Hroch jako přezdívka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michrich
Kecalka 176 příspěvků 22.01.17 11:32
Hroch jako přezdívka

Kamarád mi zničeho nic začal občas říkat „hrochu“. Když mi to řekl poprvé, naznačila jsem, že mě to trošku uráží. Podle něho je prý ale hroch hezké zvíře. :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pannda
Kelišová 6796 příspěvků 36 inzerátů 22.01.17 11:37

Ohraď se klidně znovu, nemá právo ti říkat něco, co se ti nelíbí

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 22.01.17 11:37

A Vy jste kopulentní? Nebo proč Vám to vadí? :nevim:

Michrich
Kecalka 176 příspěvků 22.01.17 11:44
@holkaZ píše:
A Vy jste kopulentní? Nebo proč Vám to vadí? :nevim:

Nejsem. Ale nějaký ten faldík by se našel :oops:. Kdo by ho neměl :). Taky moje reakce byla negativní, jelikož beru hrocha jako mohutné zvíře.

radúna
Extra třída :D 12065 příspěvků 22.01.17 11:47
@Michrich píše:
Kamarád mi zničeho nic začal občas říkat „hrochu“. Když mi to řekl poprvé, naznačila jsem, že mě to trošku uráží. Podle něho je prý ale hroch hezké zvíře. :)

Tak znovu mu řekni, že ti to vadí a to dost.
Pokud toho nenechá, oslovuj ho „osle!“ Že osel se ti zdá jako roztomilé zvíře :lol:.

Taka
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 20 inzerátů 22.01.17 11:48

Narovinu mu řekni, že ti to vadí a uráží tě to. Když nepochopí, naštvaně bych mu to zopakovala - nejlépe mezi lidmi ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 22.01.17 11:58
@Michrich píše:
Kamarád mi zničeho nic začal občas říkat „hrochu“. Když mi to řekl poprvé, naznačila jsem, že mě to trošku uráží. Podle něho je prý ale hroch hezké zvíře. :)

já bych to neřešila, taky mám zvířecí přezdívku :mrgreen: pokud Ti to vadí, řekni mu to..

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 22.01.17 11:59
@Michrich píše:
Nejsem. Ale nějaký ten faldík by se našel :oops:. Kdo by ho neměl :). Taky moje reakce byla negativní, jelikož beru hrocha jako mohutné zvíře.

Tak já bych to brala jako narážku na svou váhu :think:

Michrich
Kecalka 176 příspěvků 22.01.17 12:08
@LadyBrigit píše:
Tak já bych to brala jako narážku na svou váhu :think:

Nápodobně :D. Taky mi to v tu chvíli proběhlo hlavou jako první. Ale tak to prý nemyslel.

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 22.01.17 12:14
@Michrich píše:
Nápodobně :D. Taky mi to v tu chvíli proběhlo hlavou jako první. Ale tak to prý nemyslel.

Jedině pak ještě, jestli tvůj obličej nepřipomíná hrocha :nevim:…legrace samozřejmě :D

dedrichov
Závislačka 3234 příspěvků 22.01.17 12:21

Tak se zeptej, proč Ti tak začal najednou říkat.

Michrich
Kecalka 176 příspěvků 22.01.17 12:24
@LadyBrigit píše:
Jedině pak ještě, jestli tvůj obličej nepřipomíná hrocha :nevim:…legrace samozřejmě :D

Chápu :lol:.
No, to by mohlo dávat smysl :mrgreen:. Jelikož mi (už dávno) složil poklonu a hroch se mu jako zvíře líbí.

Kotatko03
Echt Kelišová 8263 příspěvků 22.01.17 12:26

Asi to myslel hezky…nicméně pokud ti to vadí, řekni to…

Michrich
Kecalka 176 příspěvků 22.01.17 12:33
@dedrichov píše:
Tak se zeptej, proč Ti tak začal najednou říkat.

Neví :D. Řekl jen, že hroch je hezké zvíře. Mě to spíš urazilo, protože hrocha beru jako tlusté a těžké zvíře.

berry4
Nadpozemská drbna 28350 příspěvků 22.01.17 12:35
@martina.se píše:
já bych to neřešila, taky mám zvířecí přezdívku :mrgreen: pokud Ti to vadí, řekni mu to..

Tak ona myšička, nebo kotě je něco jiného, než kdyby tě tvůj partner nazýval husičkou, nebo hrochem nemyslíš? :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >