Reklama

Přála bych si umřít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tudii6-
Kecalka 129 příspěvků 05.08.18 18:21
Přála bych si umřít

Přála bych si umřít, už nedýchat, nemyslet, netrápit se, nezabírat tady místo. Jediná věc proč jsem to ještě neudělala je moje rodina, vím, že by je to hrozně zasáhlo a já se cítím tak hrozně beznadějně když vím že chci umřít a „nemůžu“ to udělat. Leda být sobecká a udělat to i na vzdory tomu. Nevím co mám dělat. Psycholog mi nepomůže. Bývalý přítel na mě kašle, vím, že na světě je xxxx dalších chlapů, ale když vám někdo koho milujete řekne, že si nemyslí, že byste zvládla porod a dobře vychovávala společné dítě jen kvůli tomu, že nesportujete každý den (a ne nejsem 150 kg žena) tak prostě mi to v té hlavě pořád straší. Straním se lidí, nemám moc kamarády a přijde mi moje existence naprosto zbytečná, proč? Proč tady jsem. Z jakýho důvodu, abych pořád jen trpěla a trápila se? :-(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Lioness34
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 05.08.18 18:29

Pokud té tvoje rodina miluje tak se ji sver…
A to ze té nechce jeden chlap třeba je prave pro tebe výhra… já kdysi rozešla s klukem ale pak toho litovala … myslela jsem si ze nikdo lepší není… a dnes? Mam ještě lepšího chlapa než kdysi…

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 05.08.18 18:31

Ja si teda naopak myslim ze psycholog by ti pomoct mohl. Protoze brat vazne argument, ze budes spatna matka protoze kazdy den nesportujes je naprosto mimo.

8o

Helileli
Závislačka 2753 příspěvků 05.08.18 18:32
@Tudii6- píše:
Přála bych si umřít, už nedýchat, nemyslet, netrápit se, nezabírat tady místo. Jediná věc proč jsem to ještě neudělala je moje rodina, vím, že by je to hrozně zasáhlo a já se cítím tak hrozně beznadějně když vím že chci umřít a „nemůžu“ to udělat. Leda být sobecká a udělat to i na vzdory tomu. Nevím co mám dělat. Psycholog mi nepomůže. Bývalý přítel na mě kašle, vím, že na světě je xxxx dalších chlapů, ale když vám někdo koho milujete řekne, že si nemyslí, že byste zvládla porod a dobře vychovávala společné dítě jen kvůli tomu, že nesportujete každý den (a ne nejsem 150 kg žena) tak prostě mi to v té hlavě pořád straší. Straním se lidí, nemám moc kamarády a přijde mi moje existence naprosto zbytečná, proč? Proč tady jsem. Z jakýho důvodu, abych pořád jen trpěla a trápila se? :-(

Máš pravdu, toto je už na psychiatra. Že né, nechceš? To je součást diagnózy. Spousta psychicky nemocných lidí odmítá léčbu. Když se do ní pak nějakým zázrakem dostanou a zálečí se, tlučou se do hlavy, že nesli dřív a ničili si zbytečně život v setrvávání v nemoci.
Když se porouchá chemie v mozku, je potřeba mu pomoct se vrátit zpátky do normálu.
Mám ve svém okolí momentálně člověka, který je nemocný a nechce se léčit. Ubližuje tím všem okolo, aniž by si to uvědomoval. To je bezmoc. Ty máš možnost volby.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 05.08.18 18:36

Nějak Tě moc nechápu. Tak budeš bez chlapa…Nebo v tom je ještě něco jiného?? :nevim:

mary.27
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 05.08.18 18:38
@Tudii6- píše:
Přála bych si umřít, už nedýchat, nemyslet, netrápit se, nezabírat tady místo. Jediná věc proč jsem to ještě neudělala je moje rodina, vím, že by je to hrozně zasáhlo a já se cítím tak hrozně beznadějně když vím že chci umřít a „nemůžu“ to udělat. Leda být sobecká a udělat to i na vzdory tomu. Nevím co mám dělat. Psycholog mi nepomůže. Bývalý přítel na mě kašle, vím, že na světě je xxxx dalších chlapů, ale když vám někdo koho milujete řekne, že si nemyslí, že byste zvládla porod a dobře vychovávala společné dítě jen kvůli tomu, že nesportujete každý den (a ne nejsem 150 kg žena) tak prostě mi to v té hlavě pořád straší. Straním se lidí, nemám moc kamarády a přijde mi moje existence naprosto zbytečná, proč? Proč tady jsem. Z jakýho důvodu, abych pořád jen trpěla a trápila se? :-(

Jak to víš, že psycholog ti nepomůže, tak se tedy obrať na psychiatra, to už je vystudovaný doktor, který ti minimálně někoho doporučí…
Pokud ti partner tvrdí, že budeš špatná matka, protože nesportuješ, tak ho k tomu odborníkovi odveď také! :think:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9614 příspěvků 05.08.18 18:39

Bez k psychiatrovi

ladai
Závislačka 3656 příspěvků 05.08.18 18:40
@Tudii6- píše:

A to vše jako kvůli chlapovi

mrav
Extra třída :D 14068 příspěvků 05.08.18 18:41

Vím,že se mi to dobře radí, ale mysli na to svoje děťátko. Ty se netěšíš na to, až se ti narodí? Kdy máš termín? A zajdi si, prosím, za tím psychologem, nebo za psychiatrem pro antidepresiva. :mavam:

dasajur
Kecalka 184 příspěvků 05.08.18 18:41

S myšlenkami na smrt se opravdu svěř psychologovi, ten tě eventuelně odešle k psychiatrovi. Pokud by bylo nutkání hodně silné, tak na krizovou intervenci do psychiatrické nemocnice.

mary.27
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 05.08.18 18:45

http://www.csspraha.cz/…linka-duvery
zkus se poradit na lince důvěry, poradí ti a navedou tě, co s životem dělat dál a kam se ubírat… ;)

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33615 příspěvků 05.08.18 18:46

@Tudii6- už pár hezkých let pracuji s lidským neštěstím a věřte mi,že se vám nic tak hrozného naděje. K životu potřebujete pouze sama sebe a od toho se vše odvíjí.
Jestli se hroutíte z toho co vám kdo řekne ptám se proč..je to jeho slabost a vy jste vy tak si takové mekty nepripoustejte nicite tím pouze sebe.
Jděte k někomu kdo vám pomůže najít své sebevědomí a mít se opět ráda :pankac:

Tudii6-
Kecalka 129 příspěvků 05.08.18 18:47

@mrav Já nečekám dítě.

mary.27
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 05.08.18 18:49
@Tudii6- píše:
@mrav Já nečekám dítě.

tady ti nikdo nepomůže, obrať se na odborníky, ty už si budou vědět rady… ;)

Tudii6-
Kecalka 129 příspěvků 05.08.18 18:51

Není to jen kvůli chlapovi. Ale ve vztazích se mi nedaří. Vždy to skončí, i když ho mám hodně moc ráda. A teď je mi 30 a dítě, které jsem si moc přála s bývalým přítelem je v nedohlednu nebo spíš už nikdy nebude :-( prostě nevěřím, že se objeví někdo kdo MĚ bude milovat. I s mými chybami, asi jsem fakt tak hrozná, že mě nikdo nedokáže milovat a plánovat se mnou budoucnost. Bojím se lidí, že mi zase někdo ublíží a proto ani moc do společnosti nechodím, tím pádem nemám ani moc kamarády… nevidím smysl toho všeho.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama