Nutrilon, Beba, a nebo něco jiného?

5648
17.7.13 20:21

Nutrilon, Beba a nebo něco do třetice?

Mám prosbičku ke všem maminkam, ktere mají deti na UM.Mame mesicni holcicku od zacatku na UM. 3 týdny baštila Nutrilon 1 - pribirala az moc. Byla spokojena, ale porad tlacila jako kdyby chtela prdět, kakat. Vetsinou potrebovala pomoci pri kakani (pritlaceni kolinek) a kakala zelena divne zapáchajici hovinka (konzistence OK). Tak jsem po porade s dr. presla na Bebu Pro 1. 2 dny pred tim jsem jeste male koupila kapicky probiotika. Mala Bebu baští týden a prvni dny se zdálo, ze je problem vyresen. Ted zase potrebuje pomoci a dneska byla uplne zabetonovana. Behem dne se mi stava, ze ji boli brisko a ona se uplne propina (to nedelala). Tak nevim, vratit se zpet k Nutrilonu a zkusit jestli po probiotikach se to jiz srovnalo nebo vyzkouset dalsi mlicko.Ale nechci to zase moc kombinovat, aby to nebylo horsi nez lepsi. Samozrejme dr. ma dovolenou, takze se s nim neporadim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
17.7.13 20:23

No budeš se asi divit, ale takové babylove mlíko si maminky hodně chválí, prý nejlepší je to PRE a už na něj přešlo hodně miminek, které měli problém s kakáním ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
17.7.13 20:24

Mi jsme od začátku na sunaru a spokojenost..
pokud by měl problémy zkusila bych koupit laktobacilky a dávat je do UM..třeba to pomůže, viz: http://www.aaaleky.cz/…cps-30-71458?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mončís
17.7.13 20:24

Malé také Nutrilon neseděl.. hrozně tuhou stolici měla. Tak jsem přešli na Sunar a máme klid.. Nikdy jsme bolesti břicha neměli, i stolice je pěkná.
Jenže každýmu sedne něco jiného :( Ze začátku jsem dávala kapky Espumisan.. po 3. měsíci jsem přestala a žádné problémy nemáme.. A dávám pořád laktobacilky od Swissu.

• Nahlásit
  • Citovat
1332
17.7.13 20:34

My od porodnice malému dáváme Sunar Nutradefense a je super… už jedeme dvojku a taky bezva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1967
17.7.13 20:35

Taky jedem v Babylove a k tomu probiotika, a pohoda…Nutrilon byl a taky stavěl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2383
17.7.13 20:47
@Gladys píše:
No budeš se asi divit, ale takové babylove mlíko si maminky hodně chválí, prý nejlepší je to PRE a už na něj přešlo hodně miminek, které měli problém s kakáním ;)
:palec: :palec: :palec: jo jo my jsme na babylove a nemůžu si ho zatím vynachválit, Nutrilon ani Beba nám nesedala ani kapky k tomu nepomáhali. Babylove PRE a Babyove Bio 1 nám hrozně ulevilo a s kombinací kapek Babycalm jsme úplně v pohodě a malej už se nekroutí ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3328
17.7.13 21:01

Náš měl nejdřív Nutrilon, ten ho zabetonoval. Potom Sunar, po tom měl zase vodnatý průjem. Nakonec Babylove všechno srovnalo, pije ho doteď a všechno v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18887
17.7.13 21:06

Ahojky, já mám Bebu Sensitive. Je dobrá na zácpy, prdíky a podobné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6473
17.7.13 21:10

Mám babylove a vše v pohodě ;) ono ty miminka prostě koliky mají, nedá se to úplně odbourat. Nehýbají se a to je potom na prdíky zlo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48780
17.7.13 21:22

Taky dávám babylove klukovi a je spokojený, tlačí 2× denně a bez křečí, rudnutí, pláče a roste nám jak z vody :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48780
17.7.13 21:26

Jinak na bolení břicha jsem dělávala kmínový odvar
(300 ml vody, dát vařit, jak vře do ní 2 čajové lžičky kmínu a 5-10 minut vařit, pak sundat s plotny a nechat ještě 5-10 minut luhovat pod pokličkou, pak vychládlé přecedit) a dávala jsem po lžičce cca 20 min. před jídlem a taky byl problém vyřešený.
U nás to bylo účinnější, jak espomisan, Lefax, Infacol, po biopronu měl křeče, jak sví.. tak jsem přistoupila na babské rady a můžu jen doporučit :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29169
17.7.13 21:38

@Loudalka Já mám nejlepší zkušenost se Sunarem Nutradefense a Hipp Bio Combiotic. Nutrilon hrůza děs a nic jinýho jsem naštěstí zkusit nepotřebovala, sedl hned ten Nutradefense a pak Hipp (to bylo výjimečné, manžel ho přinesl místo ND).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5428
17.7.13 21:49

Nám doktorka říkala, že si střívka musí na nové mlíčko zvyknout, že to není ze dne na den, takže bych asi ještě nějaký den u Beby vydržela :nevim:
My jsme baštili Nutrilon od začátku asi do 8 měsíce, pak mu přestal chutnat, takže jsme na Sunaru a ten slaví úspěchy :-) obzvláště s příchutí, ale na to vy máte čas.
Držím palečky, až je líp! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8698
17.7.13 21:49

Tak ja mužu ríct že Nutrilon nam vyhovoval od narození, ted mame rok a mala se zacpáva, brečí u kakaní, tak sem skusila Junior + a supr, my už máme ochucené mlíko ale Junior je taky od narození a mužu ríct že sem spokojená
Hodne sem premýšlela i o Babylove ale nevedela sem zda je i ochucené

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama