Strach prvorodičky - někdo ve stejné situaci?

6
28.5.20 10:49

Strach prvorodičky

Hezký den, nevím jestli byl dobrý nápad, zakládat další vlákno, některé ale jsou neaktuální a narovinu jsem nová a vystresovaná, nemám moc nikoho komu napsat, nebo kdo si v tuto chvíli prochází tou samou situací. Asi bych chtěla, aby i ostatní a nehen já, našli někoho s kým toto mohou sdílet.

Vím že stres je to nejhorší co může být, snažím se na sobě nehledat to špatné, jako že špinim nebo mě občas bolí podbřišek ( a pak z toho vyleze nadýmání :D )

Edit. Pro upřesnění, hledám někdo kdo by si chtěl občas napsat a popovídat si o starostech i radostech.

Příspěvek upraven 28.05.20 v 11:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18481
28.5.20 11:27

@Aenaika a dotaz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
28.5.20 11:33
@lachtanice86 píše:
@Aenaika a dotaz?

Nevěděla jsem, že musí být přímo dotazy. Spíše hledám někdo kdo má strach co bude, a chce si popovidat, t ak evidentně pochopila špatně :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
28.5.20 12:36

@Aenaika ahoj, kdy máš termín? Já 20.10.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
444
28.5.20 12:47

Ahoj, zkus si spíš vyhledat skupinku, kde mají holky stejný TP. Aspoň budete na stejné vlně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
28.5.20 15:19

Ahoj,
chápu a jsem pro. Taky zatím nemám moc s kým všechny strachy i radosti probírat. V práci to zatím říct nemůžu a domů jedu až tento víkend. Vždycky jsem si říkala, že přesně tyhle debaty číst nikdy nebudu a nebudu vypsychlá mamina čekatelka. Ale copak to jde? Když nemám s kým to probírat tak kolikrát odpovědi hledám na netu a vždycky na nějaké takové debatě skončím a čtu a čtu a pak se děsím ještě víc.

Kdy máš termín?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat