Reklama

Spokojený vztah a minulost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 15:56
Spokojený vztah a minulost

Ahoj holky, již pár dní mám takový zvláštní pocit a jsem neustále podrážděná. Spíš se asi potřebuji vypovídat a proto, že nemám nikoho, komu bych v tomhle ohledu mohla 100% důvěrovat, píšu sem. Asi to bude trochu obsáhlejší, ale to proto, že chci znát Váš objektivní názor.
Mám krásného chytrého syna, když byl malý hodně jsem si s jeho otcem vytrpěla, bil mě a neustále ponižoval, skoro po čtyřech letech jsem se rozhodla utéct a dát si život dohromady jen se svým drobečkem. Poměrně za krátké období se mi to podařilo a měla jsem před sebou už jen soud o výhradní svěření do péče, který mě psychiky deptal více jak rok a půl. Ale i tak jsem byla spokojená, syn byl klidný a vyrovnaný, měla jsem super práci v jedné firmě a byla jsem rozhodnuta se už na chlapa ani nepodivat. Jenže…pracovala jsem mezi chlapama. Ani jeden z nich mi nic neříkal,…časem jsem s kolegou Pepou, začala jezdit na pomocné práce v rámci firmy, trávili jsme společně hodně času, začal mi i pomáhat se synem, věděl, že jsme sami, a já zjistila, že ačkoliv je mu skoro 50 let, je mi s ním fajn a synovi také. Vše bylo nevinné až do doby, než jsem se opila a vyspala se s ním. Samozřejmě i potom bylo vše super, jenže já byla zničená z předchozího vztahu a zvyklá být sama a nikomu nevěřit. Nesnášela jsem telefony kde jsem a kdy přijdu, nechtěla jsem být vázáná. Celou věc jsme si vysvětlili a byli opět pouze kamarádi, po pár měsících se situace dost podobně opakovala se stejným koncem, jsme přátelé. Pepa byl moc hodný, pomáhal, hlídal mi syna, jezdili jsme na výlety, byla jsem jako princezna, jenže mi hrozně chyběla láska a chemie. Někoho milovat, s někým sdílet dobré i zlé. Prostě ta vztahová chemie.
Jednou jsem se setkala s klukem, který byl vtipný, pohotový, milý a hlavně mě konečně moc přitahoval a začali jsme spolu chodit…
Dnes jsem s ním skoro dva roky, můj syn v něm našel otce, dokonce mu i říká tati a žijeme jako rodina.
Mé předchozí vazby s Pepou byly zpřetrháhy (raději).
A tak si občas říkám, zda jsem neudělala chybu, zda jsem třeba neměla být s Pepou, i přes to, že jako muž mi nic neříkal, a mít se jako princezna nebo jsem udělala dobře, že věřím na lásku? Prosím o Váš objektivní názor.
Dnes nad tím přemýšlím..chtěla bych druhé dítě (bohužel partner mít nemůže), svatbu - partner nechce, nebaví mě počítat každá koruna - zda máslo za 50,– nebo margarin za 25,–kc hlavně když vím, že to tak být nemuselo
Cítím se zahambeně protože svého přítele miluji, ale proč mám tedy myšlenky tak „mimo“?
Mám nějak náš vztah oživit? Co podniknout aby moje hlava zase myslela normálně?
Děkuji za všechny názory a rady. Omlouvám se, vkládám anonymně :think: :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 16:02

Píšeš, že jako muž ti Pepa nic neříkal, ale přitom jsi s ním minimálně 2× spala, ne? Možná to nevíš vědomě co, ale něco ti na něm muselo imponovat a přitahovat, když jsi s ním spala. Nikdo nespí s nikým, když ho nic nepřitahuje.

A co vztah mezi Pepou a tvým synem? Píšeš, že ti s ním pomáhal, hlídal, výlety… jaký měl vztah syn k němu? Nechyběl mu, když jsi Pepu odstřihla?

Russet
Extra třída :D 10385 příspěvků 05.08.18 16:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky, již pár dní mám takový zvláštní pocit a jsem neustále podrážděná. Spíš se asi potřebuji vypovídat a proto, že nemám nikoho, komu bych v tomhle ohledu mohla 100% důvěrovat, píšu sem. Asi to bude trochu obsáhlejší, ale to proto, že chci znát Váš objektivní názor.
Mám krásného chytrého syna, když byl malý hodně jsem si s jeho otcem vytrpěla, bil mě a neustále ponižoval, skoro po čtyřech letech jsem se rozhodla utéct a dát si život dohromady jen se svým drobečkem. Poměrně za krátké období se mi to podařilo a měla jsem před sebou už jen soud o výhradní svěření do péče, který mě psychiky deptal více jak rok a půl. Ale i tak jsem byla spokojená, syn byl klidný a vyrovnaný, měla jsem super práci v jedné firmě a byla jsem rozhodnuta se už na chlapa ani nepodivat. Jenže…pracovala jsem mezi chlapama. Ani jeden z nich mi nic neříkal,…časem jsem s kolegou Pepou, začala jezdit na pomocné práce v rámci firmy, trávili jsme společně hodně času, začal mi i pomáhat se synem, věděl, že jsme sami, a já zjistila, že ačkoliv je mu skoro 50 let, je mi s ním fajn a synovi také. Vše bylo nevinné až do doby, než jsem se opila a vyspala se s ním. Samozřejmě i potom bylo vše super, jenže já byla zničená z předchozího vztahu a zvyklá být sama a nikomu nevěřit. Nesnášela jsem telefony kde jsem a kdy přijdu, nechtěla jsem být vázáná. Celou věc jsme si vysvětlili a byli opět pouze kamarádi, po pár měsících se situace dost podobně opakovala se stejným koncem, jsme přátelé. Pepa byl moc hodný, pomáhal, hlídal mi syna, jezdili jsme na výlety, byla jsem jako princezna, jenže mi hrozně chyběla láska a chemie. Někoho milovat, s někým sdílet dobré i zlé. Prostě ta vztahová chemie.
Jednou jsem se setkala s klukem, který byl vtipný, pohotový, milý a hlavně mě konečně moc přitahoval a začali jsme spolu chodit…
Dnes jsem s ním skoro dva roky, můj syn v něm našel otce, dokonce mu i říká tati a žijeme jako rodina.
Mé předchozí vazby s Pepou byly zpřetrháhy (raději).
A tak si občas říkám, zda jsem neudělala chybu, zda jsem třeba neměla být s Pepou, i přes to, že jako muž mi nic neříkal, a mít se jako princezna nebo jsem udělala dobře, že věřím na lásku? Prosím o Váš objektivní názor.
Dnes nad tím přemýšlím..chtěla bych druhé dítě (bohužel partner mít nemůže), svatbu - partner nechce, nebaví mě počítat každá koruna - zda máslo za 50,– nebo margarin za 25,–kc hlavně když vím, že to tak být nemuselo
Cítím se zahambeně protože svého přítele miluji, ale proč mám tedy myšlenky tak „mimo“?
Mám nějak náš vztah oživit? Co podniknout aby moje hlava zase myslela normálně?
Děkuji za všechny názory a rady. Omlouvám se, vkládám anonymně :think: :think:

Najdi si lepší práci a dítě adoptujte.

Hanka1
Extra třída :D 13464 příspěvků 05.08.18 16:14

No Pepa mel velkou kliku, ze si ho odstrihla, jen si ho vyuzivala a byl pro tebe dobra otevrena penezenka, fyzicky te nepritahoval a chrapala si s nim jen pod vlivem. :pocitac:

Ted mas sice mladeho, ale chudeho, s vidinou dalsiho ditete neperspektivniho, ale zase ho milujes a to je fajn ne. :P ;)

:lol: Aspon si dala Pepovi sanci najit si vyzralou vrstevnici, kterou treba i pritahuje a spi s nim dobrovolne a strizliva a nemusi financovat ji i cizi ditetem a hrat si na nahradniho fotrika… :potlesk: :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 16:14

Nahradil ho můj stávající partner, syn získal nejen skvělého tátu, ale i spoustu nových zájmů a koníčků, ponořil se do sportu, který miluje. Syn byl bez reakce, Pepa s námi nikdy nesdílel společné bydlení. Bral ho jako kámoše. A co na Pepovi bylo krásné, tak oči a to, že byl hodný. Ale nikdy mi nechyběl.

Russet
Extra třída :D 10385 příspěvků 05.08.18 16:15
@Anonymní píše:
Nahradil ho můj stávající partner, syn získal nejen skvělého tátu, ale i spoustu nových zájmů a koníčků, ponořil se do sportu, který miluje. Syn byl bez reakce, Pepa s námi nikdy nesdílel společné bydlení. Bral ho jako kámoše. A co na Pepovi bylo krásné, tak oči a to, že byl hodný. Ale nikdy mi nechyběl.

Tak to byl „převozník“, nic víc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 17:17

@Hanka1 nebylo to tak, že bych s ním spala jen pod vlivem. Ale poprvé ano…byla jsem nervózní.
Rozhodně se ale neospravedlňuji, máte asi pravdu..jenže mi stále píše…

terien
Kelišová 7466 příspěvků 05.08.18 17:32
@Hanka1 píše:
No Pepa mel velkou kliku, ze si ho odstrihla, jen si ho vyuzivala a byl pro tebe dobra otevrena penezenka, fyzicky te nepritahoval a chrapala si s nim jen pod vlivem. :pocitac:

Ted mas sice mladeho, ale chudeho, s vidinou dalsiho ditete neperspektivniho, ale zase ho milujes a to je fajn ne. :P ;)

:lol: Aspon si dala Pepovi sanci najit si vyzralou vrstevnici, kterou treba i pritahuje a spi s nim dobrovolne a strizliva a nemusi financovat ji i cizi ditetem a hrat si na nahradniho fotrika… :potlesk: :palec:

Prosím tě nedramatizuj to. To se prostě v životě stává že člověk ujede nebo si začne něco s někým, kdo není ten pravý. On Pepa taky neměl pistoli u hlavy když je bral na výlety.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 17:40

@terien určitě máte pravdu…ale…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 17:45

Samozřejmě to mezi námi nebylo zase tak „nevinné“..on mě miloval, chtěl si mě vzít, mít dítě…vodili jsme se za ruce..jenže, já cítila spíše vděk a z jeho strany mi přišlo, že se chlubí, něci ve stylu, hele koukej je mi 50 a mám mladou buchtu.
Věřím, že když bych ho kontaktovala, vše vy chtěl vrátit…

Malina7
Závislačka 2631 příspěvků 05.08.18 18:09

Já už bych se v tom nevrtala. Co se stalo, mělo se stát. Pepíno už je minulost a přemýšlela bych spíše nad tím, jestli tenhle nynější partner je to pravé ořechové…

Lex1
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 05.08.18 18:13
@Anonymní píše:
Samozřejmě to mezi námi nebylo zase tak „nevinné“..on mě miloval, chtěl si mě vzít, mít dítě…vodili jsme se za ruce..jenže, já cítila spíše vděk a z jeho strany mi přišlo, že se chlubí, něci ve stylu, hele koukej je mi 50 a mám mladou buchtu.
Věřím, že když bych ho kontaktovala, vše vy chtěl vrátit…
Úplně nechápu pointu, Pepa Ti chybí? Ta jistota a to, že Tě zbožňuje a bylo by to tak napořád?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 18:38

Nehledejte pointu, chtěla jsem znát všeobecný názor a to proto, že nyní na Pepu často myslím, přemýšlím…chtěla jsem vědět, co by jste udělaly na mém místě…čemu by jste dali přednost, zda lásce nebo materiálnímu a finančnímu zabezpečení. Ten příběh jsem se snažila napsat dost podrobně, abych od Vás zjistila proč to tak může být? Že tak najednou…

Hanka1
Extra třída :D 13464 příspěvků 05.08.18 18:40
@terien píše:
Prosím tě nedramatizuj to. To se prostě v životě stává že člověk ujede nebo si začne něco s někým, kdo není ten pravý. On Pepa taky neměl pistoli u hlavy když je bral na výlety.

Nikdo nic nedramatizuje, proste prestarly obsournik pardon prevoznik s otevrenou srajtofli, to je vse…

Hanka1
Extra třída :D 13464 příspěvků 05.08.18 18:43
@Anonymní píše:
Nehledejte pointu, chtěla jsem znát všeobecný názor a to proto, že nyní na Pepu často myslím, přemýšlím…chtěla jsem vědět, co by jste udělaly na mém místě…čemu by jste dali přednost, zda lásce nebo materiálnímu a finančnímu zabezpečení. Ten příběh jsem se snažila napsat dost podrobně, abych od Vás zjistila proč to tak může být? Že tak najednou…

Prosim te za pet let bude z Pepy nerudny ochably dedek pred duchodem, kteremu tvuj predpubertalni kluk poleze tak akorat na nervy…to bych kvůli tomu, jestli zrat maslo za pade nebo Ramu, nechtela ani ja a to mi je 40+

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama