Přibírání na váze při braní antikoncepce

497
23.5.20 22:01

Vaha pri PMS.

Jdu si k vam pro radu.
Po 4 letech boje s PMS jsem to vzdala a nechala si napsat HA. Mam za sebou 3 prasek, musela jsem nasadit mimo menzes protoze jsem mela opet zpozdeni. Dnes rano jsem mela slaby kraveceni(to neresim) vim ze si HA musi jeste sednout. Mam silene chute, to prisuzuji asi k PMS. Ale co mne teda dostalo, jsem extremne nafoukla, mam vetry a na vaze mam o 6 kg vice. Je to normalni? Vim ze ty 2 kg jsou normalni, ale 6? V brano HA budu pokracovat a uvidim jestli se HA usadi. Myslize ze to muzu miz z ni? Diky za radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4276
23.5.20 23:27

PMS jsem nemela. Ale díky HA jsem za 3mes. Stejnou vahu…Ale né za 3dny 8o. Jestli to chápu dobře. :think:
Popravdě já bych se na HA vyprdla… Ale když máš PMS. Co máš za HA?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
23.5.20 23:30

Jakože po třech dnech HA jsi přibrala 6 kg? To je úplná blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4276
23.5.20 23:32
@Anonymní píše:
Jakože po třech dnech HA jsi přibrala 6 kg? To je úplná blbost.

Proč anonym?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
24.5.20 00:23

HA jsem nebrala, maximálně nějaké hormony typu Provera, se kterými jsem trochu přibrala, ale bylo to max 3-4kg a tak za 2 týdny užívání…podle mě nabrat 6kg po třech prášcích je trochu hodně, samozřejmě, že s HA zkušenosti nemám, ale přijde mi to divné - chutě atd chápu, hormony jsou hormony, ale nabrat takto rychle se mi moc nezdá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
497
24.5.20 04:36

Opravdu to blbost není, nechápu. Počkám jak to bude vypadat za dýl, jinak skočím za dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4160
24.5.20 14:10

Určitě po 3 prášcích HA nepřibereš 6 kg 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11109
24.5.20 14:20
@Hvezda70 píše:
Opravdu to blbost není, nechápu. Počkám jak to bude vypadat za dýl, jinak skočím za dr.

Jako po 3 dnech 6 kg? Vždyť to snad ani technicky není možné. Umím si představit, že bys třeba víc zadržovala vodu, ale těch 6 kg je šíleně moc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat