Reklama

Brnění těla a strach z roztroušené sklerózy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lejzyyyy
Povídálka 13 příspěvků 24.09.18 16:56
Strach z RS:-((

Koncem června mi začalo strašné brnění pravé strany těla, nemohla jsem se ani hýbat a brnění postupovalo až ke rtům a jazyku, po asi 15 minutách to přešlo. Od té doby se mi neustále vrací mravenčení prstů, obličeje a nohy. Byla jsem za lékařem a ten mi předepsal magnesium, které mi nepomohlo, tak jsem přišla znovu a poslala mě na neurologii a na RTG krční páteře. Před 2 týdny se mi začala točit hlava a točení trvá dodnes (páteř mě ale nebolí) do toho se přidala strašná slabost nohou která trvá už 2 dny. Na neurologii mi řekli že mám tetanii (bez jakéhokoli vystření, na EMG jdu za měsíc).Jak mohli hned vyloučit RS bez výsledků a nikam mě ani neposlat? Strašně se bojím aby se nejednalo o RS, je mi 19 a strašně by se mi pokazil život, mám strach a nevím co dělat, už nevydržím čekat jak dopadne EMG když mi hořčík nepomáhá. Děkuji za případné rady a pomoc, fakt se hrozně bojím.. :-((

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12810 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 17:17

u hořčíku trvá až půl roku než zabere,a vyšetření ti udělají takže nechápu vyjádření že tě nikam neposlali a neudělali žádné vyšetření :nevim:

lejzyyyy
Povídálka 13 příspěvků 24.09.18 17:18

@ka2ka myslela jsem spíš jiné vysetreni nez EMG, například CT nebo rezonanci :,(

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12810 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 17:20

@lejzyyyy tak musí postupovat po pořadě neudělají ti všechno najednou až udělají emg uvidí se co dál , jaký a kolik horčíku bereš?

lejzyyyy
Povídálka 13 příspěvků 24.09.18 17:22

@ka2ka právě mě vyděsila ta slabost nohou a točení hlavy :,( Magnerot co mi predepsal doktor, 2× denne většinou 2 tabletky ;)

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12810 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 17:25

@lejzyyyy u tetánie to je normální mě se točí tak že se třeba netrefím do dveří, znám paní co padá ze schodů protože je prostě nevidí.

lejzyyyy
Povídálka 13 příspěvků 24.09.18 17:27

@ka2ka Tyjo a jak to zvladas nebo co ti pomaha? :(

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12810 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 17:28

jak máš silný ten magnerot? mě nejvíc zabírá magnosolv plus pridávám ještě hořčík z lékárny co nejsilnější

lejzyyyy
Povídálka 13 příspěvků 24.09.18 17:30

@ka2ka 500mg.. a vraci se ti obtíže i kdyz beres horcik pravidelne?

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12810 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 17:30
@lejzyyyy píše:
@ka2ka Tyjo a jak to zvladas nebo co ti pomaha? :(

no držet se když se točí hlava stoupnu a počkám až se dotočí, když jdu do futer a vím že mám narážecí den držím ruce před sebou popřípadě porazím futra :think:

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12810 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 17:31

jo a mě se ještě stahuje krk a mám pocit že se dusím taky lahůdka

lejzyyyy
Povídálka 13 příspěvků 24.09.18 17:31

@ka2ka Tak takove problemy zatim nemam a snad ani mit nebudu :(

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12810 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 17:32
@lejzyyyy píše:
@ka2ka 500mg.. a vraci se ti obtíže i kdyz beres horcik pravidelne?

horčíku se už nezbavíš beru ho sedm měsíců a trošku se to zmírnilo ale nezmizelo

lejzyyyy
Povídálka 13 příspěvků 24.09.18 17:32

@ka2ka nebylo by lepsi spis doplňovat jídlem?

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12810 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 17:35
@lejzyyyy píše:
@ka2ka nebylo by lepsi spis doplňovat jídlem?

jakým? nějak si neumím představit že ho doplníš , já beru čtyřnásobek denní dávky, navíc si nastuduj co tetanie přesně je to, je to nedostatek hořčíku ve svalech a neumí to dobře zpracovat

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >