Stojí ještě o mě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

milionjmen
Nováček 9 příspěvků 05.08.18 19:28
Stojí o mě ještě vůbec?

Ahoj, nemám to s kým probrat, tak píšu sem.. jsem s přítelem necelé 3 roky, od února spolu bydlíme.. nevím jestli to je ve mě nebo to tak má být.. ale čekala jsem od vztahu víc. Nebo spíš od něho. Je mi 19 (jemu 24) a prostě furt sedí doma.. Úplně mu přestávám rozumět :-( Cokoliv co mu navrhnu že bychom mohli podniknout tak ne, jemu se nechce.. o domácnost se vůbec nestará.. Můžu tady uklízet jak blbá, ale stejně většinou přijdu z práce a je tu zas bordel.. Dnes jsem mu odpoledne řekla, ať zajde koupit něco dobrého a že si večer pustíme nějaký film.. do obchodu ani nešel a místo toho teď hraje hry.. Spíme spolu už jen tak 1× za měsíc (víckrát nechce).. já nevím.. prostě mě to trápí.. netrávíme spolu skoro žádný volný čas, naplánujeme nic (dovolená, výlety, apod..), prostě mi přijde, že tu vedle sebe jen přežíváme.. Nevím jestli to přeháním ale už dál nemůžu..
Ani vlastně nevím co čekám od vás, jen jsem to ze sebe potřebovala dostat ven.. :,( :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Lada84
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 05.08.18 19:35

Ve 24l je sakra pasivni, zvedni kotvy a zacni zit, urcite casem objevis nekoho, kdo bude chtit aktivne zit taky :kytka:

mary.27
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 05.08.18 19:40

Ještě není zralý na partnerský život, to se u kluků často stává…
Vykašli se na něho, užívej si single života, máš ty nejhezčí roky před sebou, tak je nepromarni s někým, kdo za to nestojí… ;)

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 05.08.18 19:41

Tyjo… ma zadara uklizecku kucharku.. peres mu taky? A jeste najem neni tak vysokej. A jedou za mesic i ten sex aby se nereklo.

To neni vztah ale spolubydleni s vyhodami pro nej.

Holka je ti 19 tak ZIJ!!!!

milionjmen
Nováček 9 příspěvků 05.08.18 19:42

@Lada84 já nepotřebuji být pořád někde pryč, něco podnikat.. ale jako dát si film, udělat si pěkný večer, to je ve vztazích normální, nebo ne? :nevim: Dřív jsme spolu dělali pořád něco, teď už nic..

Uživatel je onlineLioness34
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 05.08.18 19:43

Myslím ze problém je stereotyp plus to ze on nic nemusí

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 05.08.18 19:44

Ja bych nevahala a pojistila si takovou partii miminem. Sex jednou do mesice (s frekvenci na statem uznavane svatky byste to meli castejsi), liny cune..co vic si prat?

mary.27
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 05.08.18 19:45
@milionjmen píše:
@Lada84 já nepotřebuji být pořád někde pryč, něco podnikat.. ale jako dát si film, udělat si pěkný večer, to je ve vztazích normální, nebo ne? :nevim: Dřív jsme spolu dělali pořád něco, teď už nic..

on to tak necítí, no…ještě nedozrál do chlapa… :think:

milionjmen
Nováček 9 příspěvků 05.08.18 19:48

@vonajebohyne Můžeš toho nechat? Je to můj první vztah, a holt se snažím a nerozcházím se hned …

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 05.08.18 19:50
@milionjmen píše:
@vonajebohyne Můžeš toho nechat? Je to můj první vztah, a holt se snažím a nerozcházím se hned …

A to ti prijde normalni se nechat takto ponizovat? To je otazkou vychovy holky ke zdravemu sebevedomi. Na to se snad nemusis ptat na netu, sama vidis, ze jsi mu naprosto ukradena.

milionjmen
Nováček 9 příspěvků 05.08.18 19:52

@Lioness34 Takže radíš co? Když pořád něco navrhuju, jen on nechce.. a když mu řeknu ať něco udělá, např. ať schová prádlo, tak ho sice dá z venku dovnitř, ale už ho nedá tam, kam patří.. :zed:

xxpav.ka
Ukecaná baba ;) 2256 příspěvků 4 inzeráty 05.08.18 19:52

@milionjmen Jestli čekáš,že se to za pět,deset,dvacet let společného života nebo až budete mít děti změní,tak ne,nezmění,určitě ne k lepšímu. Naopak,budeš skákat kolem něj,dětí a ani se nedočkáš žádného povyražení. Bude dál sedět u her a všechno ostatní mu bude fuk. Neříkám,že se s ním máš ze dne na den rozejít,ale zkus si s ním na rovinu promluvit, říct mu to,co jsi psala sem a uvidíš reakci. Jestli o tebe stojí,tak si to uvědomí a začne se aspoň snažit. Jestli ne,tak venku čeká spousta jiných…

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 05.08.18 19:53
@milionjmen píše:
@vonajebohyne Můžeš toho nechat? Je to můj první vztah, a holt se snažím a nerozcházím se hned …

A co na tom proboha chces zachranovat? 8o

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10938 příspěvků 05.08.18 19:54
@milionjmen píše:
Ahoj, nemám to s kým probrat, tak píšu sem.. jsem s přítelem necelé 3 roky, od února spolu bydlíme.. nevím jestli to je ve mě nebo to tak má být.. ale čekala jsem od vztahu víc. Nebo spíš od něho. Je mi 19 (jemu 24) a prostě furt sedí doma.. Úplně mu přestávám rozumět :-( Cokoliv co mu navrhnu že bychom mohli podniknout tak ne, jemu se nechce.. o domácnost se vůbec nestará.. Můžu tady uklízet jak blbá, ale stejně většinou přijdu z práce a je tu zas bordel.. Dnes jsem mu odpoledne řekla, ať zajde koupit něco dobrého a že si večer pustíme nějaký film.. do obchodu ani nešel a místo toho teď hraje hry.. Spíme spolu už jen tak 1× za měsíc (víckrát nechce).. já nevím.. prostě mě to trápí.. netrávíme spolu skoro žádný volný čas, naplánujeme nic (dovolená, výlety, apod..), prostě mi přijde, že tu vedle sebe jen přežíváme.. Nevím jestli to přeháním ale už dál nemůžu..
Ani vlastně nevím co čekám od vás, jen jsem to ze sebe potřebovala dostat ven.. :,( :(

No a mohu se zeptat, co tě tedy drží u něho, když se nad tím zamyslíš ? Je to strach, že tě nikdo nebude mít rád ? :nevim: Je ti 19 let a už mu děláš služku a on o tebe vůbec nejeví zájem. Přijde mi to hrozná škoda se ve tvém věku k někomu takovému upínat. Navíc jeho chování/záliby podle stručného popisu na to, že mu je 24 let, mi přijdou trošku mimo.
Já bych se být tebou poohlédl tedy jinde. Todle je opravdu zbytečné a velká škoda. Určitě najdeš někoho daleko lepšího, kdo si tě bude vážit :kytka:

milionjmen
Nováček 9 příspěvků 05.08.18 19:54

@vonajebohyne Však jo, vyrůstala jsem v tom že otec týral matku, jak psychicky tak fyzicky, taky se jen starala a uklízela, tak už vím, odkud to mám :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bill Nighy: Stydím se, že jsem ještě nebyl v Praze, na Lásku nebeskou nekoukám

Ve svém prvním filmu se Bill Nighy (68) objevil již v roce 1981, celosvětově... číst dále >

Válka mezi Ester a svazem pokračuje: Peníze se někam ztrácí, rýpla si Ledecká

Nechybělo mnoho a fenomenální česká sportovkyně Ester Ledecká (23) dost možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >