Laktační poradna
MVDr. Anna Musilová
Prosím o zkušenosti a názory, dcera má zanedlouho 6 měsíců a koupila jsem obyč Sunar, do teď jsme dávali HA. Dr. říkala, že od půl roku je HA už zbytečný.
Ale má trošku rozjetý ekzém, nevím jestli atopický, ale HA jsem dávala právě kvůli atopickému, máme to v rodině.
Mám čekat nějakou reakci na ten obyč Sunar - zhoršení ekzému?
Díky.
Úplně v pohodě… syn Nutradefense HA1, pak obyč Nutradefense (na Feedo byl HA vyprodaný) a teď máme zase HA, ale žádná reakce nebyla.
My ted presli v 10ti mesicich z Nutrilonu HA na obyc. a taky v poho! Jen se trochu divil, co mu to cpu
No ale jen chvilku ![]()