Reakce po přechodu z HA UM na obyčejný UM

841
18.7.13 22:01

Reakce po přechodu z HA UM na obyč UM

Prosím o zkušenosti a názory, dcera má zanedlouho 6 měsíců a koupila jsem obyč Sunar, do teď jsme dávali HA. Dr. říkala, že od půl roku je HA už zbytečný.
Ale má trošku rozjetý ekzém, nevím jestli atopický, ale HA jsem dávala právě kvůli atopickému, máme to v rodině.
Mám čekat nějakou reakci na ten obyč Sunar - zhoršení ekzému?

Díky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1332
18.7.13 22:04

Úplně v pohodě… syn Nutradefense HA1, pak obyč Nutradefense (na Feedo byl HA vyprodaný) a teď máme zase HA, ale žádná reakce nebyla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2647
18.7.13 22:26

My ted presli v 10ti mesicich z Nutrilonu HA na obyc. a taky v poho! Jen se trochu divil, co mu to cpu ;-) No ale jen chvilku :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Laktační poradna

Ikona - Anna Musilová

MVDr. Anna Musilová