsem. Ale nějaký ten faldík by se našel :oops:. Kdo by ho neměl :). Taky moje reakce byla negativní, jelikož beru hrocha jako mohutné zvíře.

radúna
Extra třída :D 12004 příspěvků 22.01.17 11:47
@Michrich píše:
Kamarád mi zničeho nic začal občas říkat „hrochu“. Když mi to řekl poprvé, naznačila jsem, že mě to trošku uráží. Podle něho je prý ale hroch hezké zvíře. :)

Tak znovu mu řekni, že ti to vadí a to dost.
Pokud toho nenechá, oslovuj ho „osle!“ Že osel se ti zdá jako roztomilé zvíře :lol:.

Taka
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 22.01.17 11:48

Narovinu mu řekni, že ti to vadí a uráží tě to. Když nepochopí, naštvaně bych mu to zopakovala - nejlépe mezi lidmi ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.01.17 11:58
@Michrich píše:
Kamarád mi zničeho nic začal občas říkat „hrochu“. Když mi to řekl poprvé, naznačila jsem, že mě to trošku uráží. Podle něho je prý ale hroch hezké zvíře. :)

já bych to neřešila, taky mám zvířecí přezdívku :mrgreen: pokud Ti to vadí, řekni mu to..

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 22.01.17 11:59
@Michrich píše:
Nejsem. Ale nějaký ten faldík by se našel :oops:. Kdo by ho neměl :). Taky moje reakce byla negativní, jelikož beru hrocha jako mohutné zvíře.

Tak já bych to brala jako narážku na svou váhu :think:

Michrich
Kecalka 174 příspěvků 22.01.17 12:08
@LadyBrigit píše:
Tak já bych to brala jako narážku na svou váhu :think:

Nápodobně :D. Taky mi to v tu chvíli proběhlo hlavou jako první. Ale tak to prý nemyslel.

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 22.01.17 12:14
@Michrich píše:
Nápodobně :D. Taky mi to v tu chvíli proběhlo hlavou jako první. Ale tak to prý nemyslel.

Jedině pak ještě, jestli tvůj obličej nepřipomíná hrocha :nevim:…legrace samozřejmě :D

dedrichov
Závislačka 2869 příspěvků 22.01.17 12:21

Tak se zeptej, proč Ti tak začal najednou říkat.

Michrich
Kecalka 174 příspěvků 22.01.17 12:24
@LadyBrigit píše:
Jedině pak ještě, jestli tvůj obličej nepřipomíná hrocha :nevim:…legrace samozřejmě :D

Chápu :lol:.
No, to by mohlo dávat smysl :mrgreen:. Jelikož mi (už dávno) složil poklonu a hroch se mu jako zvíře líbí.

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 22.01.17 12:26

Asi to myslel hezky…nicméně pokud ti to vadí, řekni to…

Michrich
Kecalka 174 příspěvků 22.01.17 12:33
@dedrichov píše:
Tak se zeptej, proč Ti tak začal najednou říkat.

Neví :D. Řekl jen, že hroch je hezké zvíře. Mě to spíš urazilo, protože hrocha beru jako tlusté a těžké zvíře.

berry4
Nadpozemská drbna 28339 příspěvků 22.01.17 12:35
@martina.se píše:
já bych to neřešila, taky mám zvířecí přezdívku :mrgreen: pokud Ti to vadí, řekni mu to..

Tak ona myšička, nebo kotě je něco jiného, než kdyby tě tvůj partner nazýval husičkou, nebo hrochem nemyslíš? :lol:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >