Lze střídat UM - Sunar Complex + Sunar ND?

841
18.7.13 22:07

Střídání UM - Sunar Complex + Sunar ND

Dnes jsem v Rossmannovi při koupi Sunaru Complex dostala zdarma krabici Sunaru Nutradefence Good Night.
Můžu to fakt kombinovat? Přes den Complex a na noc ND?
Já vím, Sunar jako Sunar, ale přece jen, je jiný…

Díky za názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25959
18.7.13 22:19

A kolik je prckovi? Úplnýmu miminu bych se asi bála, ale tak od těch 6 měsíců už bych klidně dala ;) Ale taky asi záleží, jak je prcek citlivej na bříško a tak. Stejně to bude složením úplně stejný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
841
18.7.13 22:21

@petrul No 6 měsíců…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25959
18.7.13 22:22

@pupyk tak ho vyzkoušej, přeci ho nevyhodíš :nevim: Klidně bych ho i namíchala půl na půl s tím complexem. Mrkni schválně na složení, zajímá mě jaký je v tom rozdíl :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
841
18.7.13 22:45

@petrul No nevyhodím :lol: Naopak, pokud to dceři sedne, půjdu jim to tam vykoupit :lol:

Obojí je od ukončeného 6.měsíce, složení je plus mínus stejné, jen trošičku odlišné množství, Sunar ND má navíc škrob, Complex plnotučné mléko…

Koukám, že na krabici je kontakt na infolinku a na obou krabicích je stejné číslo, tak bych tam mohla brnkout…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38140
18.7.13 22:55

Ja bych to urcite nekombinovala a ani nestridala, co si pamatuju, tak Sunar ND rikala dr., ze je predtraveny a dava se, kdyz dite trpi na koliky, je lepe stravitelny, takze trosku neco jineho, ja bych se bala :nevim: vseobecne se UM nemaji svevolne menit a kombinovat… zeptala bych se dr, co si o tom mysli, pripadne i na tu linku zavolat a podle toho bych se rozhodla, ale jen tak „aby se to nevyhodilo“, to asi neni uplne vhodne :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
841
18.7.13 23:06

@jane-e Tak ten Sunar ND by asi neměl být lépe stravitelný, když je to Good Night, ne? Spíš naopak, měl by víc zasytit na noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38140
19.7.13 08:04

@pupyk Good Night muze byt treba jeom hutnejsi konzistence, nevim, nemeli jsme, ale ND ma byt antikolikovy, predtraveny, proto rikam, ze bych zavolala dr. a zeptala se na to, nas treba od tohohle UM dr. zrazovala, prestoze maly trpel na brisko, prej to neni dobry :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
841
19.7.13 14:49

Tak jsem jim na info psala email a prý to kombinovat můžu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu