Reklama

Hroch jako přezdívka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michrich
Kecalka 174 příspěvků 22.01.17 11:32
Hroch jako přezdívka

Kamarád mi zničeho nic začal občas říkat „hrochu“. Když mi to řekl poprvé, naznačila jsem, že mě to trošku uráží. Podle něho je prý ale hroch hezké zvíře. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6464 příspěvků 31 inzerátů 22.01.17 11:37

Ohraď se klidně znovu, nemá právo ti říkat něco, co se ti nelíbí

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 22.01.17 11:37

A Vy jste kopulentní? Nebo proč Vám to vadí? :nevim:

Michrich
Kecalka 174 příspěvků 22.01.17 11:44
@holkaZ píše:
A Vy jste kopulentní? Nebo proč Vám to vadí? :nevim:

Nejsem. Ale nějaký ten faldík by se našel :oops:. Kdo by ho neměl :). Taky moje reakce byla negativní, jelikož beru hrocha jako mohutné zvíře.

radúna
Extra třída :D 11896 příspěvků 22.01.17 11:47
@Michrich píše:
Kamarád mi zničeho nic začal občas říkat „hrochu“. Když mi to řekl poprvé, naznačila jsem, že mě to trošku uráží. Podle něho je prý ale hroch hezké zvíře. :)

Tak znovu mu řekni, že ti to vadí a to dost.
Pokud toho nenechá, oslovuj ho „osle!“ Že osel se ti zdá jako roztomilé zvíře :lol:.

Taka
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 22.01.17 11:48

Narovinu mu řekni, že ti to vadí a uráží tě to. Když nepochopí, naštvaně bych mu to zopakovala - nejlépe mezi lidmi ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 22.01.17 11:58
@Michrich píše:
Kamarád mi zničeho nic začal občas říkat „hrochu“. Když mi to řekl poprvé, naznačila jsem, že mě to trošku uráží. Podle něho je prý ale hroch hezké zvíře. :)

já bych to neřešila, taky mám zvířecí přezdívku :mrgreen: pokud Ti to vadí, řekni mu to..

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 22.01.17 11:59
@Michrich píše:
Nejsem. Ale nějaký ten faldík by se našel :oops:. Kdo by ho neměl :). Taky moje reakce byla negativní, jelikož beru hrocha jako mohutné zvíře.

Tak já bych to brala jako narážku na svou váhu :think:

Michrich
Kecalka 174 příspěvků 22.01.17 12:08
@LadyBrigit píše:
Tak já bych to brala jako narážku na svou váhu :think:

Nápodobně :D. Taky mi to v tu chvíli proběhlo hlavou jako první. Ale tak to prý nemyslel.

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 22.01.17 12:14
@Michrich píše:
Nápodobně :D. Taky mi to v tu chvíli proběhlo hlavou jako první. Ale tak to prý nemyslel.

Jedině pak ještě, jestli tvůj obličej nepřipomíná hrocha :nevim:…legrace samozřejmě :D

dedrichov
Závislačka 2694 příspěvků 22.01.17 12:21

Tak se zeptej, proč Ti tak začal najednou říkat.

Michrich
Kecalka 174 příspěvků 22.01.17 12:24
@LadyBrigit píše:
Jedině pak ještě, jestli tvůj obličej nepřipomíná hrocha :nevim:…legrace samozřejmě :D

Chápu :lol:.
No, to by mohlo dávat smysl :mrgreen:. Jelikož mi (už dávno) složil poklonu a hroch se mu jako zvíře líbí.

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 22.01.17 12:26

Asi to myslel hezky…nicméně pokud ti to vadí, řekni to…

Michrich
Kecalka 174 příspěvků 22.01.17 12:33
@dedrichov píše:
Tak se zeptej, proč Ti tak začal najednou říkat.

Neví :D. Řekl jen, že hroch je hezké zvíře. Mě to spíš urazilo, protože hrocha beru jako tlusté a těžké zvíře.

berry4
Nadpozemská drbna 28328 příspěvků 22.01.17 12:35
@martina.se píše:
já bych to neřešila, taky mám zvířecí přezdívku :mrgreen: pokud Ti to vadí, řekni mu to..

Tak ona myšička, nebo kotě je něco jiného, než kdyby tě tvůj partner nazýval husičkou, nebo hrochem nemyslíš? :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Reklama