Stolice v těhotenství

Anonymní
20.12.19 21:12

Stolice v těhotenství

Určitě pochopíte anonym. Holky jsem z toho na nervy. Poslední dobou mám stolici ve tvaru úzkých šňůrek a roztrhanou na dvou centimetrové kousky. Navíc je i dost měkká a nemá normální konzistenci, tvar ani barvu. Vím že je to nechutné téma ale strašně by mě uklidnilo kdyby to měl někdo v těhotenství taky. Myslíte že to je normální nebo a tím budu muset k doktorovi? Jsem v půlce těhu. :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1277
20.12.19 21:28

Já se omlouvám, ale na ho*na si nekoukám, tak nevím, jaký mají tvar :nevim: :think: jsem také v půlce těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7138
20.12.19 21:32

Je to úplně normální, představ si, že těch asi 15 m střev musí najednou ustoupit dítěti. Problémy se stolicí, zácpa, průjem, nadýmání, jsou jedním nejčastějším problémem doprovázejícím těhotenství. Neplaš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2704
20.12.19 21:42
@Aduš8 píše:
Je to úplně normální, představ si, že těch asi 15 m střev musí najednou ustoupit dítěti. Problémy se stolicí, zácpa, průjem, nadýmání, jsou jedním nejčastějším problémem doprovázejícím těhotenství. Neplaš

Ano souhlasím. Navíc buď ráda, že se vysere. š :lol: já měla zácpu, šílené bolesti břicha, říkala jsem si, že horší to být nemůže a ono ouha, po porodu 3× tak horší a každý záchod jsem obrečela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1584
22.12.19 01:08
@Martha03 píše:
Ano souhlasím. Navíc buď ráda, že se vysere. š :lol: já měla zácpu, šílené bolesti břicha, říkala jsem si, že horší to být nemůže a ono ouha, po porodu 3× tak horší a každý záchod jsem obrečela.

Přesně, jako samovolnej bobek bych oslavila v jakékoliv konzistenci. Já do sebe lila lactulosu protože jinak bych přibrala 50kg a na sále by bylo dítě to poslední co by ze mě při tlačení vylezlo :lol: vykonej potřebu a splachni, nemusíš si dělat deníček s fotografiemi. Pokud tam není krev nebo nemáš několikadenní průjem a hrozí dehydratace tak to fakt neřeš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama